שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  מכירת הכרטיסים לאירוויזיון תחודש - בכפוף לתנאים
  לאחר שמכירת הכרטיסים לאירוויזיון 2019 הוקפאה בעקבות חשש כי מאות כרטיסים נמכרו לבכירים בעולם התקשורת "בניגוד להנחיות התאגיד", כעת נודע ל-ynet כי מכירת הכרטיסים לתחרות תתחדש - אם משרד הכרטיסים יתחייב לעמוד בכל התנאים

  כשבוע אחרי פארסת הכרטיסים לאירוויזיון - תאגיד השידור הציבורי שיגר היום (א') מכתב למשרד הכרטיסים "לאן", ובו פורטו התנאים לפתיחת מכירת הכרטיסים לתחרות השירה האירופית מחדש, כך נודע ל-ynet. בהנחה שמשרד הכרטיסים יאשר כי יעמוד בכל ההתחייבויות, המכירה לאירוויזיון 2019 תתחדש.

   

   

  הדמיית הכרטיסים (באדיבות כאן)
  (באדיבות כאן)

  כזכור, מכירת הכרטיסים לאירוויזיון הוקפאה לפני יותר משבוע בעקבות "חשש לאי סדרים", אחרי שהתאגיד הודיע למשרד הכרטיסים שעליו לעצור את המכירה. זאת, לאחר שמערכות הפיקוח והבקרה מטעם הנהלת התאגיד העלו חשש לפגמים בהליך המכירה. מהתאגיד הוסיפו כי מערכות הפיקוח שלהם זיהו ניסיון של גורמים שונים להתערב בהליך המכירה והעלו ממצא כי יש חשש שמאות כרטיסים בשווי מאות אלפי שקלים ובמקומות הטובים ביותר באולם, נמכרו לבכירים בעולם התקשורת והספורט במקום לציבור הרחב - "בניגוד מוחלט להנחיות מועצת התאגיד". בין השמות שהופיעו ברשימות המיוחסות היו אלה של מנחי התחרות עצמה, ארז טל ואסי עזר. חשוב לציין כי כל רוכשי הכרטיסים בקדימות, כולל טל ועזר, שילמו מחיר מלא.

   

  במכתב ששיגר התאגיד ל"לאן" נכתב: "התאגיד נתן דעתו לאי הסדרים שהתגלו בהליך מכירת הכרטיסים לאירועי האירוויזיון, ובראשם לעובדה, אשר אושרה על ידכם, כי 'לאן' ניכסה לעצמה כ-150 כרטיסים מתוך קבוצת הכרטיסים שיועדה למכירה לציבור הרחב, ומכרה אותם באופן פרטי ללקוחות VIP שלה, באמצעות פנייה אישית טלפונית, ותוך נעילה ידנית של מושבים במקומות פרימיום", במכתב הוסיפו כי הם דוחים את טענת "לאן" שהפנייה למכירת הכרטיסים הגיעה מגורמים בתאגיד.

   

  מחירי הכרטיסים ()
  מחירי הכרטיסים לאירוויזיון

   

  עוד צוין במכתב כי מעצם מכירת הכרטיסים, "'לאן' לכאורה, הפרה את החוזה ואת חובותיה כלפי התאגיד, באופן שגרם וגורם לתאגיד נזקים תדמיתיים

  וכספיים משמעותיים". אף על פי כן, בכפוף להנחיות תאגיד השידור האירופי, תופשר מכירת הכרטיסים אם "לאן" יחזיר את הכרטיסים המדוברים למכירה לקהל הרחב, יקפיד על הוראות המכרז ויאפשר פיקוח רציף לנציגי התאגיד.

   

  מכירת הכרטיסים לאירוויזיון החלה לפני כעשרה ימים ותוך עשר דקות נמכרו אלפיים כרטיסים. בתוך כשעתיים אזלו כל הכרטיסים לאירוע גמר האירוויזיון שהוצעו למכירה בפעימה הראשונה. עם זאת, נותרו כרטיסים רבים ליתר המופעים - חצאי הגמר והחזרות.

   

   

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  לאתר ההטבות
  מומלצים