שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם
  זירת הקניות
  מייסד "טלגראס" במכתב מהמעצר באוקראינה: "אלחם עד חורמה, הרשת תתקיים גם בלעדיי"
  עמוס דב סילבר כתב מכתב הממוען למשטרת ישראל ולמדינת ישראל מבית המעצר שבו הוא מוחזק. "אני מוקיר תודה על הזכות לנהל את המאבק למען הלגליזציה, קורא לכל חבריי ותומכיי הנסתרים והגלויים לנהל איתי את המאבק הצודק מאין כמוהו"

  מייסד טלגראס עמוס דב סילבר סמים ()
  מייסד טלגראס, עמוס דב סילבר
   

  ראש רשת "טלגראס" עמוס דב סילבר, שנעצר באוקראינה, כתב היום (ג') מכתב מהכלא למשטרת ישראל, שבו ציין בין היתר: "אתם יכולים לשבור את רוחי ואולי גם להרוס את נשמתי, אך טעות מרה נפלה בידכם; כל הרעיון של 'טלגראס' נועד לאפשר לאלה הזקוקים לקנאביס כתרופה, או לצרכי פנאי, להשיג זאת בלי להזדקק למפגשים עם עבריינים ותוך הגנה מפני 'עקיצות' או סחורה (באיכות) ירודה".

   

  פרשת "טלגראס" - ידיעות נוספות:

  סמים במאות מיליונים, 42 עצורים: ארגון פשע בטלגרם

  כעשרת אלפים סוחרי סמים ברחבי העולם: עלייתה ונפילתה של "טלגראס"

  החוקר שהפיל את טלגראס: "לא נתקוף את המשתמשים"

   

  עוד כתב דב סילבר כי המהלך שבמסגרתו "התמונה המעוותת וההזויה שהנכם מנסים לצייר תוך הפרה ורמיסת הזכויות הבסיסיות שלי כדי לגרום להרשעתי בפשע שמעולם לא ביצעתי" - לא יצלח.

   

  "טלגראס", הוסיף דב סילבר, "ימשיך ויתקיים גם בלעדיי. אף אדם בעולם, לרבות באוקראינה, לא ישבור את הרעיון. אני חזק, אלחם עד חורמה במשטר הדיקטטורי, העברייני והלא-דמוקרטי שממשלת ישראל מנהיגה תוך זניחת עקרון יסוד.

   

  "אני מוקיר תודה שנפלה בחלקי הזכות לנהל את המאבק למען רעיון הלגליזציה. אני קורא לכל חבריי ולכל תומכיי - הנסתרים והגלויים - לנהל איתי את המאבק הצודק מאין כמוהו".

  מכתב של ראש רשת טלגראס שכתב בזמן מעצרו ()
  מכתבו של דב סילבר לרשויות המדינה

  מכתב של ראש רשת טלגראס שכתב בזמן מעצרו ()

  עו
  עו"ד ניר יסלוביץ. מייצג את דב סילבר

   

   

  עורכי הדין ניר יסלביץ ודניאל פאר המייצגים את דב סילבר מסרו: "היום נפגשנו עם מר סילבר הכלוא בתנאים מחפירים באוקריאנה, בהליך שאיש מעולם לא שמע עליו לא בישראל ולא בעולם - בקשת הסגרה לצרכי חקירה. מרגע שקבלנו על עצמנו את הייצוג של מר סילבר אמש לקראת חצות, אנו פועלים להגשת ערעור על ניסיון המחטף של משטרת ישראל לרבות בפנייה לבית הדין הבינלאומי לזכויות אדם".  התכתבויות עם סוחרי סמים בערות הטלגראס באפליקציית טלגרם (צילום: דוברות המשטרה )
  התכתבויות עם סוחרי סמים ב"טלגראס" שבטלגרם(צילום: דוברות המשטרה )

  התכתבויות עם סוחרי סמים בערות הטלגראס באפליקציית טלגרם (צילום: דוברות המשטרה )
  (צילום: דוברות המשטרה )

   

  מבנה ארגון הפשיעה שחשפה המשטרה (Photo: shutterstock)
  מבנה ארגון הפשיעה שחשפה המשטרה(Photo: shutterstock)

  מבנה ארגון הפשיעה שחשפה המשטרה ()

  ביום שלישי שעבר, פשוט חוקרי להב 433 על בתי חשודים בעבירות של סחר בסמים ב"טלגראס" בטלגרם. מהמשטרה נמסר ביום זה כי "בשעות הבוקר נעצרו 42 חשודים לחקירה באזהרה, כולל בחו"ל, בחשד למעורבות בעבירות ניהול ומימון ארגון פשיעה, מסחר והספקה של סמים מסוכנים במסגרת ארגון פשיעה, תיווך בעסקי סמים מסוכנים במסגרת ארגון פשיעה, שיבוש מהלכי משפט במסגרת ארגון פשיעה, קשירת קשר לפשע במסגרת ארגון פשיעה, ביצוע עבירות מס וכן עבירות נוספות".

   

  לפי המשטרה, "חברי הרשת פעלו כארגון פשיעה לכל דבר ועניין, באופן מאורגן ושיטתי לאורך תקופה ארוכה, כשהם מצליחים לסחור בסמים מסוכנים מסוגים שונים בהם: קוקאין, MDMA ואקסטזי בנוסף לכמויות עצומות של חשיש ומריחואנה, כשלכל חבר בארגון תפקיד ייחודי וברור שנועד לקדם ולאפשר את פעילות הארגון, להגדיל את היקפי הסחר, להעניק שירות למשתמשים ולהגדיל את ההכנסה הכספית ובכך להגדיל את השכר אותו הוא מקבל בעבור פעילותו.

   

  "השכר לעובדי ומנהלי הארגון הועבר במזומן, בביטקוין או בסמים, תוך הסוואת מקור הכספים", נמסר עוד. "על פי המידע שבידי החוקרים, הסמים המסוכנים סופקו באמצעות פלטפורמת טלגראס גם לקטינים".

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים