שתף קטע נבחר

"עלי אקספרס" מציג: בובות של היטלר למכירה

אתר המכירות הפופולרי מוכר בגלוי בובות לגו של חיילים נאצים ושל מנהיגם הצורר. בעבר מכר האתר חולצות ותחפושות של היטלר שהוסרו עקב מחאה

אתר המכירות הסיני "עלי אקספרס" מוכר בובות לגו של היטלר וחיילים נאצים עם סמלים של ה-SS. הדמויות הנאציות נמכרות בגלוי באתר, כולל חיילים עם נשק, דמותו של היטלר עם נשק ובלי, וכן סוגי נשק שונים ששימשו את הצבא הנאצי כגון תותחים, טנקים ועוד.

 

>>לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים בכלכלה - הצטרפו לערוץ הטלגרם שלנו

 

SpaceIL, שלב המרצ'נדייז: תמכור כובעים וחולצות של החללית לירח

רגע לפני פסח: מסתמן מחסור בנוטלה

שוב יוזמה להחליף את מדבקות המחירים ברשתות בצג אלקטרוני: שר הכלכלה מתנגד

 

דמויות הצבא הנאצי מגיעות ביחידות בודדות או בחבילות של עשרות יחידות. המחירים נעים בין דולר אחד לשלושה דולר לדמות. ניתן לרכוש גם מארזים שלמים. בעבר מכר אתר עלי אקספרס חולצות של היטלר ותחפושות של היטלר שהוסרו עקב מחאה.

 

   ()

סגן ומ"מ יו"ר ההסתדרות הציונית העולמית, יעקב חגואל, תקף את אתר המכירות: "אתר המכירות עלי אקספרס חייב לחזור לעצמו ולהוריד את המוצרים האנטישמים עם דמותם של הנאצים וצורר היהודים אדולף היטלר. אסור לתת במה וכבוד לצורר בני אדם, יהודים וכאלה שאינם יהודים.

 

"רבים מהיהודים ברחבי העולם ובמדינת ישראל אשר צורכים ברשת זו נפגעים מכך ונכון שיפסיקו למכור מוצרים אלו ויפה שעה אחת קודם. במידה ולא ייראו לנכון להסיר אותם אני מציע ללקוחות לעשות חושבים ולא לצרוך מאתר שמקדם אנטישמיות", הוסיף.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
המקצוענים
אתר עלי אקספרס
בובות לגו של חיילים נאצים בעלי אקספרס
אתר עלי אקספרס
מומלצים