שתף קטע נבחר

הסינים חוזרים: זינוק של 80% בכניסות תיירים לישראל

לאחר ירידה בכמות התיירים מהמעצמה המזרחית, חלה התאוששות ברבעון הראשון של 2019. במשרד התיירות מתגאים בקמפיין דיגיטלי שערכו ברשת החברתית הגדולה בסין. "פועלים למצות את הפוטנציאל האדיר"

תיירות סיניות בים המלח (צילום: Shutterstock) (צילום: Shutterstock)
תיירות סיניות בים המלח(צילום: Shutterstock)
 

אחרי חודשים שבהם חלה ירידה בתיירות הסינית לישראל, בשל אזהרת מסע שהוציאה ממשלת סין, מתברר כי התיירות הסינית לישראל מזנקת. ברבעון הראשון של השנה חל גידול של 80 אחוזים במספר התיירים הסינים שהגיעו לישראל, לעומת הרבעון המקביל בשנת 2018, ובחודש מרץ הגידול עמד על יותר מ-100 אחוזים.

 

עד שנת 2030 סין תהפוך ליעד התיירות המוביל בעולם

 

משרד התיירות השיק לאחרונה קמפיין דיגיטלי ב-Weib, הרשת החברתית המובילה בסין, ובתוך כשבועיים נחשפו אליו יותר מ-320 מיליון סינים. הקמפיין הוא חלק מאסטרטגיית השיווק של משרד התיירות ששמה דגש על מימוש הפוטנציאל האדיר בתיירות מסין.

 

 

תיירות סינית בישראל ()
  

 

"המענקים שאנחנו נותנים לחברות התעופה הסיניות שפותחות קווים חדשים בישראל הביאו לכך שיש היום טיסות משאנגחאי, שנג'ן וצ'נגדו, בנוסף לבייג'ינג, ואנחנו פועלים למצות את הפוטנציאל האדיר שיש לתיירות מסין", אומר מנכ"ל משרד התיירות אמיר הלוי. לדבריו, כחלק ממדיניות השיווק של המשרד נעשית פניה לדור המילניום הסיני ברשתות חברתיות שבהן הוא פעיל, ומתברר שהסינים מתחילים לגלות את ישראל.

 

פוטנציאל התיירות מסין הוא עצום. בשנת 2018 יצאו כ-160 מיליון תיירים סינים לטייל בעולם. ברבעון הראשון של שנת 2019 הגיעו לישראל יותר מ-42 אלף תיירים סינים.

 

מסקר תיירות נכנסת 2018 שערך משרד התיירות עולה כי תייר סיני שוהה בישראל 6 לילות בממוצע ומוציא כ-1,616 דולר בביקורו (הממוצע לתייר הוא 1,421 דולר). נוסף על כך, מהסקר עולה כי 63.8 אחוזים מהתיירים הסינים המגיעים לישראל העידו כי הגיעו למטרת תיור וסיור וכמעט 20 אחוזים למטרת עסקים ועבודה.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: shutterstock
תיירת סינים בים המלח
צילום: shutterstock
מומלצים