שתף קטע נבחר

ביום האחרון: עורך דינו של נתניהו פנה ליועמ"ש לקביעת שימוע

עו"ד עמית חדד פנה לאנשי לשכת היועמ"ש לקביעת המועד, כשהדד-ליין הוא 10 ביולי. חדד טוען כי היקף חומרי החקירה ועיסוקי נתניהו אינם מאפשרים לעמוד במועד זה ומבקשים לקיים את השימוע בעוד כמה חודשים

ישיבת ממשלה (צילום: EPA)
פרקליטיו רוצים לקבוע שימוע בעוד כמה חודשים. נתניהו(צילום: EPA)

עו"ד עמית חדד, המייצג את ראש הממשלה בנימין נתניהו החל היום (ב') במגעים עם אנשי לשכת היועץ המשפטי לממשלה אביחי מנדלבליט לקביעת מועד לשימוע לראש הממשלה בפרשות בהן הוא חשוד. היום זה המועד האחרון שבו יכול חדד לפנות ליועמ"ש לטובת קביעת השימוע לנתניהו.

 

בשלב זה אין הסכמה בין הצדדים. עו"ד חדד חזר ואמר באחרונה כי היקף חומרי החקירה ועיסוקיו של ראש הממשלה אינם מאפשרים לעמוד במועד שקצב לו היועץ המשפטי, עד 10 ביולי. פרקליטי ראש הממשלה מבקשים לקיים את השימוע בעוד כמה חודשים, אך היועץ אינו מסכים להצעה זו.

 

היועץ המשפטי לממשלה, אביחי מנדלבליט, הודיע בפברואר על הגשת כתב אישום בכפוף לשימוע נגד ראש הממשלה בשלוש פרשיות. נתניהו צפוי להיות מואשם בשוחד  בתיק 4000, ובעבירות של מרמה והפרת אמונים בתיק 1000, תיק 2000 ותיק 4000.

אינפו גרפיקה החלטות החלטה צפי תיק תיקי  בנימין נתניהו תיק 1000 2000 4000 שוחד מרמה שימוע מנלדבליט ()

בעבר כבר הודיע היועמ"ש שהמועד האחרון לקיום השימוע לנתניהו הוא אמצע יולי, אבל נראה שעורך הדין חדד, שכבר הודיע על רצונו בקיום השימוע ואסף את חומרי החקירה, יבקש הארכת זמן והיועץ צפוי לדחות את המועד האחרון לקיום השימוע.

 

בשבוע שעבר הודיע נתניהו כי פרקליטיו פנו ליועץ המשפטי לממשלה כדי לקבל את חומרי החקירה, אחרי שבמשך יותר מחודש סירבו הפרקליטים לאסוף את החומרים בשל סכסוך על תשלום שכר הטרחה שלהם.

 

החומר נאסף על ידי עו"ד עמית חדד ולא על ידי שאר פרקליטיו של נתניהו, עורכי הדין נבות תל צור ופיני רובין, שעד כה לא הוסדר התשלום שלהם.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים