שתף קטע נבחר

הזמר עומר אדם קנה דירה במגדל בכיכר המדינה ב-15 מיליון שקל

הזמר רכש מידי יורשים של בעלי קרקע במתחם זכויות לדירה בשטח של 200 מ"ר. בפרוקט יוקמו 3 מגדלים בני 40 קומות כל אחד שיכללו כ-450 יח"ד

הזמר עומר אדם מבצע עסקה מהותית ראשונה בקריירה. ל"כלכליסט" נודע כי אדם רכש זכויות לדירה ב-15 מיליון שקל באחד המגדלים (מגדל 2) בכיכר המדינה. מדובר בדירה בשטח של 200 מ"ר והיא נמצאת בקומה גבוהה.

 

מתיו ברונפמן רכש פנטהאוז במגדל מאייר ב-50 מיליון שקל

אתגר קרת נגד עיריית ת"א: "החזירה פרויקט שיהרוס לנו את הרחוב"

בעקבות עתירת רפי רפאלי: כתב אישום נגד אביו של ראש עיריית הוד השרון לשעבר

 

 

אדם רכש למעשה זכויות לדירה מידי שני יורשים של בעלי הקרקע המקוריים, והיא העסקה הראשונה שבמסגרתה בעל קרקע מוכר דירה לגורם חיצוני.

גיליון רווקים (צילום: משה נחומוביץ')
15 מיליון שקל לדירה. עומר אדם(צילום: משה נחומוביץ')

בדצמבר האחרון נתנה הוועדה המקומית לתכנון ובנייה בתל אביב-יפו היתר חפירה ודיפון לפרויקט הענק בכיכר המדינה, אחד האזורים היקרים והמבוקשים בעיר.

 

בפרויקט אמורים להיבנות שלושה מגדלים בני 40 קומות שיכללו כ-450 יחידות דיור. ההיתר הוא שלב ראשון בביצוע הפרויקט, ואחריו יינתן היתר בנייה שיאפשר לראשונה מזה עשרות שנים את פיתוח האזור, בהיקף ביצוע מוערך של כמיליארד שקל. לצד המגדלים יוקמו מבנה ציבורי בגובה 10 קומות, שטחי חניות ואגם מלאכותי.

 

בשנים האחרונות ניהלו בעלי הקרקע בכיכר המדינה משא ומתן עם עיריית תל אביב, במסגרתו נחתם הסכם פיתוח שקובע כי שני הצדדים יממנו את עלויות הפיתוח על פי חלקם היחסי בבעלות על הקרקע, ועל בעלי הקרקע תוטל האחריות לביצוע הפרויקט באמצעות קבלן ביצוע.

  (הדמיה: 3DVISION הדמיות ממוחשבות)
הדמיית פרויקט המגורים בכיכר המדינה בתל אביב(הדמיה: 3DVISION הדמיות ממוחשבות)

המחיר שמשלם אדם כולל הן את הקרקע והן את שירותי הבנייה. מדובר במחיר נמוך יחסית, שכן במגדל בית ליסין הסמוך נמכרה בדצמבר דירה בשטח של כ-450 מ"ר במחיר של 85 אלף שקל למ"ר; כשהרוכש, תושב חוץ, השקיע 15 אלף שקל נוספים בדירה לכל מ"ר.

 

את העסקה ביצע משרד עורכי דין דפנה חצור. עופר מנחם, מנהל יחסי הציבור של עומר אדם, מסר: "אין תגובה".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: משה נחומוביץ'
הזמר עומר אדם
צילום: משה נחומוביץ'
מומלצים