שתף קטע נבחר

התחזית לסתיו ולחורף: אוניות קרוז יציפו את נמל חיפה

בין ספטמבר לדצמבר בלבד צפויים לבקר בישראל כ-46 אלף תיירים שיעגנו בנמל חיפה במהלך שייט תענוגות. מדובר בקפיצה של כ-170% בהשוואה לתקופה המקבילה ב-2018

ספינת תענוגות קוסטה ונציה (צילום: גיאודרונס)
קוסטה ונציה, ספינת התענוגות הגדולה שעגנה אי פעם בישראל(צילום: גיאודרונס)

אוניות הקרוז חוזרות לישראל בגדול ובעונת הסתיו ובתחילת החורף צפויות לפקוד את נמל חיפה כ-30 אוניות נוסעים. על פי הנתונים של נמל חיפה, בין החודשים ספטמבר-דצמבר יגיעו לביקור בישראל כ-46 אלף תיירים בקרוזים, מדובר בזינוק של כ-170 אחוזים בהשוואה לעונה המקבילה בשנת 2018.

 

אוניית התענוגות הגדולה שעגנה אי פעם בישראל

 

בין חברות השייט שיגיעו לישראל עם אוניות הפאר ניתן למצוא את MSC שתגיע לנמל כמה פעמים עם האוניה "ליריקה", חברת אזמרה עם האוניה PERSUIT, סלבריטי עם האוני "אינפיניטי", קריסטל עם "סרניטי" ו"אספרי", נורבג'יאן עם האוניה "ג'ייד" ו"ספיריט", סילבר שתגיע עם שתי אוניות גדולות, החברות קוסטה וווייקינג ועוד.

 

ביקרנו באוניית הפאר הבוטיקית שעגנה בחיפה 

 

בכל אחת מהאוניות הללו יש בין מאות לאלפי נוסעים והן מתוכננות לעגון בחיפה יום אחד שבמהלכו ייצאו הנוסעים לסיורים בישראל.

ספינת אופרה של חברת MSC (צילום: shutterstock)
ספינת "אופרה" של חברת MSC(צילום: shutterstock)
  

יצוין כי כמה מהחברות כבר הודיעו כי הקו לחיפה יהיה במסלול שאותו הן מבצעות בעונת החורף בים התיכון. כך למשל חברת MSC הודיעה כי שלוש אוניות שלה, "ליריקה", "אופרה" ו"מגניפיקה" יעגנו בישראל בעונת החורף של 2021-2020-2019 והיא מצפה להביא ארצה יותר מ-30 אלף תיירים בתקופה זו.

 

מנכ"לית MSC cruises בישראל טלי נוי אמרה כי "השילוב של ישראל במסלול החורף של שלוש מאניות הקרוז של החברה מעיד על מיצובה כאחת מהמדינות שיש להן פוטנציאל משיכה תיירותי גבוה. גורמי תיירות מובילים בעולם המליצו על הבחירה בישראל על פני מדינות אחרות כיעד אטרקטיבי המשלב היסטוריה מרתקת, קולינריה ים תיכונית, ארכיטקטורה ייחודית ומקומות בעלי חשיבות עבור שלוש הדתות".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: גיאודרונס
קוסטה ונציה, ספינת התענוגות הגדולה שעגנה אי פעם בישראל
צילום: גיאודרונס
מומלצים