שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  ייסגר בקרוב ועדיין נמכרים כרטיסים משדה דב
  למרות שברור ששדה דב ייסגר בתחילת יולי, ארקיע וישראייר ממשיכות למכור כרטיסי טיסה שמראים כי ההמראה תתבצע משם, לצד הודעות אזהרה כי האחריות היא על הנוסעים. ישראייר: "נתמין לתוצאות הסופיות". ארקיע: "לנתב"ג אין יכולת להכיל אפילו חלק קטן מפעילות שדה דב"

  למרות שכבר די ברור כי ב-1 ביולי ייסגר שדה דב וכל הפעילות התעופתית בו תיפסק, הן הצבאית והן האזרחית, חברות התעופה ארקיע וישראייר ממשיכות למכור כרטיסי טיסה משדה דב לנמל התעופה רמון שליד אילת.

  1 ()
  שדה דב צפוי להיסגר ועדיין נמכרות ממנו טיסות
   

   

  אתמול בדקנו כרטיסים לחודש יולי ומתברר כי החברות מציעות טיסות רבות משדה דב. כך לדוגמה, בתאריכים 2-7 ביולי, ארקיע מציעה טיסות במחירים החל מ-251 שקלים, לטיסת הלוך משדה דב לרמון ומ-251 שקלים בטיסה חזרה.

    (מתוך אתר החברה)
  (מתוך אתר החברה)
   

   

  המאבק נגד סגירת שדה דב: "רוצים להרוג את תושבי אילת"

  יו"ר ההסתדרות לנתניהו: התערב בסגירת שדה דב

  המדינה מודה: דחיית פינוי שדה דב תפגע בצה"ל

   

  ישראייר מציעה טיסות במחיר החל מ-242 שקלים הלוך ומ-280 שקלים חזור. גם כאן מדובר בטיסות שמיועדות לחודש יולי. כלומר לאחר מועד סגירת שדה דב.

    (מתוך אתר החברה)
  (מתוך אתר החברה)
   

  "לנוסע לא תהיה כל טענה כנגד החברה"

  באתר של ארקיע, ממש בתחתית העמוד שבו אתם בוחרים את הטיסות נרשמת הערה בזו הלשון:

   

  הערה חשובה! היה ועל פי החלטת הרשויות הפעילות התעופתית האזרחית בשדה דב תיפסק החל מ:1.7.2019 תשלח אליך הודעה. במקרה כזה יתכנו שינויים בלוחות הזמנים. לנוסע לא תהיה כל טענה כנגד "ארקיע" בשל כך למעט הזכות להשבת מחיר הכרטיס בהעדר חלופה.

   

   

  גם באתר של ישראייר, לאחר שבחרתם את הטיסות ועברתם לעמוד הבא על מנת לבצע את ההזמנה תוכלו לראות הערכה של החברה:

   

  דע כי הממשלה החליטה ששדה דב ייסגר לתעופה אזרחית מיום 1.7.2019.

  למרות האמור לעיל, אם ברצונך להזמין כרטיס טיסה מ/אל שדה דב שמועד מימושו מיום 1.7.2019 ואילך, אז בהזמנתך זו אתה מסכים ומאשר כי אם לא יהיה ניתן לממש את כרטיסי טיסה אלו אז לא תהיה לך כל טענה/דרישה/תביעה פרט להשבת מחיר כרטיס הטיסה.

   

  "לנתב"ג אין יכולת להכיל את פעילות שדה דב"

  גיל סתיו, סמנכ"ל המסחר של חברת ישראייר אמר לנו בתגובה כי היה ושדה דב ייסגר ב-1 ביולי הנוסעים שרכשו כרטיסי טיסה יהיו זכאים לטיסה חלופית מנתב"ג שתואמת את הטיסה שהזמינו.

  שדה דב (צילום: shutterstock)
  מה יעלה בגורל הנוסעים שהזמינו כרטיסים מהשדה?(צילום: shutterstock)
    

  לשאלה מדוע בכלל למכור כרטיסים אם יש תאריך סופי לסגירת שדה דב אמר כי "בימים אלה מתנהל עדיין מאבק שמובל על ידי ראש עיריית אילת כדי לאפשר את המשך הפעלת השדה ואנחנו נמתין לתוצאות הסופיות".

   

  מארקיע נמסר כי "לאור העובדה כי לנתב"ג אין כל יכולת להכיל אפילו חלק קטן מפעילות שדה דב, ממשיכה ארקיע למכור כרטיסים לטיסות משדה דב לאילת, וזאת בהיעדר כל חלופה אחרת. כך גם עושות כל החברות הפועלות בקווים הפנים ארציים משדה דב".

   

  עוד נמסר מהחברה כי "האפשרות בדבר הפסקת הפעילות התעופתית בשדה דב הינה בידיעת הציבור, ולמען הסדר הטוב, ארקיע שילבה במסמכי ההזמנה הערה על כך".

   

   

   

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: shutterstock
  כרטיסי טיסה ממשיכים להימכר משדה דב הצפוי להיסגר בקרוב
  צילום: shutterstock
  מומלצים