שתף קטע נבחר

גרסת המתלוננת באיה נאפה: "אחזו בי בכוח ואנסו אותי זה אחר זה"

נמשכת חקירת 12 הישראלים העצורים בקפריסין בחשד לאונס קבוצתי, הצעירה הבריטית העידה: "הכרתי כמה מהם לפני כן, אבל באותו לילה כולם היו שיכורים". חברתה סיפרה: "היא אמרה לי שהם אנסו אותה 'בתורות'. כשפגשתי אותה היא בכתה וכל גופה היו מכוסה בחבורות"

 

 

התיירת הבריטית בת ה-19, שעל פי החשד נאנסה באיה נאפה שבקפריסין, סיפרה שקיימה יחסי מין בהסכמה עם אחד הישראלים בחדר 723 במלון "פמבוס נאפה רוקס", אך אז התנפלו עליה חבריו ואנסו אותה באכזריות, בזה אחר זה. לדבריה, חלק מהצעירים לא השתמשו באמצעי מניעה. "הם פגעו בכל הגוף שלי", סיפרה לחבריה לאחר האירוע. חקירת 12 הישראלים העצורים נמשכת, ומתמקדת בחשוד המרכזי שהביא את הצעירה לחדרו.

 

התיירת, תושבת העיר דרבי בבריטניה, הצליחה לחמוק מהחדר וסיפרה לחבריה על הזוועה שלדבריה עברה. אלו לקחו אותה למרפאה של המלון וקראו לשוטרים. "היא אמרה שהם אנסו אותה 'בתורות', זה אחר זה", סיפרה חברתה לכתב ה"דיילי מייל" באיה נאפה. "הם אחזו אותה בכוח. כשאני פגשתי אותה כל הגוף שלה היה מכוסה בחבורות".

ישראלים חשודים באונס קבוצתי אונס איה נאפה קפריסין (צילום: AFP)
שניים מהחשודים(צילום: AFP)

ישראלים חשודים באונס קבוצתי אונס איה נאפה קפריסין (צילום: רויטרס)
(צילום: רויטרס)

 

הצעירה הבריטית חלקה באיה נאפה חדר עם בנות נוספות. היא וחברותיה ניסו למצוא עבודה למשך הקיץ בקפריסין ושהו כמה ימים בעיירת הנופש. האונס לכאורה התרחש בלילה שבין שלישי לרביעי. הצעירה אמרה שהגיעה לחדר 723 מרצונה החופשי מעט אחרי חצות, כשהייתה שתויה.

 

היא סיפרה כי הכירה כמה מהישראלים מבילויים משותפים בימים הקודמים. "הייתה בינינו היכרות מוקדמת וקיימתי עם אחד מהם כמה פעמים יחסי מין בימים האחרונים", אמרה לחוקרי משטרת קפריסין. "הכרתי חלק מהנערים, אבל כשהגעתי לחדר שלהם בסביבות חצות כולם היו שיכורים. אני זוכרת שהכול היה מטושטש".

 

"אני זוכרת שבסביבות השעה אחת לפנות בוקר הגיעו ישראלים נוספים שבכלל לא הכרתי", הוסיפה. "הם אנסו אותי. חלקם היו עם קונדומים וחלקם לא. הם פגעו בכל הגוף שלי. אחד מהם החזיק אותי. ראיתי לפחות 12 פרצופים שונים. במשך שעה הם אנסו אותי זה אחר זה". בעדותה הוסיפה הצעירה: "בשלב מסוים, לאחר שהתעלפתי, הצלחתי להשתחרר ויצאתי מהחדר. פגשתי חברים שלי ואלו לקחו אותי עירומה למחצה לטיפול".

 

לאחר מכן יצאה הצעירה מהמסדרון וירדה במדרגות שתי קומות עד שהגיעה לרחבה המרכזית של המלון, שבה היו כ-20 צעירים באותה העת. "היא הייתה במצב נורא והצליחה ללבוש חלק מהבגדים שלה", סיפרה אחת מחברותיה לעיתונות הבריטית. "דמעות זלגו על פניה ואפשר לראות שהיא הייתה חבולה ומוכה".

 

לדבריה, אחד החברים התקשר למשטרה המקומית ובמקביל הם קראו לצוות המלון להגיע ולסייע. משם התיירת נלקחה למרפאת המלון, בזמן שחבריה מנסים לעזור ולנחם אותה. לאחר הבדיקות התיירת הבריטית עזבה את בית המלון ולפי מקור במשטרת קפריסין עברה לבית מלון אחר. לדבריו, קרובי משפחתה הגיעו מבריטניה על מנת ללוות אותה ולתמוך בה. בנוסף גם פקידים מהקונסוליה הבריטית נמצאים בקשר עם הצעירה על מנת לסייע לה בכל שיידרש.

 

"אנחנו נותנים לה את כל התמיכה שאנחנו יכולים" אמר גורם במשטרה הקפריסאית ל-ynet. "היא יכולה לחזור הביתה מתי שהיא רק תרצה, אולם אנחנו מקווים שהיא תישאר כאן בזמן שהחקירה נמשכת".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: AFP
שניים מהחשודים באונס הקבוצתי
צילום: AFP
מומלצים