שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם
  זירת הקניות

  אחיו של הנרצח מרמלה: "לא מבין איך נתנו נשק לאדם דמנטי"

  אבי חסדאי התייחס להערכות שהחשוד בירי באחיו לא יואשם ברצח: "מהפרקליטות אף אחד לא היה פה. לא היה מישהו שעדכן אותנו". עוד אמר: "מציע לבחור שחתם על הרישיון לקחת עו"ד, יכול להיות שזה יבוא אליו בדלת האחורית"

   

  אבי חסדאי בריאיון לאולפן ynet    (צילום: שמוליק דודפור)

  אבי חסדאי בריאיון לאולפן ynet    (צילום: שמוליק דודפור)

  סגורסגור

  שליחה לחבר

   הקלידו את הקוד המוצג
  תמונה חדשה

  שלח
  הסרטון נשלח לחברך

  סגורסגור

  הטמעת הסרטון באתר שלך

   קוד להטמעה:

   

  אבי חסדאי, אחיו של אופיר שנורה למוות בתחילת השבוע בוויכוח על חניה, תהה הבוקר (ה') בריאיון לאולפן ynet כיצד נתנו ליורה ויקטור קטן ריאיון נשק אם הוא סובל מדמנציה. "אני לא מבין איך למישהו עם דמנציה יש רישיון נהיגה ורישיון נשק. זה קצת לא נשמע לי הגיוני", אמר.

   

  עוד אמר: "אני חושב שרישיון נשק מחדשים כל שנה. מישהו צריך לחתום על זה, לא מחדשים את זה באינטרנט. הייתי מציע לבחור שחתם על רישיון הנשק לקחת עו"ד, כי יכול להיות שזה יבוא אליו בדלת האחורית וכי הוא ישב בכלא על זה שהוא אישר למישהו עם דמנציה לשאת נשק".

   

  אופיר חסדאי שנרצח אתמול במהלך ויכוח על חניית נכים ברמלה, ובנותיו ()
  אופיר חסדאי ומשפחתו

  חסדאי תקף את הפרקליטות על כך שהמשפחה לא עודכנה בכך שייתכן שהיורה לא יואשם ברצח אלא בהמתה ואמר: "היו פה כל כך הרבה אנשים ממשרדי ממשלה, מהשיקום, מרווחה - מהפרקליטות אף אחד לא היה פה. לא היה מישהו שעדכן אותנו, אני אתמול ב-12 בלילה שומע איזה יועצת לענייני משפט שלפני שלושה חודשים הוסיפו סעיפים בין הריגה לרצח, אני לא משפטן, אני לא מבין בזה".

   

  הוא סיפר כי יובל, הבת הבכורה של אופיר שהייתה עדה לרצח, זוכה לתמיכה רבה מהמשפחה ומחברותיה. עוד סיפר כי שמע שהיא צעקה מתוך שינה בלילה שאחרי מות אביה: "אבא, אבא, דם, דם".

   

  אבי סיפר עוד כי "אני מכיר את אחי 40 שנה, אני חושב שהכרתי אותו באמת רק לפני ארבעה ימים. תמיד ידעתי שקשה להם, עזרנו, אבל אתה לא מצליח להבין איך בן אדם אחד שביטל את עצמו וכל היום היה רק מטפל. יש פה הרבה אנשים שעוזרים אבל במשך שנים עשה את זה בן אדם אחד. יש פה איזה 20 איש שלא מצליחים לעשות את מה שהוא היה עושה בשקט".

   

  בפרקליטות התייחסו הבוקר לשינוייים האפשריים בכתב האישום נגד היורה: "הרינו להבהיר כי הפרקליטות טרם קיבלה החלטה בתיק. התיק הועבר לפרקליטות מחוז מרכז (פלילי) רק אתמול לבחינה ראשונית, בשעה שהמשטרה עדיין מבצעת השלמות חקירה. אנו ממליצים להמתין בסבלנות לסיום בחינת התיק, ולא להתייחס לפרסומים לא מוסמכים ולא אחראיים".

   

  גלעד מורג השתתף בהכנת הידיעה
  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים