שתף קטע נבחר

ארקיע חוזרת בה: הודיעה על פיטורים של כ-15 עובדים והקמת מחלקה חדשה

למרות הודעתה הקודמת בדבר פיטורים של מאות עובדים על רקע פינוי שדה דב, החברה הגיעה להסכם עם ההסתדרות ולפיו היא צפויה לפטר רק כ-15 עובדים מתוך 650 בחברה. במקביל צפויה החברה לקלוט חלק מעובדי שדה דב לשם הקמת מחלקה חדשה

הזיגזג של ארקיע מסתיים בפיטורי עובדים מצומצמים יחסית. כך הודיעה החברה היום (ג'), לאחר שהגיעה לסיכום עם ההסתדרות על רקע פינוי שדה דב.

 

>> לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים בכלכלה - הצטרפו לערוץ הטלגרם שלנו

 

ארקיע לאן? כך תשפיע סגירת שדה דב על החברה ועל מחירי הטיסות

לאחר 81 שנה: שדה דב נסגר

ייסגר בקרוב ועדיין נמכרים כרטיסים משדה דב

 

על פי ההבנות בין הצדדים, צפויה ארקיע לפטר כ-15 עובדים מתוך כ-650 עובדים בחברה. כזכור, לפני כחודש, הוכרז סכסוך עבודה בין החברה לבין ההסתדרות, על רקע כוונתה לפטר מאות עובדים. לאחר מכן החברה חזרה בה.

ניר דגן ואבי נקש (צילום: סטודיו דבש)
מנכ"ל ארקיע ניר דגן ויו"ר ארקיע אבי נקש(צילום: סטודיו דבש)
 

על פי הודעתה של ארקיע, צפויה החברה לקלוט חלק מן העובדים שהיו מוצבים בשדה דב לצורך הקמת מחלקה חדשה בנתב"ג שתעניק שירותים שהוענקו עד כה על ידי רשות שדות התעופה.

 

בנוסף תצמצם ארקיע את היקף השירותים שמקבלת החברה מחברת שירותי הקרקע אירוהנדלינג - ובמקומה תשתמש בעובדים של ארקיע.

 

לפי הודעת ההסתדרות: "ההסתדרות, הנהלת ארקיע וועד עובדי החברה הגיעו להבנות אשר שומרות על האיתנות הכלכלית של החברה ועל מעמדם התעסוקתי של העובדים. זאת כחלק מההליכים הנדרשים בעקבות ההשלכות הנובעות מסגירת שדה דב".

 

את המו"מ ניהלו יושב ראש איגוד עובדי התחבורה בהסתדרות אבי אדרי, מנכ"ל קבוצת ארקיע ניר דגן ויו"ר ועד עובדי ארקיע, עליזה בלאיש.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים