שתף קטע נבחר

שוב: נוסע הטריל את איזיג'ט בגלל מושב פגום

שבוע לאחר שצילום של מושב ללא משענת הפך לוויראלי והביך את חברת הלואו קוסט האנגלית, התפרסם ציוץ עם תמונה של מושב אחר ללא כרית ישיבה. גם הפעם החברה הדגישה כי איש לא אמור היה לשבת על הכיסא – אך זה לא הפריע לצייצנים ברשת להתבדח על חשבונה

מושב ללא כרית במטוס איזיג'ט (Twitter / @Calfreezy)
מושב ללא כרית במטוס איזיג'ט(Twitter / @Calfreezy)
קאלום איירי, אושיית רשת מלונדון שמוכר בכינוי Calfreezy, פרסם שלשום בחשבון הטוויטר שלו (1.4 מיליון עוקבים) צילום של מושב במטוס איזיג'ט שחסרה בו הכרית התחתונה. איירי מיהר להבהיר בציוץ עוקב כי איש לא ישב על המושב במהלך הטיסה, אך התגובות העוקצניות נגד חברת התעופה הבריטית לא הפסיקו לזרום.

 

הציוץ של איירי

 

זה השבוע השני ברציפות שאיזיג'ט נאלצת להתמודד עם הטרלה ברשת. נוסע בשם מתיו האריס, שבן זוגו טס מלונדון לז'נבה, עורר סערה ברשתות החברתיות כאשר העלה תמונה מתא הנוסעים במטוס האיירבוס A319 ובה מתועדת נוסעת ישובה על מושב המטוס, כשהוא ללא משענת לחלוטין.

 

"איזי ג'ט מביסה את ריינאייר עם מושבים ללא משענת", כתב אז האריס. "איך מאשרים דבר כזה?". חברת התעופה הודיעה לאחר בירור העניין כי אף נוסע לא אמור היה לשבת על הכיסא שכבר תוקן מאז אותו פרסום. "בטיחות נמצאת אצלנו בעדיפות עליונה ואנחנו מתפעלים את צי המטוסים בהתאם לכל כללי הבטיחות", מסרה אז החברה.

המושב ללא המשענת שצולם בשבוע שעבר (Twitter / @mattiasharris)
המושב ללא המשענת שצולם בשבוע שעבר(Twitter / @mattiasharris)
 

גם בתקרית האחרונה איזיג'ט ניסתה לצמצם נזקים תדמיתיים ולתקשר עם מי שפרסם את התמונה. "היי קאלום, אכפת לך לשלוח לנו הודעה עם מספר הטיסה כדי שנבדוק את זה", ענה לו בטוויטר דובר החברה. "אני מעריך את העובדה שאתה מביא את העניין לתשומת לבנו".

 

חרף ההבהרה של איירי, ולאחר מכן של חברת התעופה, שגם למושב זה לא נמכר כרטיס, התמונה הפכה לוויראלית וזכתה ליותר מ-6,000 לייקים בעמוד של קאלום בלבד. "האם כך נראית מחלקה ראשונה?", תהתה אחת מהגיבות. "איזג'ט מציגה כיסאות יוקרתיים", כתבה מגיבה אחרת, ומגיב נוסף סיכם: "איזיג'ט מכה שנית".

 

גם הפעם כלי תקשורת ברחבי העולם סיקרו את השתלשלות האירועים של ההטרלה. בתגובה לפניית פוקס ניוז מסרה חברת התעופה כי כרית המושב הוסרה כי נשלחה לניקוי ואף אחד לא הורשה לשבת בכיסא הלא ראוי.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
Twitter / @Calfreezy
מושב ללא כרית במטוס איזיג'ט
Twitter / @Calfreezy
מומלצים