שתף קטע נבחר

ההאנגר בו שכן סניף ספורט ורטהיימר בנמל תל אביב יוצא למכרז

מדובר בשטח של 600 מ"ר המיועד לפעילות מסחרית. המכרז ייסגר בשבוע הראשון של ספטמבר. עוד בנמל: יוזמה חדשה במסגרתה ניתן להשכיר מתחם גדול באזור הצפוני על קו המים לתקופה קצרה לצורך אירועים מגוונים

ההאנגר שבו פעל סניף של רשת ספורט ורטהיימר במשך 15 השנים האחרונות, סמוך לכניסה של נמל תל אביב, יוצא למכרז. כך הודיעה היום (א') הנהלת הנמל. מדובר בשטח של 600 מ"ר המיועד לפעילות מסחרית.  המכרז ייסגר בשבוע הראשון של ספטמבר. 

 

ספורט ורטהיימר הגישה בקשה לפירוק

Wix תעזוב את נמל ת"א: חתמה עם קנדה ישראל על הקמת קמפוס ליד גלילות

שוק המשרדים מתקרר, אבל תל אביב מתייקרת

  

בתוך כך, הנהלת נמל תל אביב יצאה לאחרונה בפילוט חדש, ה-PORT UP, השכרת שטח לתקופות זמן קצרות במתחם המצוי באזור הצפוני של הנמל על קו המים, מול אולם האירועים טראסק. המתחם, ששטחו 200 מ"ר, שופץ בהשקעה של יותר מ-200 אלף שקל כך שהוא יכול להכיל עד 200 איש, ויוצע לפונים המעוניינים לשכור שטח על בסיסי יומי, שבועי או חודשי, לתצוגות, מכירות מיוחדות, אירועי חברה, ירידים, סדנאות וכדומה.

מתחם פורט אפ נמל תל אביב (הדמיה: יח
מתחם פורט אפ בנמל תל אביב. שופץ בהשקעה של יותר מ-200 אלף שקל ויכול להכיל עד 200 איש(הדמיה: יח"צ)

בין השוכרים הראשונים: קבוצת VF ישראל, שתציג קולקציה לקניינים (showroom) למשך חודש וחצי. בהנהלת הנמל אומרים כי מחיר השכרת המתחם ייקבע לפי הערך של הפעילות לנמל, כאשר יצירת תכנים תסובסד חלקית, בעוד שמטרות מסחריות יהיו בתשלום מלא.

 

עו"ד דן מנשה, מנהל נמל תל אביב, מסר כי "לאורך כל השנה אנו מוצפים בפניות של עסקים, חברות, יצרנים ואנשים פרטיים המעוניינים להשכיר שטח בנמל לתקופות קצרות, ועד עתה, לא היה לנו מענה לכך. בימים אלה, אנו שמחים לבשר, כי החל פיילוט במתחם חדש ששטחו 200 מ"ר, אותו שיפצנו בהשקעה גדולה, כך שיתאים למגוון שימושים ותוכן מתחלף".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
הדמיה: יח"צ
מתחם פורט אפ נמל תל אביב
הדמיה: יח"צ
מומלצים