שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם
  זירת הקניות
  משפחתו של אופיר שנרצח בחניון תעבור דירה: "קשה בלעדיו"
  שלושה שבועות לאחר שנרצח בעקבות ויכוח על חניה ברמלה, לאשתו ובנותיו של אופיר חסדאי אושרה תמיכה ממשרד השיכון והן יעברו לדירה גדולה יותר בעיר. "הוא כל כך רצה לעבור לדירה הזו", סיפרה אלמנתו דקלה

  משפחתו של אופיר חסדאי, שנרצח לפני כשלושה שבועות לאחר ויכוח על חניה בקניון עזריאלי ברמלה, תעבור בימים הקרובים לדירה חדשה בעיר. המעבר התאפשר בעקבות מימון שקיבלו ממשרד השיכון להשתתפות בשכר הדירה.

   

  אופיר ואלמנתו דקלה ביקשו בעבר סיוע מהמדינה, אך רק לאחר מותו אושרה להם התמיכה ממשרד השיכון. "אני שמחה שמצאנו דירה", אמרה הבוקר (יום ד') דקלה חסדאי ל-ynet. עם זאת סיפרה: "הוא רצה כל כך לעבור לדירה הזו וזה יהיה כל כך קשה בלעדיו".

  אופיר חסדאי שנרצח אתמול במהלך ויכוח על חניית נכים ברמלה, ובנותיו ()
  אופיר חסדאי עם משפחתו

  לאחר הרצח, כשנודע סיפורה הקשה של המשפחה - בתו האחת של אופיר לוקה בשיתוק מוחין ואחרת שלוקה בניוון שרירים, והאלמנה דקלה סובלת אף היא מניוון שרירים - התגייסו אזרחים רבים למען המשפחה ותרמו להם באמצעות מימון המונים. "למזלי מאז המקרה יש לי בני משפחה וחברים שעוזרים לי וכך יהיה גם במעבר", הוסיפה דקלה.

   

  במשרד השיכון אישרו למשפחה זכאות לדירת ארבעה חדרים, ועד שתמצא כזאת אישרו להם את כאמור סיוע בשכר הדירה שאיפשר להם את המעבר כבר עכשיו. "מדובר באלמנה עם שלושה ילדים, אשר פנתה ביחד עם בעלה המנוח בבקשה לקבלת דירה בשיכון הציבורי. הם התבקשו להמציא אישור למצוקה הרפואית של הבת אשר רתוקה לכיסא גלגלים, ולאחרונה סיפקו את המבוקש", אמרו במשרד השיכון.

   

  "בקשתת האלמנה טופלה לפני כשבועיים בוועדת חריגים, לאור הנכויות של בני המשפחה והיותה של הבת רתוקה לכיסא גלגלים - אושר קבלת דירה בת ארבעה חדרים בקומת קרקע. כמו כן, המשפחה זכאית לקבלת השתתפות תשלום בשכר דירה. אנו מצטערים ומשתתפים באבל המשפחה", הוסיפו.

   

  הנאשם ברצח בבית המשפט    (צילום: שמוליק דודפור)

  הנאשם ברצח בבית המשפט    (צילום: שמוליק דודפור)

  סגורסגור

  שליחה לחבר

   הקלידו את הקוד המוצג
  תמונה חדשה

  שלח
  הסרטון נשלח לחברך

  סגורסגור

  הטמעת הסרטון באתר שלך

   קוד להטמעה:

   

  היורה בחסדאי הואשם ברצח

  בשבוע שעבר הוגש הוגש כתב אישום נגד ויקטור קטן, לפיו רצח את חסדאי בכוונה תחילה. חקירת המשטרה העלתה כי בזמן שקטן ורעייתו (68) החנו את רכבם, הגיע גם המנוח עם בני משפחתו לחניון והעיר לאשתו של הנאשם כי מכוניתם עומדת על שתי חניות. בין השניים התפתח עימות מילולי שנגרר לעימות פיזי, ובמהלכו חסדאי דחף את רעיית הנאשם. בתגובה לכך שלף קטן את אקדחו שהחזיק ברישיון וירה פעמיים לעברו.

   

  ויקטור קטן (צילום: מוטי קמחי)
  ויקטור קטן(צילום: מוטי קמחי)

  זירת הירי ברמלה ()
  זירת הירי ברמלה

  בכתב האישום צוין כי אופיר פנה לקטן ושאל אותו מדוע החנה את רכבו על שתי חניות. במקום התפתח עימות - ואשתו של קטן הכתה את אופיר עם התיק שלה. חסדאי שאל: "מה את מרימה עליי ידיים?" והדף אותה בשתי ידיו. אשתו של קטן נפלה ארצה על עכוזה, ואז חסדאי התרחק מהמקום לעבר רכבו.

    

  לאחר שרעיית הנאשם נפלה, התקרב קטן לעברו של חסדאי וצעק לעברו: "למה אתה מרביץ לאשתי?!". קטן הלך לעבר רכבו, ניגש לתיק שהיה ברכב ושלף מתוכו את האקדח. בשלב זה התקרב הנאשם לעבר חסדאי, ובלא כל אזהרה כיוון את האקדח לעברו וירה בו מטווח קצר. הכדור פגע בירכו הימנית של חסדאי.

   

  חסדאי, שנותר עומד על רגליו, זעק לעברו של הנאשם: "מה אתה יורה בי?!". לפי כתב האישום, רעייתו של קטן צעקה לעבר בעלה לחדול מהירי. הנאשם לא שעה לקריאות אלו, כיוון את האקדח לפלג גופו העליון של חסדאי וירה לעברו ירייה נוספת, שפגעה בחזהו ובריאותיו ופילחה את לבו.

    

  "כתוצאה מהירי", צוין בכתב האישום, "חסדאי נפל ארצה ואיבד את הכרתו. כתוצאה ממעשיו של הנאשם נגרמו לחסדאי פציעות בירך ימין ובחזה מצד ימין, בריאותיו ובליבו, ומותו נגרם בעקבות מעבר קליע דרך הריאות והלב".

    

   

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים