שתף קטע נבחר

סאני תקשורת: צניחה של 82% ברווח הנקי ברבעון השני

הרווח הנקי הסתכם בכ-3 מיליון שקל לעומת כ-17 מיליון ברבעון המקביל אשתקד. הכנסות החברה הסתכמו בכ-284 מיליון שקל, עלייה של 11.5%. זאת בשל מה שמסבירים בחברה כ"תוצאה מהשקה מוצלחת של סדרות ה-A וה-S10"

חברת סאני תקשורת מדווחת על תוצאותיה לרבעון השני של 2019. הרווח הנקי הסתכם בכ-3 מיליון שקל, לעומת כ-17 מיליון שקל ברבעון המקביל, צניחה של כ-82%. הכנסות החברה הסתכמו בכ-284 מיליון שקל, לעומת כ-255 מיליון שקל ברבעון המקביל, עלייה של 11.5%. החברה מציינת כי "הגידול בהכנסות נובע מגידול במכירת המכשירים, כתוצאה מהשקה מוצלחת של סדרות ה-A וה-S10".

 

>> לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים בכלכלה - הצטרפו לערוץ הטלגרם שלנו 

 

האותיות הקטנות מאחורי המבצע של סאני: חוזה של הוט מובייל ומחיר שגוי

מחירים נמוכים מאי פעם: כמה תשלמו לחברות הסלולר

סאני מציעה חבילת סלולר הזולה ביותר בארץ: 14.9 שקל בחודש

 

 

   (צילום: ג'ניה פרוז)
תור בסניף של סאני תקשורת(צילום: ג'ניה פרוז)
 

הרווח הגולמי הסתכם בכ-30.6 מיליון שקל, לעומת 32.3 מיליון שקל רבעון מקביל, ירידה של 5.3%. החברה מציינת כי "הקיטון ברווח הגולמי נובע כתוצאה משינויים בתמהיל מכירות המוצרים".

 

ה-EBITDA (רווח לפני הוצאות ריבית, תשלומי מסים, פחת והפחתות) הסתכם ברבעון בכ-19 מיליון שקל, לעומת כ-21 מיליון שקל ברבעון מקביל, ירידה של 9.8%. נכון לסוף הרבעון השני, לחברה יתרות מזומנים ושווי מזומנים ופיקדונות בסך של כ-64.5 מיליון שקל.

 

הוצאות המימון נטו ברבעון השני הסתכמו בכ-10 מיליון שקל, בהשוואה להכנסות מימון בסך של כ-5 מיליון שקל ברבעון אשתקד. החברה מציינת כי "השינוי בהוצאות המימון נובע בעיקר מהפסד בגין הפרשי שער ועסקאות אקדמה בכ-3 מיליון שקל, וכן מגידול בהוצאות המימון של האג"ח כתוצאה מעליית מדד המחירים לצרכן בשיעור של כ-1.5% ברבעון השני".

 

סאני תקשורת משמשת כיבואן הרשמי של חברת סמסונג הקוריאנית בישראל. הזיכיון שלה מקנה לה מכירה של מכשירים לחנויות פרטיות, אך לא למפעילי הסלולר הגדולים במדינה. ביום שני שעבר עוררה החברה סערה בשוק התקשורת כאשר החלה לשווק חבילת סלולר בנפח 50 ג'יגה במחיר של 14.90 שקל.

 

 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: ג'ניה פרוז
סניף של סאני תקשורת
צילום: ג'ניה פרוז
מומלצים