שתף קטע נבחר

רשת ויקטורי יוצאת בתוכנית רכישה עצמית בהיקף של 10 מיליון שקל

בחברה נימקו את המהלך בשער הנמוך של המניה ובנזילות החברה; בשבוע שעבר, אישרה ויקטורי כי החברה מנהלת מו״מ עם נחום ביתן, על רכישת 10 סניפים של יינות ביתן ומגה

רשת ויקטורי שבשליטת משפחת רביד, יוצאת בתוכנית רכישה עצמית בהיקף של עשרה מיליון שקל. בחברה נימקו את המהלך בשער הנמוך של המניה ובנזילות החברה.

 

>> לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים בכלכלה - הצטרפו לערוץ הטלגרם שלנו 

 

ויקטורי מנהלת מגעים לרכישת סניפים של מגה בעיר

ויקטורי מסכמת רבעון: צמיחה במכירות ועלייה ברווח

ויקטורי: הרווח הנקי השנתי צמח ב-3% ל-33 מיליון שקל

 

בויקטורי רואים בתוכנית הרכישה העצמית הזדמנות עסקית כלכלית ופיננסית וחלופה ראויה לשימוש ביתרות הנזילות של החברה. עוד נטען כי תוכנית הרכישה העצמית מהווה הבעת באמון בחברה ובפעילותה וביצועה עשוי לשפר את תשואת ההון לבעלי המניות של החברה.

 (צילום: עידו ארז) (צילום: עידו ארז)
(צילום: עידו ארז)
 

בשבוע שעבר אישרה ויקטורי בדיווח למשקיעים את חשיפת כלכליסט, כי החברה מנהלת מו״מ עם נחום ביתן, על רכישת 10 סניפים של יינות ביתן ומגה. המו״מ בין הצדדים תקוע בשלב זה, על רקע מחלוקת בגין גובה התמורה שתשלם ויקטורי לביתן. הרשת מוכנה לשלם, על פי ההערכות, כ-100 מיליון שקל, בעוד ביתן מבקש עבור הסניפים 150 מיליון שקל.

  

את הרבעון השני השנה חתמה ויקטורי עם עלייה של 6.5% במכירות שהסתכמו ב-447 מיליון שקל. זאת, בעיקר לאור עיתוי החג, פתיחת חנויות חדשות ועליה של 2.2% במכירות חנויות זהות. את הרבעון חתמה החברה עם עליה של 1.6% ברווח הנקי שצמח ל-8.4 מיליון שקל.

 

תוכנית הרכישה העצמית של ויקטורי, מותנית בכך שהחברה לא תרכוש את סניפי יינות ביתן. אם המו"מ עם ביתן יבשיל להסכם, לא תתקיים תוכנית הרכישה העצמית ואם הומ"מ יתפוצץ, תבצע החברה את תוכנית הרכישה.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: ירון ברנר
רשת ויקטורי
צילום: ירון ברנר
מומלצים