שתף קטע נבחר

רשמית: גיא זהר חוזר למסך

המגיש יחזור לתאגיד השידור הציבורי עם תוכניתו "מהצד השני", לאחר שזו ירדה מהמסך בעקבות סיום ההתקשרות בין כאן 11 וחברת ההפקות קודה. זהר יפיק בעצמו את התוכנית, שעלותה עומדת על 19 אלף שקלים

כפי שפורסם ב-ynet, המגיש גיא זהר יחזור לתאגיד השידור הציבורי עם תוכניתו "מהצד השני", זאת אחרי שהתוכנית ירדה מהמסך בעקבות פרשת סדרת הדוקו-ריאליטי, "מחוז ירושלים".

 

התוכנית תשוב למסך החל מיום רביעי והיא תשודר מיד בסיום מהדורת הערב של כאן 11. החזרה של התוכנית למסך התאפשרה בזכות ויתור של חברת ההפקות קודה תקשורת על זכויותיה. את התוכנית יפיק זהר בעצמו.

 

גיא זהר (צילום: משה נחומוביץ')
גיא זהר(צילום: משה נחומוביץ')

לפני כחודש נחשף ב-ynet כי עלות התוכנית של זוהר עומדת על חמישה מיליון שקלים ל-180 תוכניות. מהסכומים שהעביר התאגיד באופן רשמי עולה כי תוכנית אחת של זהר, בניכוי מע"מ, עולה למשלם המיסים כ-23 אלף שקלים, והיא באורך שמונה דקות. על פי התאגיד, בעקבות החוזה החדש שטרם נחתם, עלות התוכנית ירדה ל-19 אלף שקלים.

 

זהר עזב את ערוץ עשר אחרי יותר מ-17 שנה במיוחד עבור התוכנית בכאן, כאשר בנוסף לה, הוא היה אמור להגיש פרוייקטים נוספים. תוכניתו הייתה אמורה לרדת מהמסך בעוד כארבעה חודשים.

 

בחודש שעבר הודיע תאגיד השידור כאן כי יפסיק לאלתר את ההתקשרות עם חברת ההפקות קודה, שהפיקה את תוכניתו של זהר, בעקבות הגילויים כי שתלו נשק בעת פשיטה על בית בסדרת הדוקו-ריאליטי "מחוז ירושלים". ללא כל קשר למשא ומתן המתקדם עם זהר, בתאגיד השידור הציבורי ישדרו עוד שתי תוכניות שצולמו כבר והופקו על ידי קודה תקשורת לפני הבחירות.

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: משה נחומוביץ'
חוזר לתאגיד. גיא זהר
צילום: משה נחומוביץ'
לאתר ההטבות
מומלצים