שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  זירת הקניות

  צפו: "רוצה שהוא יהיה יותר דומיננטי במיטה"

  חבר שלי פסיבי במיטה ומחכה שאני אומר לו מה לעשות. האם אפשר לגרום לו להשתנות? שאלות מחדר הייעוץ המיני של שלי ורוד

  צפו: איך לגרום לבן זוגי להיות יותר דומיננטי?

  צפו: איך לגרום לבן זוגי להיות יותר דומיננטי?

  סגורסגור

  שליחה לחבר

   הקלידו את הקוד המוצג
  תמונה חדשה

  שלח
  הסרטון נשלח לחברך

  סגורסגור

  הטמעת הסרטון באתר שלך

   קוד להטמעה:

  (תסריט: שלי ורוד ולורי שטטמאור, צילום: עידן ארבל, הפקה: מיכאלה חזני, עריכת וידאו: בן שכטר)

   

  חבר שלי די פסיבי במיטה. כאילו, הוא מחכה שאני אומר לו מה לעשות. אני גם זאת שיוזמת יותר, והייתי רוצה שגם בן זוגי יהיה כזה, דומיננטי וגברי, רק שלא ברור לי אם אפשר לגרום לו להשתנות. מה דעתך?

   

  להתנער מהציפיות המגדריות

  הציפייה החברתית המקובלת היא שהגבר ייזום יותר סקס. שהוא יהיה האקטיבי והמוביל בקשר המיני. התפיסה הזאת יושבת על לא מעט מיתוסים חברתיים, שכפי שהבנתם מטוריי האחרונים - לא תמיד נכונים. קחו למשל את המחקר שניסה לבדוק כמה פעמים גברים חושבים על סקס ביום אחד וכמה פעמים נשים, ומצא שגברים חשבו על סקס 18 פעמים ביום ונשים חשבו על סקס 10 פעמים. לא כזה רחוק, נכון?

   

  לטורי הווידאו הקודמים של שלי:

  "חבר שלי מצפה שאתנהג כמו שחקנית פורנו"

  צפו: למה אני רוצה יותר סקס ממנו?

   

  אבל מה שיותר מעניין היה לגלות שהגברים שהשתתפו במחקר חשבו באותה מידה גם על אוכל וגם על שינה. או במילים אחרות – המחקר הזה מצא שגברים לא חושבים רק על סקס כל היום, אלא גם על הצרכים האחרים שיש להם. באופן כללי ומבחינה מגדרית, אנחנו נוטים לשמוע על נשים שאוהבות את הגבר האסרטיבי, הכוחני, זה שיודע מה לעשות, איפה לגעת ואיך לשלוט, או בקיצור את הגבר הדומיננטי. ישנה גם סברה שטוענת כי משיכה או העדפה מינית ורומנטית לגברים דומיננטיים אינה נעשית באופן מודע או באופן רציונלי. למעשה, מדובר בתוצר אבולוציוני שנותר בנו, תכונות המייצגות הגנה או הישרדות.

  שלי ורוד (צילום: מתוך הווידאו)
  שלי ורוד. תנו לבן הזוג להפתיע וצאו מהציפיות המגדריות(צילום: מתוך הווידאו)
   

  אגב, גם מהאישה יש צפייה – החברה מצפה ממנה להיות יותר פסיבית, עדינה, להפגין הנאה מרובה, להביע אותה בגוף, בקולות ואפילו בצעקות, וכמובן שגם לענג והרבה את הצד השני. אבל אל תתבלבלו, העדפות ביולוגיות אולי לא תמיד נעשות באופן מודע, אך הן עדיין יכולות להשתנות או להיות נתונות לבחירה.

   

  ויש לי עוד חדשות בשבילכם - מסתבר כי תפקידים מגדריים במיטה רק מגבילים אותנו, והיצמדות לאמונה שגברים צריכים להיות היוזמים ומקבלי ההחלטות בחדר השינה עלולה לערער את שביעות הרצון המינית של גברים ונשים כאחד. אמונה זו גם מפחיתה את היוזמה המינית במיטה ואת היכולת שלנו להפתיע ולהיות יצירתיים.

   

  אז לשואלת ולכל הנשים שנמצאות בקשר זוגי עם גבר פסיבי במיטה - הגבר שלכן מתנהג באופן שהוא הכי אוהב, וזה דווקא נפלא! מהניסיון שלי כיועצת זוגית ומינית, אני יודעת שיש הרבה גברים שנהנים מסקס עם נשים דומיננטיות ואוהבים להיות פאסיביים. יותר מזה, בסקס, הגירוי הכי עוצמתי שנחווה לא פעם יתחבר דווקא עם דברים שאינם מקובלים מבחינה מגדרית.

   

  ההמלצה שלי, לנשים ולגברים כאחד, היא לנסות לנער את השיפוטיות המגדרית, ואפילו לבדוק עם עצמכם מה תמיד רציתם לממש אך חששתם לעשות כי זה אולי לא יראה ״גברי״ או ״נשי״ מספיק. ואם את נמשכת לגבר דומיננטי, בעזרת תיאום ציפיות תוכלו לספק את הרצונות ההדדיים שלכם. כל עוד יש הנאה הדדית והסכמה, ההמלצה היא לא לחשוב על התפקידים שכל אחד אמור למלא, ולהתרכז נטו במה שעושה לכם נעים ומענג אתכם.

   

  בהצלחה!

   

   

  שלי ורוד היא מייעצת מינית וזוגית

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  הכרויות
  כתבו לנו
  מומלצים