שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות

  האחים ממן: "אם נזכה במיליון נקנה ילד"

  התאומים הזהים חביב ויצחק הפכו לפייבוריטים בעונה הנוכחית של "המירוץ למיליון" וכבשו את הקהל (גם השמרן) עם הדיבור הנשי ביניהם. בריאיון ל-ynet הם מספרים על היציאה מהארון, מודים שאין להם בעיה להיות כוכבי ריאליטי ומבהירים: "נעשה הכל כדי לקחת את המיליון"

  חביב ממן התנדב במד"א וכשרצה לצאת למסיבות גייז, סיפר לאחיו התאום יצחק, שהוא "יוצא למסיבות של מד"א". הטריק הזה עבד כמה פעמים עד שהתאום התחיל לחשוד. "שאלתי את עצמי כמה פעמים חוגגים במגן דוד אדום? יש פה משהו חשוד", הוא מספר, ויום אחד החליט לעקוב אחרי אחיו. "סיקרן אותי לדעת מה הולך, הבנתי שיש פה משהו לא הגיוני. נכנסתי למועדון, ראיתי אותו חוגג והתחבקנו".

   

  "במשפחה תמיד ידעו שאני הומו", מספר חביב, "אף פעם לא יצאתי מהארון. הייתי עושה מופעי דראג בגיל 16 בעיר מעלות אז תבין לבד כאילו. בגיל 17 כבר ממש ידעתי והתחלתי לצאת עם גברים".

   

  חביב ממן יצחק ממן המירוץ למיליון ()
  חביב ויצחק ממן. מתוך "המירוץ למיליון"
  ואתה, יצחק, איך נראתה היציאה שלך מהארון?

  "הייתי בן 21. אני יותר מופנם ויותר מחובר לצד הגברי שלי. יצאתי למועדון, הייתי שיכור ואז שלחתי הודעה בוואטסאפ הקבוצתי של המשפחה ואמרתי להם שאני אותו ילד, עם אותו אף ואתן עיניים, ואני משתף אותם שאני אוהב גברים ואני אוהב אותם. בבוקר קיבלתי מהם הודעות מהממות".

   

  עוד ב"המירוץ למיליון":

   

  התאומים ממן הפכו בחודשים האחרונים לכוכבים על מסך הטלוויזיה כשהם עוברים שלב אחרי שלב בתוכנית הריאליטי "המירוץ למיליון". ביום ראשון הם יגיעו לישורת האחרונה, לגמר התוכנית שישודר ברשת. "אנחנו באים ממעלות וההורים קצת יותר שמרנים. אמא שלי חברה שלנו אמנם, אבל לקח לה זמן לקבל אותנו, זה תהליך. לאבא שלי היה יותר קשה, אבל הוא הבין שאנחנו הומואים ולא עבריינים ולא גנבים. בהתחלה הוא שאל שאלות, אבל הוא הבין שאם הוא לא יקבל שני בנים הוא יפסיד שני בנים. והוא בחר לקבל אותנו", מספר חביב.

   

  איזה תגובות אתם מקבלים ברחוב?

  חביב: "זה די מהמם כי אנחנו מקבלים תגובות מכל סוגי האוכלוסיה. מדהים אותי שילדים עפים עלינו ומתחברים לצחוקים שלנו והכי מדהים אותי שחרדים פונים אלינו ומבקשים להצטלם. הייתי בסופר של חרדים אתה לא מבין מה עשו לי, זה היה פשוט מדהים. אפשר להגיד שאנחנו סוג של קונצנזוס, עכשיו לפני שעליתי לרכב פגשו אותי סבתות פולניות אז הן אמרו לי 'מאיפה באת אלינו', בקטע טוב. ילד בן 15 ממשפחה דתית שאל אותי איך אני יכול לעזור לו. אמרתי לו שהוא חייב להיות הוא ולחיות כמו שהוא רוצה".

  יצחק: "אני גם הוצאתי מהבית ילד כי אבא שלו התעלל בו, זה היה בעזרת איגי, ארגון נוער גאה. התגובות ברשת מדהימות, אנשים כותבים לנו 'רק בזכותכם אחרי 4 שנים העזתי לקחת אותו לבית של ההורים', עוד מישהו אמר לי לפני שלושה שבועות 'רק שתדע שבזכותך אמא שלי הפסיקה לשנוא הומואים'. אנשים אומרים לנו שאנחנו התרופה שלהם".

   

  חביב ממן יצחק ממן המירוץ למיליון ()
  לא חושבים שיש בעיה בכוכבי ריאליטי. האחים ממן

  הם נולדו לפני כמעט 31 שנים במעלות. חביב שירת בתור לוחם בהנדסה קרבית ונמצא בזוגיות כבר שבע שנים. יצחק, שימש בתור נהג מבצעים בצנחנים ונשוי כבר שנתיים. להרפתקאה של "המירוץ למיליון" הם יצאו בידיעה שהם יכולים להגיע לגמר. "בוודאי שהאמנתי", אומר יצחק, "תפרנו חליפות לגמר לפני שהתחיל "המירוץ" בכלל. כשאתה מזמן משהו וכל כך רוצה שיקרה - הוא קורה. כל הזמן אני מזמן דברים והם קורים לי". חביב מחווה אחריו: "אמרנו שנבוא, נעשה כיף, תהיה לנו חוויה. נהנה, נילחם כל יום מחדש ונהיה הכי טובים שאפשר, וכמובן - נגיע לגמר, ונעשה הכל כדי לקחת את המיליון".

   

  אתם אחים תאומים ולא צריך להרחיב על הקרבה שלכם אחד לשני, ובכל זאת - מה "המירוץ למיליון" עשה לקשר ביניכם?

  יצחק: "עשה לנו חיבור מטורף

  שלא חשבנו שעוד יכול לקרות לנו. הכרנו אחד את השני יותר ממה שחשבנו שאנחנו מסוגלים להכיר. שתבין, אם חשבנו שאנחנו מכירים אחד את השני - אז זה הכפיל פי כמה. למרות שאנחנו אחד בתחת של השני שלושים שנה. 'המירוץ למיליון' חישל אותנו ברמות. ידעתי שאין דבר כזה שאי אפשר, 'המירוץ' הוכיח לי שהכל אפשרי".

  חביב: "למדנו דברים אחד על השני, איפה החוזקות, איפה החולשות, זה חיבר אותנו יותר, למדנו להבין אחד את השני".

   

  אתם מרוצים מהדרך שבה אתם מוצגים על המסך?

  יצחק: "היינו אותנטים ונשארנו אותנטים לאורך כל 'המירוץ', שיחקנו משחק הוגן וטוב, ועזרנו כשהיה צריך. הלכנו ברוח ספורטיבית ואנחנו מאוד אוהבים את איך שיצאנו. אתה לא יכול לא לאהוב את האמת שלך ואנחנו הכי אמיתיים שיש".

  חביב: "אנשים מתעלמים מהעניין שאנחנו מדברים בלשון נקבה אחד לשני, כי זה אותנטי. זה נראה טבעי כי אנחנו ביומיום מדברים בלשון נקבה".

   

  מה היה הרגע הכי קשה במירוץ?

  יצחק: "לא נשברנו בשום רגע".

  חביב: "היה לך רגע בדואר".

  יצחק: "נכון. נתקענו שם חמש שעות והתחלתי להתעצבן".

   

  חביב ממן יצחק ממן המירוץ למיליון ()
  מדברים אחד לשני בלשון נקבה ביומיום

  חביב ויצחק תאומים זהים, ולדבריהם, אנשים מבדילים ביניהם רק בעזרת סממנים חיצוניים: הקעקועים של יצחק צבעוניים ושל חביב שחורים, ליצחק יש גם הרחבות חורים באוזניים וליצחק אין. "היינו מאוד דומים כשהיינו קטנים, כשגדלנו היו תקופות שפחות נראינו דומים ועכשיו אנחנו שוב זהים. צריך לראות אותנו ביחד כדי לראות את ההבדלים", אומר חביב.

   

  מה היה הדבר הכי הזוי שעשיתם בעקבות הדימיון ביניכם?

  חביב: "נכנסתי לעשות מבחן בהיסטוריה במקום יצחק. המורה בכלל לא הבחינה. עשיתי לו את המבחן".

   

  שני התאומים עובדים בעסקי הקוסמטיקה אבל פוזלים מדי פעם גם אל המוזיקה. כך היה כשהשתתפו בתוכנית הריאליטי "אייל גולן קורא לך", אבל לא הצליחו להעפיל לשלבים המאוחרים. "הייתה לנו מקפצה מדהימה, הוצאנו שם סינגל ראשון שהיה בעזרת השם להיט באירועים. אנחנו מתעסקים גם במוזיקה וגם בקוסמטיקה וגם במסיבות רווקות, ואפילו הלוויות (צוחק). אנחנו מאוד אוהבים להופיע ומאוד אוהבים לשיר", מוסיף חביב.

   

  מה הסיכוי שתמשיכו לעוד ריאליטי?

  יצחק: "אנחנו לא מתנגדים לזה, אם תהיה הצעה מעניינית".

  חביב: "אנחנו לא חושבים שיש בעיה להיות כוכב ריאליטי".

   

  אם תזכו במיליון שקלים מה תעשו עם הכסף?

  יצחק: "בעזרת השם כשנזכה במיליון - נקנה ילד. כי מה לעשות, בישראל צריך כסף כדי להביא ילד".

  חביב: "בעזרת השם כשנזכה אני אקנה דירה קטנה וצנועה להורים שלי במעלות".

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  לאתר ההטבות
  מומלצים