שתף קטע נבחר

הכלב המפורסם בספרד מגלה את ישראל

הכירו את מיגאס, כוכב תוכנית הטיולים "שבילי העולם" שצילם לאחרונה פרק בארץ הקודש. "היינו במדבר והוא מאושר", סיפר הבעלים של הכלב ובמאי התוכנית בריאיון לאולפן ynet. "המטרה הבאה - אנטרקטיקה"

 

 

כוכב תוכנית הטיולים הספרדית "שבילי העולם", הלא הוא הכלב מיגאס, ביקר לאחרונה בישראל וצילם פרק לעונה החדשה של התוכנית. חואן פרוטוס, הבעלים של מיגאס ובמאי התוכנית, שוחח עם אולפן ynet וסיפר על החווייה: "מיגאס קצת עייף כי היינו כל הזמן במדבר. הוא ממש מאושר בגלל שכשאנחנו בחוץ זה כיף בשבילו, ממש נחמד פה בישראל, הפעם הראשונה שלנו כאן יחד".

 

הבלוגרים מהעולם שהתאהבו בג'חנון, בורקס ועמבה

 

ספר לנו על התוכנית שלך בספרד.

"אנחנו נוסעים ברחבי העולם עם מיגאס ויש לנו הזדמנות לבקר במגוון מדינות באירופה, באמריקה, באסיה ובאפריקה. המטרה הבאה היא אנטרקטיקה. זה מאוד נחמד".

הכלב מיגאס מטייל בישראל ()
הכלב מיגאס במהלך צילומי הפרק בישראל
 

אתם מצלמים את התוכנית שלכם מנקודת המבט של מיגאס וכיצד הוא רואה את העולם, מה שונה בנקודת מבט של כלב?

"זו שאלה מאוד נחמדה, כשאתה מטייל עם כלב אתה יכול לגלות את המדינות מכל הפרספקטיבות שלהן בגלל שאתה יכול לראות איזו מדינה ידידותית כלפי חיות מחמד, איזו מדינה פתוחה יותר, איזו מדינה מעניינת יותר, כי זו הרפתקה עם כלב, אם יש לך אפשרות להיכנס למלון עם כלב זה סמל שהמדינה פתוחה, ויש לנו הזדמנות פה בישראל לבקר באתרים ארכיאולוגיים שפתוחים לכלבים, זה אומר שזו מדינה פתוחה, אנחנו אוהבים את ישראל ושמחים מאוד פה".

 

מיגאס במהלך מסעותיו בעולם

  

איפה מיגאס הכי נהנה בישראל?

"הוא רוצה להיות בחוץ כל הזמן, בחוף הים המים טובים עבורו כי אביו של מיגאס הוא כלב מים ספרדי והוא אוהב מים".

 

מאיפה הגיע הרעיון לצלם תוכנית מנקודת מבטו של מיגאס?

"זאת הייתה בעיה משפחתית, נגיד זאת כך, כי אישתי אמרה לי 'חואן, אני לא אוכל להישאר פה עוד הרבה עם שני ילדים וכלב, תחשוב, תחשוב", דיברנו בחברה שאקח את הכלב לנסיעות ועמיתיי לעבודה אמרו לי 'היי, אולי מיגאס יטייל איתך? אולי זה יהיה מעניין לצופים', וזאת הסיבה שהוא פה".

 

מנכ"ל משרד התיירות, אמיר הלוי, אמר כי "משרד התיירות אירח את הכלב מיגאס עם בעליו חואן לשבוע של טיולים בנגב אותם צילמו עבור הסדרה שתשודר בערוץ הציבורי בספרד. הצמד הגיע לישראל במטרה לחשוף את המוצר המדברי ואת נופיה של ישראל לספרדים, וכל פרק של הסדרה זוכה למאות אלפי צפיות בספרד".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מיגאס במהלך הצילומים בישראל
מומלצים