שתף קטע נבחר

נאמני רשת מיכל נגרין מבקשים להמשיך להפעילה: "פניות רבות להשקעה"

הנאמנים ביקשו את אישור ביהמ"ש להתיר להם להוציא את הרשת למכירה בשלמותה או בחלקים. "ההליך מתנהל בסדר מופתי, עם שיתוף פעולה מלא עם הבעלים ועם העובדים", ציינו הנאמנים

בשורות טובות: הנאמנים הזמנים שמינה בית משפט לרשת מיכל נגרין סבורים כי יש להמשיך להפעיל הרשת למשך תקופת הפעלה קצרה בת כשלושה חודשים, במסגרתה ניתן יהיה לבחון אפשרות לייצוב החברה, הכנסת משקיע או מכירה, כך "שהמותג "מיכל נגרין" ימשיך לפעול עוד שנים רבות, כיאה למותג ייחודי מסוגו ובעל מוניטין רב שנים ברחבי העולם". כך עולה מדו"ח שהגישו אתמול הנאמנים הזמניים של הרשת, עוה"ד חנית נוב ושאול קוטלר.

 

>> לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים בכלכלה - הצטרפו לערוץ הטלגרם שלנו

 

רשת מיכל נגרין נסגרת אחרי 30 שנות פעילות

הצרות של מיכל נגרין: היקף החובות של הרשת - 10 מיליון שקל

סגירת מיכל נגרין: הפורמט המשפחתי לא השכיל להתעדכן בזמן

 

הנאמנים ביקשו מנשיא בית המשפט המחוזי בתל אביב, השופט איתן אורנשטיין, את אישורו להתיר להם להוציא את הרשת למכירה בשלמותה או בחלקים. הנאמנים מציינים באמצעות עוה"ד דיקלה פרץ ושני גרינברג כי "ההליך מתנהל בסדר מופתי, עם שיתוף פעולה מלא ויוצא דופן הן של הבעלים מיכל ומאיר נגרין והן של העובדים ובאי כוחם, עו"ד ליזה חדש.

 

"במקביל, החלו להגיע אל הנאמנים הזמניים פניות רבות של גורמים שונים, מהארץ ומחו"ל, חלקם גופים רציניים ביותר עם רקורד מוכח של השקעות קודמות, אשר התעניינו באפשרות להיכנס להליך מהיר של בדיקת עסקי החברות ואפשרות שיקומן באמצעות עסקת השקעה או רכישה".

מיכל נגרין (צילום: יריב כץ)
מיכל נגרין. תמשיך לפעול?(צילום: יריב כץ)
 

 

גידול במחזור המכירות

הנאמנים אף מציינים כי "ניכרת בחנויות הרשת גם תנועה משמעותית מאז מתן הצו לפתיחת הליכים. החל ממינויים של הנאמנים הזמניים חל גידול במחזור המכירות בחנויות הרשת של כ- 36% בהשוואה לתקופה המקבילה בשנה שעברה".

 

הנאמנים הזמניים מציינים כי בסיוע של רו"ח הכינו תזרים להפעלת החברה כעסק חי למשך תקופה של כשלושה חודשים. "נכון לעת הזו, נראה כי התקבולים המתקבלים כתוצאה ממכירת מוצרי הרשת בחנויות השונות צפויים להספיק למימון ההוצאות השוטפות של הפעלת החברות על ידי הנאמנים הזמניים, לרבות תשלום שכר עבודה לעובדי החברות וכן תשלומים שוטפים נדרשים".

 

לפני כשבועיים הודיעה הרשת לעובדיה על פיטורים. במקביל הגישו עובדי הרשת באמצעות עו"ד ליזה חדש בקשה למתן צו לפתיחת הליכים. זאת לאחר שטענו כי חוב הרשת כלפיהם עומד על כ-5 מיליון שקל.

 

בית המשפט מינה נאמנים זמניים לרשת לצורך בחינת שיקומה. מיכל נגרין יצרה במהלך 30 השנים האחרונות עולם עיצוב ייחודי של אופנת נשים, תכשיטים, אביזרי אופנה, טקסטיל לבית ועוד. במרוצת השנים התפתח המותג מדוכן תכשיטים בודד בשוק נחלת בנימין ועד לעסק אשר בשיאו העסיק מאות עובדים, הפעיל מפעל לייצור עצמאי של מוצרי המותג בישראל (תוצרת "כחול-לבן") ושיווק את המוצרים לחנויות ולזכיינים בארץ וברחבי העולם.

 

בבעלות הרשת שישה סניפים ברחבי הארץ, ביניהם סניף הממוקם בדיוטי פרי בנתב"ג וכן שבעה סניפים נוספים בארץ שבבעלות זכיינים של הרשת. בדו"ח הנאמנים צויין כי לרשת מועדון לקוחות של כ-50 אלף לקוחות.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
המקצוענים
צילום: מורין גבסו
מיכל נגרין
צילום: מורין גבסו
מומלצים