שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  תגיע אלינו - המסחרית החשמלית של אופל

  כחלק מהאסטרטגיה להציע יחידות הנעה חשמליות בכל אחד מהדגמים עד 2024, חושפת אופל גרסה חשמלית לוויוארו העדכני, עם טווח נסיעה של 200 עד 300 ק"מ. עשוי לנחות כאן כבר בשנה הבאה

  אופל חושפת גרסה חשמלית לוויוארו העדכני (דור 3), המגדילה בכך את ארסנל הבלי-זיהום של היצרנית שהציגה את הקורסה החשמלית. הוויוארו הרגיל ינחת כאן במהלך 2020, גרסה חשמלית צפויה אף היא לנחות בהמשך השנה.

   

  אופל ויוארו חשמלי ()

  ויוארו העדכני מבוסס על סיטרואן ג'אמפי, והוא מסחרי-קל ראשון בקונצרן שמקבל יחידת הנעה חשמלית, כתשובה לפולקסווגן טרנספורטר, מרצדס ויטו ופורד טרנזיט העדכניים שמשווקים גם עם גרסאות דומות. הדגם הבא לקבל יחידת הנעה חשמלית הוא הקומבו המבוסס על סיטרואן ברלינגו, כחלק מהאסטרטגיה של היצרנית להציעה יחידות הנעה נקיות מזיהום בכל אחד מהדגמים עד 2024.

   

  אופל ויוארו חשמלי ()

  בינתיים מספקת היצרנית פרטים טכניים חלקיים בלבד, ומציינת כי הוא יוצע עם אפשרות בחירה בין מצברים בקיבולת 50 קוט"ש וטווח נסיעה של 200 ק"מ, או 75 קוט"ש וטווח נסיעה של 300 ק"מ. המנוע החשמלי יחובר לגלגלים הקדמיים על-מנת לאפשר נפח הטענה דומה לגרסאות הרגילות. העיצוב החיצוני נותר זהה, למעט פתח לשקע החשמל מעל בית הגלגל הקדמי השמאלי. צמיגיו יהיו בעלי התנגדות נמוכה יותר לגלגול על מנת להקטין את צריכת האנרגיה ככל הניתן ולהגדיל בכך את הטווח.

   

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  ynet רכב בפייסבוק
  לוח winwin
  מומלצים