שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם
  זירת הקניות
  הוארך מעצרו של הרופא החשוד ברצח אשתו, שממשיך לשתוק בחקירה
  בדיון על הארכת מעצרו של ד"ר גיורא פראף פרי החשוד ברצח אשתו אסתר אהרונוביץ' ז"ל, אמר נציג המשטרה כי הרופא לא ניסה לשים קץ לחייו כשהתהפך עם רכבו. עוד נמסר כי בבדיקה פסיכיאטרית נמצא כשיר לעמוד לדין

   

  עורכת הדין של החשוד: "הוא עדיין מאוד מבולבל"    (צילום: רועי עידן)

  עורכת הדין של החשוד: "הוא עדיין מאוד מבולבל"    (צילום: רועי עידן)

  סגורסגור

  שליחה לחבר

   הקלידו את הקוד המוצג
  תמונה חדשה

  שלח
  הסרטון נשלח לחברך

  סגורסגור

  הטמעת הסרטון באתר שלך

   קוד להטמעה:

   

  בית המשפט האריך בצהריים (יום ה') בשמונה ימים את מעצרו של ד"ר גיורא פראף פרי החשוד ברצח אשתו אסתר אהרונוביץ' ז"ל ביום ראשון על רקע רצונה להתגרש ממנו. במהלך הדיון אמר נציג המשטרה כי הרופא לא ניסה להתאבד אלא רק להימלט. עוד נאמר כי הרופא נבדק על-ידי פסיכיאטר בבית החולים סורוקה שם אושפז, ונקבע כי הוא כשיר לעמוד לדין.

  גיורא פראף פרי ()
  נעצר מיד לאחר שחרורו מבית החולים. ד"ר גיורא פראף פרי

  בבית המשפט השלום בבאר שבע נמסר עוד כי הרופא החשוד ברצח איים להתאבד בפני שוטרים - אך לא ניסה לעשות כן כפי שהוערך קודם לכן. פראף פרי (67) הועבר אתמול לבית המעצר עם שחרורו מבית החולים בבאר שבע. הוא שומר על זכות השתיקה ואינו משתף פעולה בחקירה. הוא היה מאושפז מאז יום הרצח - אז ירה לפי החשד באשתו במושב תלמי אליהו, באמצעות אקדחו האישי שאותו החזיק ברישיון. בהמשך נלכד באזור קיבוץ משאבי שדה בכביש 222 לאחר שהתהפך עם רכבו. האקדח נמצא בכלי הרכב. הוא נמצא מעורפל חושים.

    

  ילדיה של הנרצחת: "הוא התחזה לצדיק, רופא - והוא לא היה כזה"    (צילום: רועי עידן)

  ילדיה של הנרצחת: "הוא התחזה לצדיק, רופא - והוא לא היה כזה"    (צילום: רועי עידן)

  סגורסגור

  שליחה לחבר

   הקלידו את הקוד המוצג
  תמונה חדשה

  שלח
  הסרטון נשלח לחברך

  סגורסגור

  הטמעת הסרטון באתר שלך

   קוד להטמעה:

    

   

  עו"ד ציקי פלדמן המייצגת את החשוד מסרה: "נפגשתי איתו, הוא מתאושש, הוא עדיין מאוד מבולבל, אני מקווה שלאט לאט הדברים יתבהרו". עו"ד פלדמן הוסיף כי "למיטב הבנתי הוא עבר בדיקה, מה ממצאיה איני יודעת".

   

  לחשוד קריירה רפואית ענפה - הוא הרופא הישראלי הראשון שעבד עם ארגון הצלב האדום ואף שימש במשך עשר שנים כרופא בכיר בבתי חולים בשמורות אינדיאניות בצפון ודרום דקוטה בארה"ב מטעם איגוד הרפואה האמריקנית. הוא הופיע רבות בטלוויזיה, העביר הרצאות רבות ותיעד את עלילותיו בספר שכתב.

   

  תקיפה, איומים, רצח: 3 הנשים של הרופא החשוד

   

  לפי עדויות, הזוג היה בהליכי פרידה. השכנים של הזוג סיפרו כי אהרונוביץ' "ביקשה לסיים את היחסים והוא התנגד. הוא התחיל לחפש דירה אחרת". את אהרונוביץ' הכיר לאחר שכבר היה נשוי פעמיים בעבר. גם עבורה מדובר בנישואים שניים. הזוג נישא ובנה בית במושב תלמי אליהו שבחבל אשכול. בשנים האחרונות הרבו לנסוע לחו"ל ולבקר את בנו, שחי שם. לאחרונה, נראה החשוד כשהוא מתנדב ללוות תלמידים לבית הספר באזור.

  אסתר אהרונוביץ' ()
  ביקשה להיפרד - ונרצחה. אסתר אהרונוביץ'
   

  גיל ומעיין אהרונוביץ', ילדיה של אסתר שנרצחה, דיברו אתמול לראשונה מאז האירוע. "דאגנו, אבל לא חשבנו שזה יגיע לשם", אמרו. "בדיעבד אנחנו מבינים שהיו סימנים מקדימים, אבל אנחנו לא נפרט בשלב הזה. הוא היה מתחזה. הוא התחזה להיות איש משפחה, צדיק, רופא, וזה לא מה שהוא באמת היה".

   

  אהרונוביץ' הייתה אשתו השלישית של פראף פרי. אשתו הראשונה, ה', התלוננה שתקף אותה באלימות. ממסמכים משפטיים של מדינת מרילנד בארה"ב עולה כי אשתו הראשונה של הרופא התלוננה ב-1992 כי היכה אותה באוקטובר אותה שנה. שבועיים לאחר מכן הוא הודה כחלק מעסקת טיעון, אך לא נוהל משפט בתיק. כחצי שנה לפני כן התלונן הרופא עצמו כי אשתו ה' היכתה אותו.

   

  נירית, אשתו השנייה של החשוד ברצח אשתו    (ראיין: רועי רובינשטיין)

  נירית, אשתו השנייה של החשוד ברצח אשתו    (ראיין: רועי רובינשטיין)

  סגורסגור

  שליחה לחבר

   הקלידו את הקוד המוצג
  תמונה חדשה

  שלח
  הסרטון נשלח לחברך

  סגורסגור

  הטמעת הסרטון באתר שלך

   קוד להטמעה:

   

  בהמשך השניים התגרשו ופראף פרי התחתן עם נירית, שסיפרה ל-ynet על האיומים וההטרדות שספגה בעת שניסתה להיפרד ממנו אחרי 13 שנות נישואים. "חייתי עם רוצח ואני לא מופתעת ממש. סבלתי מאוד מהבן אדם הזה", סיפרה נירית.

   

  היא אמרה כי הטריד ונהג באלימות איתה אחרי שנפרדו. "הוא הציק לי נורא. עד שלא פניתי למשטרה זה לא נגמר. הוא היה מצלצל אליי באמצע הלילה והיה מנסה להיכנס לבית שלי. היה נוסע עם הרכב הלוך ושוב ברחוב שלי ועוקב אחריי כשהייתי הולכת לשחות בבוקר". עוד הוסיפה כי אחרי שהתגרשו, "נשארתי בבית והחלפתי מנעול. הוא השתולל עם האוטו שלו. הזעקתי משטרה. הוא עשה הכול כדי לאמלל אותי. ההטרדות שלו הסתיימו כשהכיר את אסתר".

   

  אדם שהזדהה בשמו, גיורא פראף פרי, כתב בפורום גישור ויישוב סכסוכים ב-2014: "במלטה, גירושים אינם חוקיים. ההורים שלנו לא התגרשו בקלות. רובם קיימו את ההבטחה 'עד שהמוות יפריד בינינו'. אני חושב שגירושים צריכים להיות בלתי חוקיים בישראל, ושמורים רק למקרים קיצוניים. זה יהיה טוב יותר לילדים וגם למדינת ישראל, שצריכה לתמוך בהרבה הורים יחידניים שמידרדרים לעוני אחרי הגירושים. משפחה בריאה ויציבה היא מרכיב מפתח לחברה בריאה ועשירה".


  פורסם לראשונה 07/11/2019 14:55

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים