שתף קטע נבחר

גרושת הרופא החשוד ברצח אשתו כתבה לו ב-2010: "טפל בנפש, שלא ייפגעו עוד אנשים"

נירית, אשתו השנייה של ד"ר גיורא פראף פרי שחשוד ברצח אשתו השלישית אסתר אהרונוביץ', גילתה בחיפוש התכתבויות כי תחושותיה לגביו התממשו: "כולם יודעים על הטירוף שלך", כתבה הגרושה לרופא ב-2010. הבוקר אמרה נירית ל-ynet: "פחדתי ממנו, חשבתי שהוא עלול לעשות דברים"

 

אשתו לשעבר של החשוד ברצח אסתר אהרונוביץ' ()
נירית לצדו של ד"ר פראף פרי

ראתה את הנולד - הרבה לפני הירי הקטלני: נירית, אשתו השנייה של ד"ר גיורא פראף פרי, לא יודעת מנוח מאז שנודע לה כי האיש שישן לצדה כמעט עשור וחצי חשוד כעת ברצח אשתו השלישית, אסתר אהרונוביץ'. בחיפוש שערכה בתיבת דואר אלקטרוני ישנה, מצאה נירית שיחה עם הרופא מ-2010 שבו היא כתבה לו: "אני רק מאחלת לך שתלך מהר ותטפל בנפשך, שלא ייפגעו אנשים נוספים".

 

נירית, שמתגוררת כיום בארצות הברית, התגרשה מפראף פרי ב-2009 לאחר 13 שנות נישואין. לטענתה, הרופא התעלל בה ורדף אותה מהרגע שבו היא ביקשה לסיים את הקשר ביניהם. "הוא הציק לי נורא, עד שלא פניתי למשטרה זה לא נגמר", סיפרה השבוע נירית ל-ynet. "הוא עשה הכול כדי לאמלל אותי".

 

מייל ששלחה נירית לרופא ב-2009 ()
מייל ששלחה נירית לרופא ב-2009

 

 

מעבר להתמודדות עם הזיכרונות העגומים, החליטה השבוע נירית להתחקות כאמור אחר שיחות שהיא ערכה עם החשוד בתיבת דואר אלקטרוני ישנה. הסקרנות להיכנס לתיבה, שבה היא כבר אינה משתמשת, מגוללת שחור על גבי לבן את תמרור האזהרה הבוהק: חלופה של עשרות מיילים בין נירית לפראף פרי מעידה יותר מכול על החשש מטרגדיה אפשרית.

 

ב-2009, בעת שהשניים כבר היו מצויים בהליך גירושין, תיארה נירית במייל ששלחה לרופא את ייאושה. "בעלי שחייתי איתו 13 שנה הפך בין לילה לאויב שלי, בלי שום הסבר נורמלי. ביום אחד הוא לקח את כספנו, מחק עליי והתעלל בי. ברח לי ושיקר לי.

 

"לא היה דבר אחד חיובי, רק דברים רעים שהוליכו לעוד רע ועוד רע. ובשביל מה? א אחד לא יודע. מה יוצא מזה? אף אחד לא מבין. ואני בטח שלא מבינה, עוד לא שמעתי שום הסבר הגיוני. אין היגיון בדברים".

 

"לא אהיה כמוה"

תוך כדי כתיבת המייל הזכירה נירית גם את אשתו הראשונה של פראף פרי, ה', שהתלוננה ב-1992 כפי שנחשף השבוע ב-ynet כי פראף פרי הכה אותה. "להעניש אותי??? להרוס את חיי??? להרוס אותי ואת ילדיי??? לשלוח מיילים נוראיים לילדים שלי עליי מוביל לאיפשהו? אתה הופך אותי ל-ה' (אשתו הראשונה. ר"ר), אבל לא תצליח. לא אהיה כמוה".

 

לאחר שהשניים התגרשו, פנתה נירית לד"ר פראף פרי במייל בנימה מפויסת יותר, שבו ניסתה לעזור לו וביקשה ממנו לטפל בעצמו. "הכול תחנונים ושקרים. אף אחד לא רדף אחריך. ביררנו את זה, אתה בריא ומשחק אותה חולה. מספר על ניתוח לב פתוח ואחות פרטית. שקרים והצגות, זה הטירוף שלך", כתבה נירית לרופא ב-20 במאי 2010.

 

עוד כתבה אז נירית לגרוש: "אתה עושה את הצגות ההקאה לא רע בכלל. אמרת 'אני חולה לב, עכשיו אני בתור'. כבר כולם יודעים על הטירוף שלך, על השקרים שלך ועל הפסיכופתיה שלך. תודה לאל שאני כבר לא חלק מזה. תודה לאל שהיה בי הכוח והתבונה לצאת מהאנרגיות האלה בזמן. אני רק מאחלת לך שתלך מהר ותטפל בנפשך, שלא ייפגעו אנשים נוספים. אפשר לחיות חיים נכונים ואמיתיים, אתה תהנה מהם הרבה יותר, מבטיחה".

 

מייל ששלחה נירית לרופא ב-2010 ()
מייל ששלחה נירית לרופא ב-2010

 

אסתי אהרונוביץ' שנרצחה על ידי בעלה הפרופסור גיורא פרי ()
הנרצחת אסתי אהרונוביץ'

גיורא פראף פרי  ()
פראף פרי. כשיר לעמוד לדין

 

נירית סיפרה הבוקר כי היא הייתה בהלם לנוכח מציאת התכתובות עם בעלה לשעבר. "אני מרגישה נורא, זה מצמרר. כנראה ראיתי את הנולד, כתבתי את זה כי חשבתי שהוא עלול לעשות דברים. אני פחדתי ממנו".

 

בית משפט השלום בבאר שבע האריך אתמול בשמונה ימים נוספים את מעצרו של ד"ר פראף פרי. במהלך הדיון אמר נציג המשטרה כי הרופא לא ניסה להתאבד אלא רק להימלט. עוד נאמר כי הרופא נבדק על-ידי פסיכיאטר בבית החולים סורוקה שם אושפז, ונקבע כי הוא כשיר לעמוד לדין.

 

הרופא הועבר ביום רביעי לתא מעצר לאחר ששוחרר מבית החולים סורוקה בבאר שבע. הוא שומר על זכות השתיקה ואינו משתף פעולה בחקירה. לפי החשד, פראף פרי ירה באשתו אהרונוביץ' בביתם במושב תלמי אליהו באמצעות אקדחו האישי שאותו החזיק ברישיון. הוא נמלט מהזירה, ובהמשך נלכד באזור קיבוץ משאבי שדה לאחר שהתהפך עם רכבו.

 

לפי עדויות, הרופא והמנוחה היו בהליכי פרידה. גיל ומעיין אהרונוביץ', ילדיה של אסתר, אמרו השבוע: "דאגנו, אבל לא חשבנו שזה יגיע לשם. בדיעבד אנחנו מבינים שהיו סימנים מקדימים, אבל אנחנו לא נפרט בשלב הזה. הוא היה מתחזה. הוא התחזה להיות איש משפחה, צדיק, רופא, וזה לא מה שהוא באמת היה".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
נירית לצדו של ד"ר פראף פרי
מומלצים