שתף קטע נבחר

אושר: ויקטורי ופרשמרקט יוכלו לרכוש 12 סניפים מיינות ביתן

מיכל הלפרין, הממונה על התחרות בשוק, אישרה למשפחות רביד (בעלי ויקטורי) ואמיר (בעלי פרשמרקט) לרכוש 5 ו-7 סניפים בהתאמה; עלות העסקה - 63 מיליון שקל למשפ' רביד ו-110 מיליון שקל למשפ' אמיר; ביתן מציע סניפים שלו למכירה בשל מצוקת האשראי של החברה וחובות למפרקי מגה שבבעלותו

סניפי יינות ביתן נמכרים: הממונה על התחרות מיכל הלפרין אישרה היום (ד') את הבקשה של רשת ויקטורי שבשליטה וניהול משפחת רביד, לרכוש חמישה סניפים מידי יינות ביתן ומגה שבבעלות נחום ביתן ב-63 מיליון שקל בתוספת עלות המלאי. כמו כן, אישרה הממונה לבעלי פרשמרקט, האחים אמיר, לרכוש שבעה סניפים של יינות ביתן. סכום המכירה יעמוד על 110 מיליון שקלים.

 

>> לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים בכלכלה - הצטרפו לערוץ הטלגרם שלנו

 

הוועד מתגמש: נחום ביתן יוכל למכור 10 סניפי מגה

אחרי מכירת הסניפים: יינות ביתן נערכת לפיטורי עובדים

עובדי מגה לנחום ביתן: תמכור את הסניפים שלך

 

ברשת ויקטורי, לטובת מימוש העסקה, בוחן המנכ"ל ומבעלי השליטה של ויקטורי, אייל רביד, הנפקת אג"ח בהיקף של כ-70 מיליון שקל, שישמשו גם לשיפוץ החנויות. השלמת העסקה כפופה להבנות אליהן נדרשים הצדדים להגיע עם משכירי הנכסים.

   (צילום: צביקה טישלר)
סניפי יינות ביתן ומגה(צילום: צביקה טישלר)
 

נחום ביתן מציע סניפים של הרשתות למכירה מתוך ניסיון להשיג מזומנים, בעקבות מצוקת האשראי של החברה לנוכח מצבת חובותיה למפרקי מגה ולבנקים. העסקה יוצאת לדרך כחודש לאחר שחתם ביתן על הסכם למכירת שבע חנויות לאחים יוסי ושלומי אמיר, בעלי השליטה בפרש מרקט, ומכירת חנות נוספת לרשת קינג סטור.

 

היקף המכירות השנתי של 13 החנויות שנמכרו בעסקאות אלו עומד על כ-470 מיליון שקל.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
המקצוענים
מומלצים