שתף קטע נבחר

ביהמ"ש אישר: המפעל של מיכל נגרין בבת ים יימכר בכ-13 מיליון שקל

נאמני הרשת ימכרו את הנכס שנרכש על ידי החברה לפני כ-4 שנים בכ-6 מיליון שקל. כמו כן אישר ביהמ"ש לנאמנים להמשיך ולהפעיל את הרשת ל-3 חודשים נוספים שבמסגרתם ימשיכו לנהל מו"מ עם מתעניינים לרכישת פעילות הרשת או נכסיה

נשיא בית המשפט המחוזי בתל אביב, השופט איתן אורנשטיין, אישר היום (א') לנאמני רשת מיכל נגרין למכור את מפעל הרשת בבת ים בכ-13 מיליון שקל. הנכס נרכש על ידי חברת מיכל נגרין עיצובים לפני כ-4 שנים בכ-6 מיליון שקל.

 

>> לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים בכלכלה - הצטרפו לערוץ הטלגרם שלנו

 

רשת מיכל נגרין נסגרת אחרי 30 שנות פעילות

הצרות של מיכל נגרין: היקף החובות של הרשת - 10 מיליון שקל

סגירת מיכל נגרין: הפורמט המשפחתי לא השכיל להתעדכן בזמן

 

עוד אישר בית המשפט לנאמנים להמשיך ולהפעיל את הרשת למשך תקופה של שלושה חודשים נוספים, אשר במסגרתם ימשיכו לנהל מו"מ עם מתעניינים לרכישת פעילות הרשת או נכסיה. מההחלטה עולה כי הרשת מתנהלת תחת פיקוחם של הנאמנים, עוה"ד שאול קוטלר וחנית נוב באופן רווחי.

מרכז המבקרים של מיכל נגרין בבת ים (צילום: רמי זרנגר   ) (צילום: רמי זרנגר   )
מרכז המבקרים של מיכל נגרין בבת ים(צילום: רמי זרנגר )
  

הדיון היום התקיים לאחר שביום חמישי האחרון הנאמנים הזמניים של רשת מיכל נגרין הגישו דו"ח שהעלה כי קיים קושי לאתר גורם אחד שייקח על עצמו את כלל פעילות החברות. יחד עם זאת, לאור מכירת נכס של הרשת בסך של כ-13 מיליון שקל ולאור תזרים של הרשת שהפך להיות יציב ורווחי, הנאמנים סברו כי אין למהר ולממש את המותג "מיכל נגרין" בסכומים נמוכים משמעותית ובכל מקרה, אין בכך כדי לשרת את הנושים.

   (צילום: יריב כץ)
מיכל נגרין. סוגרת את הרשת(צילום: יריב כץ)
 

בדו"ח טענו הנאמנים, באמצעות עוה"ד דיקלה פרץ ושני גרינברג, כי כתוצאה מפעילות החברות תחת הנאמנים הזמניים חל שיפור דרמטי בתזרים המזומנים של החברות באופן שבו הוא כעת יציב ורווחי. "הכנסות החברות מהפעלת הנאמנים הזמניים עומדת עד עתה על סך של כ-4.3 מיליון שקל, ורווחיות ההפעלה עומדת כיום על למעלה מ-3 מיליון שקל", ציינו הנאמנים.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
המקצוענים
מומלצים