שתף קטע נבחר

השלט של רוסלנה הושחת: "זו הפרנסה שלי. חייבים לעשות משהו"

לאחר ששילוט חוצות בכיכובה הושחת בגבול רמת גן - בני ברק, הדוגמנית רוסלנה רודינה רותחת: "אין בשלט הזה שום דבר שהוא חס וחלילה 'לא צנוע'", היא מבהירה. "זה כנראה משהו שהופך להיות קבוע, ולא משנה איזה פוסטר של בחורה ישימו"

 

תופעת השחתת פניהן של דוגמניות בערים חרדיות נמשך: שבוע אחרי שחרדי תועד כשהוא תולש את פניה של גלית גוטמן ממודעה על אוטובוס בבני ברק – עכשיו תורה של רוסלנה רודינה. הבוקר (ב') התגלה כי שלט חוצות בכיכובה הושחת בגבול בני ברק-רמת גן – ורודינה רותחת.

 

<< הכול על העולם היהודי - בפייסבוק של ערוץ היהדות . היכנסו >>  

 

"אין בשלט הזה שום דבר שהוא חס וחלילה 'לא צנוע'", היא אומרת בראיון לאולפן ynet. לדבריה, השלט הושחת "משום שאני נראית טוב, כנראה, וזה הפריע למישהו".

 

קיראו עוד בערוץ היהדות

 

"צר לי שבשנת 2019 אנחנו מתעסקים בדברים האלה", רודינה אומרת. היא טוענת כי חשבה שהמקרה של גלית גוטמן בשבוע שעבר, היה אך מקרה בודד שאינו מעיד על הכלל, אך טעתה.

 

השלט שהושחת ()
השלט שהושחת

 

"אמרתי לעצמי שאני מאוד מקווה שזה רק בן אדם אחד", היא אומרת. "מאוד רציתי להאמין שזה לא מגזר שלם שחושב ככה. שזה מאוד נקודתי ומאוד ספציפי, ולא קבוצה. קיוויתי שזה לא מעיד על כולם, ויכול להיות שזה חד-פעמי, אבל עכשיו, כשהתופעה באה וחוזרת על עצמה, כנראה שזה לא המצב. כנראה שיש כמה קבוצות של אנשים שמגיבים ככה, וזה עצוב בעיניי".

 

"צריך לעצור את זה"

רודינה קוראת לפעולה. "כנראה שצריך לעשות פה משהו", היא אומרת. "זה כבר משהו שהופך להיות קבוע, ולא משנה איזה פוסטר ישימו של בחורה - מישהו פשוט לא מקבל את זה. צריך לעצור את זה".

 

  ()
כך זה נראה במקרה גלית גוטמן בשבוע שעבר
 

 

היא אף מבהירה ש"אין סיבה לדבר הזה, ואני לא חושבת שאנחנו צריכים לתת להם סיבה להמשיך ולעשות את זה. בשנת 2019 הנשים חזקות, עובדות ויעבדו, ואם למישהו לא טוב - זו בעיה שלו. אף אחד לא יעצור אותנו... זאת הפרנסה שלי, אף אחד לא יכול לבוא ולעשות לי דבר כזה".

 

רודינה מציעה "לקבל את כולם כמו שהם, להרבות אהבת חינם", ויש לה מסר לנשים – "שימשיכו לעשות את מה שטוב להן ולהתפרנס. שאף אחד לא יפיל אתכן".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים