שתף קטע נבחר

נמצאה גופת הנער שנעדר בשיטפון באזור ירכא

אזרחים איתרו את גופתו של עומרי אבו ג'נב בן ה-16, שנעדר מאתמול באזור נחל בית העמק לאחר שטרקטורון שעליו רכב נסחף בזרם. משפחתו של הנער: "התפללנו שהוא יחזור, לשמוע את קולו ולחבק אותו"

 

 

 

אזרחים שהשתתפו בחיפושים איתרו הבוקר (שישי) את גופתו של הנער עומרי אבו ג'נב (16) מירכא, שנעדר מאתמול בבוקר באזור נחל בית העמק. החיפושים הנרחבים התחדשו עם אור ראשון, לאחר שבלילה התמקדו כוחות החילוץ בעיקר בסריקות על גדות הנחל. מהמשטרה ומכבאות והצלה מחוז חוף נמסר כי הגופה אותרה במעמקי הנחל, באזור ראס כלבן - מדרום ליישוב יאנוח-ג'ת.

 

נער בן 15 נסחף בשיטפונות בירכא ()
נמצא ללא רוח חיים. עומרי אבו ג'נב
 

חיפושים עומרי אבו נג'ב ()
החיפושים אחרי אבו נג'ב

חיפושים עומרי אבו נג'ב ()

הנער עומרי אבו ג'נב נמצא הרוג ()

בני משפחתו של הנער אמרו כי "מאז שנעדר התפללנו שהוא יחזור, לשמוע את קולו ולחבק אותו". הם הוסיפו כי "עברו על המשפחה יומיים קשים. לא עברנו ימים כאלו. כאב עמוק שאי אפשר לשכוח אותו".

 

הדיווח על איתור גופתו של אבו ג'נב התקבל במוקד מד"א בשעה 08:37. "חברנו בשטח לג'יפ שהשתתף בחיפושים ובחילוץ", סיפרו הפרמדיקים מיכאל יוחנוב, אדהם בארקת וחסיב שחאדה. "העבירו אלינו נער כבן 16 מחוסר הכרה, ללא נשימה וללא דופק. ביצענו בדיקות רפואיות, הנער היה ללא סימני חיים ונאלצנו לקבוע את מותו במקום".

נער בן 15 נסחף בשיטפונות בירכא (צילום: גיל נחושתן)
"התפללנו שיחזור". החיפושים אתמול(צילום: גיל נחושתן)

נער בן 15 נסחף בשיטפונות בירכא (צילום: גיל נחושתן)
(צילום: גיל נחושתן)

נער בן 15 נסחף בשיטפונות בירכא (צילום: דוברות כבאות והצלה תחנת זבולון)
(צילום: דוברות כבאות והצלה תחנת זבולון)
 

אבו ג'נב נעלם לאחר שטרקטורון שעליו רכב נסחף בזרם. צעיר בן 23 שהיה עמו על הטרקטורון חולץ ופונה לבית החולים. אביו של הנער הנעדר, רג'אח, הגיע אתמול לחפ"ק של כוחות המשטרה וההצלה וביקש מהכוחות: "אל תפסיקו את החיפושים אחר בני". הוא סיפר ששמע על המקרה בעת שהיה בעבודה. "כל השנים ניסיתי למנוע ממנו לרכוב על טרקטורונים. לא מבין איך זה קרה", אמר.

 

אתמול בצהריים נקבע מותו של מג'ד קאסם סואעד, רועה צאן בן 27 מהכפר ואדי סלאמה, שנסחף בנחל צלמון שליד כרמיאל. סואעד יצא לסגור את שער דיר העיזים, אותם הוא מגדל בסמוך לנחל. משבושש לחזור הביתה הודיעו בני משפחתו למשטרה על היעדרו. כוחות חילוץ של המשטרה יצאו למקום בג'יפים וברגל בליווי מסוק יחד עם לוחמי האש ומכוניתו נמצאה בסמוך לנחל. צוות רפואי של מד"א נאבק על חייו והעביר אותו לבית חולים תוך ביצוע פעולות החייאה, שם נקבע מותו.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים