שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות

  התוכנית של גאולה אבן וירון לונדון תרד מהמסך

  אחרי פחות משנה ולא מעט סערות סביב התבטאויותיו של ירון לונדון, התוכנית "גאולה ולונדון" יורדת מהמסך לטובת תוכנית אקטואליה

  אחרי פחות משנה וסערות רבות - התוכנית של גאולה אבן וירון לונדון תרד מהמסך בכאן 11, כך התבשרו שני המגישים אתמול (א').

   

  ירידת התוכנית מהמסך, שפרסם עיתונאי "ידיעות אחרונות" רז שכניק, באה אחרי ש"גאולה ולונדון" לא נחלה הצלחה גדולה במיוחד בכל הקשור לנתוני רייטינג, אולם עוררה סערות בעקבות ההתבטאויות השנויות במחלוקת של המגיש הוותיק במהלך השידורים החיים.

   

  גאולה ולונדון (צילום מסך, כאן 11)
  "גאולה ולונדון"(צילום מסך, כאן 11)

  בין היתר אמר לונדון בתוכנית כי "ערבים הם פראי אדם, רוצחים גם את עצמם". וכן סיפר בשידור כיצד תפס שד של אישה זרה במעלית, וידוי שעורר את זעמה של אבן: "מה? זה מזעזע", אמרה לו ולונדון השיב: "למה זה לא היה מזעזע מה שהיא עשתה לי?" אבן מיהרה להסביר: "שד זה איבר עם משמעות מינית וכרס לא". בשני המקרים לונדון ספג ביקורות מבית - וגינויים מהתאגיד שדרשו ממנו להתנצל. 

   

  אבן שלקחה חופשה מהתוכנית לשבועיים כדי להיות לצד בעלה, חבר הכנסת גדעון סער, בבחירות הפנימיות בליכוד, כבר קיבלה מסרים שבתאגיד יחשבו על חלופות אחרות עבורה, ואילו ירון לונדון מספר כי לא דנו איתו על המשך דרכו בתאגיד השידור הציבורי. אולם גורמים בתאגיד מספרים כי ישנה מחשבה להציע ללונדון לחדש את התוכנית המיתולוגית "מסיבת גן" ששודרה בסוף שנות ה-80 ובתחילת שנות ה-90 בערוץ הראשון.

   

  כל זה קורה ימים בודדים אחרי שהחליטו בתאגיד להיפרד מהתוכנית "רואים עולם", ומהמגיש שלה יעקב אחימאיר.

   

  בתאגיד אישרו את ירידת התוכנית מהאוויר ומסרו כי: "במקומה תשובץ תוכנית אקטואליה בהפקת חטיבת החדשות. אנו מודים למגישים, גאולה אבן סער וירון לונדון ולהפקת התוכנית על עבודתם המסורה והמשובחת. בקרוב תתקיימנה פגישות פרטניות עם אבן סער ועם לונדון ויוחלט ביחד עימם על אופן שילובם בתוכניות התאגיד השונות".

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום מסך, כאן 11
  "גאולה ולונדון"
  צילום מסך, כאן 11
  לאתר ההטבות
  מומלצים