שתף קטע נבחר

בעלי שרונה מרקט: "כל החלל של השוק יתנקה מדוכנים"

איתן בר זאב, הבעלים החדשים, הורה לצמצם דוכנים ולהגביל את גובהם לטובת יותר מקומות ישיבה: "לזמן לא מבוטל לא מעניינת אותי התשואה"

המהפך בשרונה מרקט בבעלות החדשה של ביג ומגה אור יוצא לדרך: איתן בר זאב, יו"ר ביג, הורה להסיר את כל הדוכנים הפועלים כיום לאורך החלל המרכזי של שרונה מרקט, בהם של השף משה שגב, שמבשלים בתחומי הדוכן - ולכן נזקקים לקולטי אדים גבוהים, המסתירים את חלל השוק. לדברי בר זאב, אלה משרים אווירה דחוסה, ובאים על חשבון מקומות ישיבה לאכילה.

 

פשרה בייצוגית: חניה חינם בשרונה מרקט לשעתיים

שרונה מרקט נמכר, קרב החניה רק מתחיל

גינדי החזקות מכרה את שרונה מרקט לביג ולמגה אור ב-160 מיליון שקל

 

ההחלטה מנוגדת למדיניות של משפחת גינדי, בעליו הקודמים של המקום, שפעלה לדחוס כמה שיותר דוכנים, בסך הכל כ-20, כדי למקסם את ההכנסות משכר דירה. לפי התוכנית החדשה, הדוכנים שבכל זאת יפעלו בחלל השוק יוגבלו לגובה של עד 110 ס"מ בלבד - וישמשו רק לישיבה ואכילה.

האווירה הייתה דחוסה. שרונה מרקט (צילום: אבישי פינקלשטיין) (צילום: אבישי פינקלשטיין)
האווירה הייתה דחוסה. שרונה מרקט(צילום: אבישי פינקלשטיין)

לבעלי הדוכנים יוצעו חנויות צדדיות שכיום אינן מאוישות, ובהן יתבצע הבישול. גם דוכנים אחרים שלא מוכרים אוכל, כדוגמת דוכן הפרחים הגבוה, בוטלו. יצוין כי למנכ"ל שרונה מרקט החדש מונה איתי אלדר, שניהל בהצלחה את ביג פאשן נצרת.

 

"צריך לסדר פיקס"

בר זאב אמר ל-ynet ול"ממון" כי "הוריתי לאנשיי שלזמן לא מבוטל לא מעניינת אותי התשואה. גם אם לא נרוויח, צריך לסדר את המקום פיקס. בגינדי דחסו כמה שיותר במעברים. ספרתי כשקנינו את המקום 640 כיסאות ל-20 אלף מבקרים ביום. זה לא הגיוני. אפילו את ה'סקיי לייט' בתקרת השוק (הפתח בתקרה, נ.ז.) לא רואים היום בגלל הדוכנים הגבוהים. כל החלל יתנקה מדוכנים".

 

בנוסף, יוצע לשפים כדוגמת חיים כהן, רותי ברודו ולמסעדת לונא מנצרת להקים בשרונה מרקט מקומות הסעדה, כולל השטח שיתפנה של סניף סופר-פארם בחזית השוק, אשר נפתח בעבר בשטח של מעדניית פושון שנסגרה. זאת, לאחר שרשת הפארם הודיעה כי בכוונתה לצאת מהמקום.

 

המטרה בצעדים אלה היא למשוך קהל תל אביבי שלא פוקד כיום את השוק. בנוסף, ישווקו כרטיסיות לטעימות במגוון נקודות מכירה בשרונה מרקט, וכן יתבצעו פעולות שיווק ותוכן. במקביל, פועלים הבעלים החדשים להשיג הסדרי חניה זולים לבאי השוק: מ-18:00 בערב ובימים שישי-שבת תעלה החניה כ-15 שקלים עד הבוקר למחרת.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: אבישי פינקלשטיין
משנה קונספט. שרונה מרקט
צילום: אבישי פינקלשטיין
מומלצים