שתף קטע נבחר

הקרב על החניה: בעלי שרונה מרקט השיגו תעריף מוזל

הבעלים החדשים של המתחם חתמו על הסכם עם חניון מגדלי הארבעה וחניון מגדל פלטיניום, שלפיו התעריף בין 18:00-2:00 יעמוד על 15 שקל בלבד ללא הגבלת זמן

ניצחון ראשון לבעלי שרונה מרקט החדשים: החברות ביג ומגה אור רשמו הישג בקרב שמתנהל מול גינדי החזקות, בעלת החניון הממוקם מתחת למרקט בתל אביב וידוע במחיריו הגבוהים במיוחד - 20 שקל לשעה.

 

פשרה בייצוגית: חניה חינם בשרונה מרקט לשעתיים

שרונה מרקט נמכר, קרב החניה רק מתחיל

גינדי החזקות מכרה את שרונה מרקט לביג ולמגה אור ב-160 מיליון שקל

 

ל"ממון" ול-ynet נודע כי הבעלים החדשים חתמו על הסכם עם חניון מגדלי הארבעה וחניון מגדל פלטיניום הצמודים למתחם שרונה. לפי ההסכם, באי שרונה מרקט ישלמו בימים ראשון עד חמישי החל מ-18:00 בערב ועד 2:00 בלילה מחיר של 15 שקל בלבד ללא הגבלת זמן. בשישי ושבת מ-7:00 בבוקר ועד 2:00 אחר חצות המחיר יהיה 15 שקל ללא הגבלת זמן.

שרונה מרקט (צילום: אבישי פינקלשטיין) (צילום: אבישי פינקלשטיין)
שרונה מרקט(צילום: אבישי פינקלשטיין)
 

ההנחה תינתן באמצעות מדבקה שיקבלו הלקוחות מסוחרי המרקט ואינה מותנת ברכישת מוצרים. את המדבקה יש להצמיד לשובר התשלום שהתקבל בכניסה לחניון. בעת היציאה מהחניון, מכונות התשלום יחייבו אוטומטית את החונה במחיר הנמוך. שני החניונים מכילים מאות מקומות חניה שייגרעו כעת מהחניון של משפחת גנדי.

 

מתחם שרונה, כולל השוק, הפך לאחד מיעדי התיירות הפעילים בתל אביב ומושך מבקרים מכל הארץ. בשרונה מרקט מבקרים מידי יום כ-12 אלף איש שבאים לסעוד במקום. לאחרונה מכרה גינדי החזקות את שרונה מרקט לביג ולמגה אור ב-160 מיליון שקל, אולם העסקה לא כללה את החניון התת קרקעי של המתחם בשל המחיר שדרשה גינדי - כ-200 מיליון שקל.

 

עלות החניה ומיקומה משפיעים על פדיונות השוכרים במתחם. המחיר הנמוך בחניונים הסמוכים עלול לפגוע בערכו של החניון שגינדי החזקות מנסה כעת למכור. יש לציין כי בעתיד יעמדו לרשות ביג ומגה אור כ-2,000 מקומות חניה בפרויקט שנבנה בצמוד לשרונה מרקט על ידי החברות מליסרון ואפי נכסים, שביג ומגה אור נמנות עם בעלי מניותיה.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: אבישי פינקלשטיין
שרונה מרקט
צילום: אבישי פינקלשטיין
מומלצים