שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות

  אחרי ההשעיה: אראל סג"ל ישוב לתוכניתו בתאגיד

  בתום שיחת בירור שנערכה למגיש, הוחלט כי ישוב לתפקידו בתום השעיה בת חמישה ימים, לאחר שהשתתף בסרטון עם ראש הממשלה נתניהו. "הובהר לסג"ל כי הדבר עשוי להתפרש כתעמולת בחירות", נמסר מהתאגיד

  אחרי שהושעה בעקבות השתתפותו בסרטון עם ראש הממשלה נתניהו, בתאגיד השידור החליטו כי העיתונאי אראל סג"ל ישוב מחר (ג') לתוכניתו - זאת אחרי שיחת בירור שנערכה היום (ב') במשרדי תאגיד השידור הציבורי.

  כזכור, סג"ל, שמגיש את התוכנית "קלמן וסג"ל" בכאן, הושעה מתפקידו אחרי שהשתתף בסרטון שבו הוא נראה שר עם ראש הממשלה בנימין נתניהו. בתאגיד אמרו אז כי "הסרטון מהווה לכאורה עבירה על כללי האתיקה של התאגיד, שאוסרים על השתתפות בתעמולת בחירות". על פי הודעת התאגיד, בשיחה שנערכה היום עם מנהל חטיבת החדשות, ברוך שי, הובהר לסג"ל כי הסרטון שצולם עם ראש הממשלה בתקופת בחירות עשוי להתפרש כתעמולת בחירות בהשתתפותו - זאת בניגוד לתקנון האתיקה של התאגיד. עוד הובהר לו כי כעיתונאי בשידור הציבורי מצופה ממנו להקפיד על שמירת הקוד האתי.

   

  החלטת התאגיד על השעיית סגל עוררה ביקורת רבה, וראש הממשלה עצמו גינה את ההשעיה ואמר שמדובר ב"בבושה". גם יריבו הפוליטי של נתניהו, חבר הכנסת יאיר לפיד, גינה את ההחלטה ואמר כי "לא משעים עיתונאי בגלל שניגן בגיטרה". הסערה לא שככה כשגם שותפו של סג"ל לתוכנית, העיתונאי קלמן ליבסקינד, הודיע כי לא ישוב להגיש את התוכנית המשותפת שלהם, כל עוד שותפו לא שב להגשה.

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  לאתר ההטבות
  מומלצים