שתף קטע נבחר

גרינברג: "לא ציפיתי לכלום", בוזגלו: "בלי שחקנים אין כדורגל"

אחד הבעלים של הפועל ת"א התייחס לחילוקי הדעות בין השחקנים להנהלה שהובילו להחלטה להוציא אותם לחל"ת: "הצענו להם הצעה סופר הגונה, איפה הלויאליות?". הקשר לא נשאר חייב: "הכי קל להשמיץ אותי בתקשורת, הקבוצות מגובות בסוללות עורכי דין ויכולות לעשות מה שהן רוצות"

סוער בהפועל ת"א. חילוקי דעות בין השחקנים להנהלה הובילו את ראשי המועדון להוציא לחופשה ללא תשלום את השחקנים. "הצענו להם הצעה סופר הגונה", אמר אחד הבעלים, זאב גרינברג. "דיברנו רק על השנה הזאת לא דיברנו מילה על השנה הבאה. כל הדיון היה מה קורה להם בזמן שהמשק מושבת. בחיילים לא נגענו ובעובדי הנהלה גם לא. דירגנו לפי זרים, בכירים, מנהלה. לא האמנתי ששחקנים יגיעו לאן שהגיעו, הם עשו טעות ענקית".

 

"למה כשטוב מותר לנו לפתוח חוזים ולבוא לקראתם, ולהיפך זה לא עובד", המשיך גרינברג. "יש מיליון מובטלים, אחרי קיצוץ יש לנו שחקנים עם משכורת של 35 אלף שקל בחודש והם לא מתאמנים אפילו. להחזיק קבוצת כדורגל כמו הפועל עולה היום 1.5 מיליון בחודש. התחייבנו על משהו שהוא לא מה בכך, המון כסף. היינו מוכנים לשלם להם 50 אחוז. כבר לא יהיה חזרה למתווה של קיצוץ 50 אחוז ברוטו", סיכם גרינברג. "עכשיו רק קיצוץ 50 אחוז מהנטו".

 

שרון ניסנוב וזאב גרינברג בדיון (צילום: עוז מועלם)
בעלי הפועל ת"א. כועסים על ההתנהלות של השחקנים(צילום: עוז מועלם)

 

גרינברג גם התייחס למאור בוזגלו, שיוזם הקמת ארגון שידאג לתנאים של כלל השחקנים בליגה ואמר כי אנחנו לא יכולים להיות מושפעים מבעלי קבוצות". הבעלים הגיב: "אני לא מאוכזב ממאור בוזגלו, לא ציפיתי ממנו לכלום, ככה כדורגלנים מגיבים. לשמוע ממנו דבר כזה מוזר. הוא היה חולה כמה שבועות ולא הורדנו לו שקל, על מה הוא מדבר, איפה הלויאליות? היום לסרב להצעה כזאת זו טיפשות".

 

מאור בוזגלו (צילום: הפועל ת
"איפה הלויאליות?". בוזגלו(צילום: הפועל ת"א)

 

בוזגלו לא נשאר חייב וענה לגרינברג בפוסט שהעלה בפייסבוק: "כנראה שהשם בוזגלו הוא מתכון לכותרות, כבר התרגלתי". בימים קשוחים כאלה, אין שום גוף אמיתי שמגן על שחקני ושחקניות הכדורגל בישראל. ארגון השחקנים? הייתי יו"ר ארגון השחקנים ועזבתי את התפקיד אחרי ימים ספורים, כי הבנתי שאין להם השפעה על כלום, הם לא עושים שום דבר עבור השחקנים בישראל. אני זה שהייתי בשיח עם ההנהלה יחד עם דגני ואלטמן כדי שהשחקנים יקצצו. אני זה שקיבלתי מבול של טלפונים משחקנים מבולבלים שארים את הכפפה ואין לי שום בעיה להיות מטרה".

 

"התקופה היא קשה עבור כולם והדאגה שלי לשחקנים בישראל היא לא לכאן ועכשיו, אלא מה יקרה כשהכל יחזור לשגרה. הקבוצות מגובות בסוללות עורכי דין ויכולות לעשות מה שהן רוצות, אנחנו השחקנים, לא! והדאגה היא יותר לשחקני הדור הצעיר שיקלעו לסיטואציה לא פשוטה וביננו? בלי שחקנים, אין ממש כדורגל. הכי קל להשמיץ אותי בתקשורת, אני יודע שזה מביא כניסות לאתרים! לא מעניין".

 

View this post on Instagram

‎כנראה שהשם בוזגלו הוא מתכון לכותרות וכבר התרגלתי. אז במקום לתת לי פרשנות אסביר בדיוק את הסיטואציה. בימים קשוחים כאלה אין שום גוף אמיתי שמגן על שחקני ושחקניות הכדורגל בישראל. ארגון השחקנים? הייתי יו"ר ארגון השחקנים ועזבתי את התפקיד אחרי ימים ספורים, כי הבנתי שאין להם השפעה על כלום, הם לא עושים שום דבר עבור השחקנים בישראל. אני זה שהייתי בשיח עם ההנהלה יחד עם דגני ואלטמן כדי שהשחקנים יקצצו, אני זה שקיבלתי מבול של טלפונים משחקנים מבולבלים שארים את הכפפה ואין לי שום בעיה להיות מטרה. התקופה היא קשה עבור כולם והדאגה שלי לשחקנים בישראל היא לא לכאן ועכשיו, אלא מה יקרה כשהכל יחזור לשגרה. הקבוצות מגובות בסוללות עורכי דין ויכולות לעשות מה שהן רוצות, אנחנו השחקנים, לא! והדאגה היא יותר לשחקני הדור הצעיר שיקלעו לסיטואציה לא פשוטה וביננו? בלי שחקנים, אין ממש כדורגל. הכי קל להשמיץ אותי בתקשורת, אני יודע שזה מביא כניסות לאתרים!... לא מעניין. יש לי הערכה גדולה לכל בעלי הקבוצות בישראל שמוציאים מכיסם הפרטי ובתקופה זו הכל קורס כמו מגדל קלפים !! לא הסכמתי לקיצוץ?? בוודאי שהסכמנו בהבנה לקצץ 50 אחוז ובכל זאת זה לא צלח! לשחקנים מגיע ההדרכה המתאימה, את עורכי הדין הממולחים ואת האופציה לדעת מה יקרה הלאה. בסופו של יום, כל השחקנים בכל הקבוצות רוצים לשמור על הפרנסה שלהם. אני מציע לגלות סובלנות ואפילו לשמוע את ההקלטה שוב ושוב - המטרה היא אחת: גוף שיגן על שחקני הכדורגל כמו בכל ליגה מתוקנת באירופה.

A post shared by מאור בוזגלו (@buzaglomaor_11_official) on

הפוסט של בוזגלו 

 

"יש לי הערכה גדולה לכל בעלי הקבוצות בישראל שמוציאים מכיסם הפרטי ובתקופה זו הכל קורס כמו מגדל קלפים !! לא הסכמתי לקיצוץ?? בוודאי שהסכמנו בהבנה לקצץ 50 אחוז ובכל זאת זה לא צלח! לשחקנים מגיע ההדרכה המתאימה, את עורכי הדין הממולחים ואת האופציה לדעת מה יקרה הלאה. בסופו של יום, כל השחקנים בכל הקבוצות רוצים לשמור על הפרנסה שלהם. אני מציע לגלות סובלנות ואפילו לשמוע את ההקלטה שוב ושוב - המטרה היא אחת: גוף שיגן על שחקני הכדורגל כמו בכל ליגה מתוקנת באירופה".


פורסם לראשונה 25/03/2020 17:14

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: ראובן שוורץ
מאור בוזגלו
צילום: ראובן שוורץ
מומלצים