שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות

  אנדי הרצוג נדרש לעבוד בהתנדבות עד המשחק מול סקוטלנד

  ראשי ההתאחדות לכדורגל שוחחו בווידאו עם המאמן נבחרת ישראל וכפי הנראה הוא צפוי לסרב להצעה. לפני כן נערכה פגישה אינטרנטית עם וילי רוטנשטיינר, שנדרש לקצץ בשכרו על מנת להישאר

  ראשי ההתאחדות לכדורגל קיימו אחר הצהריים (שני) שיחת וידאו עם המנהל המקצועי של נבחרת ישראל, וילי רוטנשטינר ועם המאמן אנדי הרצוג. בשיחות שנערכות בנפרד השתתפו היו"ר אורן חסון וכן רותם קמר ושינו זוארץ.

   

  כפי שפורסם הבוקר ב-ynet, בשיחה עם הרצוג הובהר לו שהחל מסוף החודש ועד המשחק מול סקוטלנד, הוא לא יקבל תשלום וייאלץ למעשה לעבוד בהתנדבות. "לא נשלם למאמן כשאין פעילות", אמר גורם בהתאחדות. המאמן כמו גם רוטנשטיינר יחזיר תשובה מחר ונראה כי סיכוייו להמשיך קלושים.

   

  אנדי הרצוג (צילום: ראובן שוורץ)
  אנדי הרצוג. נדרש לעבוד בהתנדבות(צילום: ראובן שוורץ)

   

  לפני כן, התקיימה פגישת הווידאו עם רוטנשטיינר, בה נאמר לו כי הם מעוניינים שימשיך בתפקידו, אבל בשל המצב הוא יידרש לקצץ במשכורתו לשם כך. בשיחה הסבירו לאוסטרי שההתאחדות בדרך לקיצוץ משמעותי ויהיה קשה להוציא לפועל את כל הפרויקטים עליהם דובר לפני המשבר. רוטנשטיינר שמע מה הסכום הכללי שההתאחדות תקצץ והובהר לו שיעשו את המקסימום כדי לא לפגוע בפיתוח הכדורגל הישראלי.

   

  הכדור עבר כעת למגרש של המנהל המקצועי, שהבהיר כי הוא כן רואה את עתידו בנבחרת. "נראה שיש רצון טוב של הישארות משני הצדדים ואם רוטנשטיינר יסכים לקיצוץ, יישאר", אמר גורם בהתאחדות לאחר השיחה. רוטנשטיינר מרוויח כיום 91 אלף שקל (לא כולל דירה ורכב) וכדי להישאר יצטרך לוותר על סכום משמעותי ועל פי המתווה שהוצג לו ייאלץ לוותר על בין 25 ל-30 אחוז משכרו.

   

   

   

   

   

   

   

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: ראובן שוורץ
  אנדי הרצוג
  צילום: ראובן שוורץ
  מומלצים