שתף קטע נבחר

נקסט החזירה את אתר האינטרנט - במתכונת מצומצמת

האתר של רשת האופנה הבריטית, אחד הפופולריים ביותר בקרב ישראלים, חזר לפעול, אך נראה שעדיין לא שולח סחורה לישראל. נקסט הציגה שינוי דרמטי בנהלי העבודה במחסנים, במטרה להתאימם לעידן שאחרי הקורונה. בין היתר: מסלולים שמונעים מפגש בין עובדים וחיטוי אינטנסיבי

 

 

אתר האינטרנט של רשת האופנה הבריטית נקסט (NEXT) חזר לפעילות מצומצמת, כך הודיעה החברה באתר האינטרנט שלה, זאת אחרי שהאתר הושתק לשבועיים. מדובר באחד מאתרי הקניות הפופולריים ביותר בקרב ישראלים, אך כרגע לא נראה כי המשלוחים לישראל יחודשו, שכן האתר בעברית עדיין לא פעיל.

 

הקורונה משביתה את תעשיית היופי; לקוחות מתחננות: "טפלי בנו בשושו"

הערכות: רוב הבקשות לאשראי מצד מסעדות ובתי הקפה צפויות להידחות

העתיד של בתי הקפה: פחות עובדים, הרבה כלים חד פעמיים 

 

לפי החברה, הפסקת הפעילות באתר הייתה כדי לערוך רביזיה בטיחותית במשלוחים לאור מגפת הקורונה. בשלב הראשון, החברה תאפשר להזמין רק בגדי ילדים ובכמות מוגבלת. בנוסף, היא תגביל את מספר הפריטים שתמכור מדי יום. כלומר, ברגע שתגיע לנפח מכירות מסוים, אותו תקבע לפי סטנדרט הבטיחות החדש שלה, האתר יהפוך ללא מכירתי לאותו היום, עד הבוקר שלמחרת.

 

נקסט חוזרת לפעילות (צילום מסך מתוך אתר נקסט)
בדף המעריצות של נקסט ישראליות כוססות ציפורניים(צילום מסך מתוך אתר נקסט)
 

"אנחנו פותחים מחדש", הודיעה החברה בהודעה שפרסמה באתר. "כדי להפעיל את המחסנים שלנו בבטיחות, אנחנו מגבילים את מספר המחסנים שאנו עובדים איתם וכך גם נגביל את מספר ההזמנות שאנחנו מאפשרים לצרכנים להזמין דרך האתר מדי יום", מסרה. החברה הודיעה כי נקטה בצעדים בטיחותיים כדי "שהעובדים שלנו יהיו רגועים בהגיעם לעבודה".

 

החברה העלתה לאתר שלה הסבר מפורט על השינויים שערכה ומדובר בשינויים דרמטיים. בין השאר הוצג סרטון שחושף סטנדרט חדש לחלוטין של עבודה במחסנים, שיכול להצביע על עתיד הקמעונאות בעידן החדש שאחרי הקורונה.

 

נקסט חוזרת לפעילות (צילום מסך מתוך אתר נקסט)
ההודעה על הגעה לגבול מכסת המשלוחים היומית(צילום מסך מתוך אתר נקסט)

 

בין היתר, העובדים יכנסו למחסנים באינטרוואלים, תוך כדי שמירה מדוקדקת על מרחק של שני מטרים. מסלולי ההליכה במחסנים הם בכיוון אחד, במעברים מוגבלים ומסומנים, כדי להגביל את מספר האינטראקציות החברתיות. בכל מקום במחסן נתלו שלטים שמזהירים לשמור על מרחק ונוספו גם סימונים על הרצפה.

 

כמו כן, החברה הוסיפה למחסנים כיורים נוספים לשטיפת ידיים מוגברת ויצרה אזורי מנוחה מופרדים, שמעודדים מרחק בין אנשים. יש פינות עם אלכוג'ל וחומרי חיטוי וכל העובדים יקבלו ערכות חיטוי אישיות שכוללות בין היתר מסכות וכפפות. גם המשלוחים יחוטאו. "נקטנו בצעדים שיאפשרו לנו לבצע משלוחים תוך שמירה על מרחק", מסרה החברה בסרטון שיצרה. "בטיחות העובדים שלנו במקום הראשון".

 

6 ( )
ההודעה שהוציאה נקסט כשהפסיקה את המשלוחיםן( )

 

נקסט הייתה הקמעונאית היחידה שהפסיקה פעילות באופן מוחלט בבריטניה, הכל כדי להשיק את הסטנדרט הבטיחותי-בריאותי חדש, שיתכן שיקבע את הטון לכל התעשייה כשתחזור לעבודה מלאה בעידן הקורונה. לפי פרסומים בבריטניה, 3,000 עובדים של החברה התנדבו לחזור לעבודה, אך רובם לא יחזרו לעבוד השבוע.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: בלומברג
חנות האופנה נקסט
צילום: בלומברג
מומלצים