שתף קטע נבחר

למרות הקריאה להקפיד על ההנחיות: מנכ"ל משרד הבריאות תועד מסתובב ללא מסכה

רגע לפני שמשה בר סימן טוב קרא לציבור לשמור על ההנחיות, כתב mynet ירושלים לירן תמרי תיעד אותו אחר הצהריים ברחוב עם פנים חשופות. משרד הבריאות: "המסכה הייתה ברכב"

 

משה בר סימן טוב, מנכ
מנכ"ל משרד הבריאות משה בר סימן טוב(צילום: לירן תמרי, mynet ירושלים)

זמן קצר לפני שצמרת משרד הבריאות כינסה תדרוך מיוחד בעקבות הזינוק במספר הנדבקים החדשים, מנכ"ל המשרד משה בר סימן טוב תועד היום (שישי) ברחוב כשיצא מביתו ללא מסכה.

 

כתב mynet ירושלים, לירן תמרי, תיעד את בר סימן טוב הולך לאורך רחוב בני בתירא בעיר, בדרך לרכב שהגיע לאסוף אותו. ממשרד הבריאות נמסר בתגובה כי "מנכ"ל משרד הבריאות מודע לעובדה כי בראש ובראשונה הכללים חלים עליו. ניתן להסיר דאגה, משום שמנכ"ל משרד הבריאות לא מסתובב ללא המסכה שהייתה ברכבו".

משה בר סימן טוב, מנכ
(צילום: לירן תמרי, mynet ירושלים)

נכון לשעה 18:00, משרד הבריאות עודכן על 85 נדבקים חדשים בקורונה שאובחנו מחצות. בר סימן טוב אמר בתדרוך שכונס הערב כי מחר תתקבל החלטה סופית בעניין הלימודים בכיתות ז'-י"ב, שהבחינה בעניין הקפאת הלימודים פורסמה לראשונה ב-ynet

 

"לצערנו, אין דרך למנוע תחלואה אם אין שמירה על הכללים", הוסיף בר סימן טוב. "על אף שיש הרבה סיבוכים סביב הכללים, בסוף הם פשוטים: ללכת עם מסכות, לשמור על היגיינה ולהקפיד על מרחק של שני מטרים - והדבר הזה לא מתבצע".

 

בסיומה של מסיבת העיתונאים, שבמהלכה הקפידו על מסכות רק כשלא דיברו, אמר בר סימן טוב לראש שירותי בריאות הציבור פרופ' סיגל סדצקי: "מקווה שלא התבלבלנו במסכות".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: לירן תמרי, mynet ירושלים
מנכ"ל משרד הבריאות
צילום: לירן תמרי, mynet ירושלים
מומלצים