שתף קטע נבחר

הפר תנאי בידוד: יגורש בן זוגה המיליארדר של הדוגמנית יעל שלביה

איש העסקים ברנדון קורף ביקש אישור כניסה לארץ וטען כי הוא מגיע לבקר את אחיו, המשרת כחייל בודד. כניסתו אושרה והובהר לו כי עליו לעמוד בהתחייבות לבידוד - אבל כבר עם הגעתו לארץ הוא פגש את בת זוגו הדוגמנית, ושהה עימה באותה דירה

יעל שלביה וברנדון קורף ( מתוך עמוד האינסטגרם של יעל שלביה )
יעל שלביה ובן זוגה ברנדון קורף( מתוך עמוד האינסטגרם של יעל שלביה )

רשות האוכלוסין וההגירה הודיעה היום (א') כי איש העסקים ברנדון קורף (34), בן זוגה המיליארדר של הדוגמנית יעל שלביה (18), יגורש מישראל אחרי שהפר את תנאי הבידוד. על ההחלטה פורסם לראשונה ב-ynet באזור "כתבים מצייצים".  

 

לפי ההודעה, לפני כשבוע פנה קורף לנציגות ישראל בארצות הברית וביקש לקבל אישור כניסה לארץ, בטענה כי הוא מגיע לבקר את אחיו, המשרת כחייל בודד. "לאור הנסיבות ולאחר שנבחנו כלל המסמכים, הוחלט לאשר את כניסתו באופן חריג ובכפוף להוראות הבידוד של משרד הבריאות", אמרו ברשות האוכלוסין.

 

קורף נחת בישראל ביום שישי לפנות בוקר. בעקבות פרסומים שונים ולאחר שהנושא נבדק מולו, עלה כי הוא הפר כבר עם כניסתו לארץ את הוראות הבידוד ונפגש עם בת זוגו הישראלית. זאת לאחר שברשות האוכלוסין התקשרו לקורף על מנת לשאול אם הפר את הבידוד, היות שלא היו בידיהם ראיות, ולפי גורמים מעורים בפרטים - שלביה לקחה את מכשיר הטלפון וביקשה לשוחח עם נציג הרשות. למעשה, היא הסגירה את דבר הפרת הבידוד של בן זוגה.

 

לפי הודעת רשות האוכלוסין, קורף חתם על התחייבות לבידוד לפי הכללים. הם ציינו כי בתשאול המתבצע הובהר כי אין לבוא במגע עם אף אדם אחר. למרות זאת, כאמור, הוא פגש את שלביה ושהה עימה באותה דירה. לאור זאת, הורו אנשי רשות האוכלוסין לקורף לצאת את הארץ לאלתר.

 

קורף הוא נכדו של סאמנר רדסטון, בעל השליטה בתאגיד התקשורת "ויאקום". בשנה שעברה הוא חגג לשלביה יום הולדת בעלות שהוערכה ב-100 אלף דולר, וכללה שני אירועים.

איתמר גרוטו טדי שגיא (צילום: עוז מועלם, אוראל כהן)
סערת אישור הפטור מבידוד. פרופ' איתמר גרוטו וטדי שגיא(צילום: עוז מועלם, אוראל כהן)

מקרה זה מגיע ימים אחדים לאחר הסערה שעורר האישור לפטור מבידוד שנתן המשנה למנכ"ל משרד הבריאות, פרופ' איתמר גרוטו, לאיש העסקים המיליארדר טדי שגיא, שהגיע לארץ מקפריסין במטוס פרטי.

 

שגיא היה אחד המשתתפים במסיבת בר המצווה ההמונית במגדלי צמרת בתל אביב, שגם בה הופרו בבירור הנחיות משרד הבריאות. המיליארדר בילה במקום לצד חבר הכנסת ניר ברקת, הזמר עומר אדם, שלישיית "מה קשור", עדן בן זקן וליאור נרקיס. לאחר המסיבה, שגיא שב לקפריסין.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
 מתוך עמוד האינסטגרם של יעל שלביה
קורף ושלביה
מתוך עמוד האינסטגרם של יעל שלביה
מומלצים