שתף קטע נבחר

מתלוננת טוענת: "המאדאם של אפשטיין" אנסה אותי

יומיים לאחר שגיליין מקסוול נעצרה והואשמה בשידול נערות למטרות מין, אישה שטוענת כי נפלה קורבן למעשים סיפרה בריאיון לפוקס ניוז: "היא אנסה אותי עשרות פעמים, אני מוכנה להעיד על כך בבית המשפט"

ג'יסליין מקסוול המאדאם ג'פרי אפשטיין (צילום: AFP )
גיליין מקסוול וג'פרי אפשטיין(צילום: AFP )

בריאיון בלעדי לרשת פוקס ניוז האמריקנית, אחת המתלוננות נגד עבריין המין ג'פרי אפשטיין טענה כי זוגתו לשעבר גיליין מקסוול אנסה אותה עשרות פעמים. לדבריה, המעשים החלו כשהיא הייתה בת 14 והופסקו בגיל 16 - אז היא נכנסה להיריון מאפשטיין ועברה הפלה. "אני מוכנה להעיד בבית המשפט. היא מרושעת בדיוק כמוהו, הרסה את השנים הטובות בחיי", היא אמרה.

 

"המאדאם של אפשטיין" מואשמת בשידול נערות למטרות מין

פרשת אפשטיין: הנסיך אנדרו משעה את עצמו

קורבנות אפשטיין בבית המשפט: "הוא לא ינצח במוות"

 

בהמשך הריאיון תיארה המתלוננת, שמשתתפת בתביעה על עזבונו של המיליארדר, עבירות קשות לכאורה מצד "המאדאם של אפשטיין". בין היתר היא טענה שסוממה בידי מעורבים בפרשה ונאנסה בידי מקסוול, אפשטיין ואנשים נוספים בו-זמנית. היא סיפרה כי מקסוול השתתפה ברבים ממעשי המין הלא חוקיים, ואיימה עליה "לסתום את הפה או שהמשפחה שלה תיפגע".

 

עוד היא סיפרה כי לאחר מקרה האונס האחרון, נהג הסיע אותה לביתה ושם היא הושארה עירומה בחצר: "נאמר לי שבפעם הבאה לא אחזור הביתה בחיים. בעצם נעלמתי, נשרתי מהתיכון וסבא שלי נאלץ להסתיר אותי כדי להגן עליי".

ארה
מתלוננות נגד אפשטיין בבית המשפט, אשתקד(צילום: רויטרס)

 

 

עוד סיפורים מהעולם בעמוד הפייסבוק של דסק החוץ

 

האלמונית, שגדלה בפלורידה בבית סבה וסבתה, סיפרה בריאיון שהיא "גויסה" בשנת 1991 בידי חבר שהציג אותה בפני אפשטיין, והשניים הבטיחו לעזור לה בקריירת הדוגמנות שלה. היא טענה שהיא קיבלה זימונית ושמקסוול נהגה לאסוף אותה מבית הספר או מביתה, וללכת עמה לקניות שבמהלכן היא רכשה עבורה תיקי יוקרה ושאר מותגים.

 

"זה היה כמו אימון, פחות או יותר - תעשי את ככה, תעשי את זה אחרת", האלמונית תיארה את "ההדרכות" שלדבריה היא עברה בידי מקסוול במטרה ללמד אותה איך לספק את אפשטיין. 

 

בעקבות הטענות שעלו בריאיון, ברשת פוקס ניוז פנו לעורך הדין של מקסוול, לארי פוגלמן, שמסר: "אין תגובה". מקסוול מצדה הכחישה את העבירות המיוחסות לה. כזכור, ביום חמישי האחרון היא נעצרה בידי ב-FBI בניו המפשייר. זמן קצר לאחר מכן פורסמו האישומים נגדה: קשירת קשר לשידול קטינות לקיים פעולות מין לא חוקיות, שידול קטינה לקיים פעולות מין לא חוקיות, קשירת קשר להסיע קטינות במטרה לקיים פעילות מינית פלילית ובהסעה של קטינה במטרה לקיים פעילות מינית פלילית, וכן בשני סעיפים של מתן עדות שקר.  

 

אפשטיין עצמו שם קץ לחייו בשנה שעברה בתאו בבית מעצר פדרלי בניו יורק, בעודו ממתין לפתיחת משפטו במסגרת הפרשה.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים