שתף קטע נבחר

עם מבט אל האופק: הורוסקופ נובמבר

למי צפויות חדשות טובות בתחום הקריירה, מי צריך לעשות חושבים לגבי ההתנגבות שלו, מי יפגוש בחצי השני ומי יעדיף את החופש להיות לבד? הורוסקופ אישי לחודש נובמבר

שאיפות עצמיות בדרך למעלה (צילום: shutterstock)
שואפים גבוה החודש(צילום: shutterstock)
 

 

ומה מספר ההורוסקופ השבועי שלכם?

 

מזל טלה

כוכב נוגה משפיע עליכם בעקיפין במהלך החודש הקרוב. אם אתם יודעים מה טוב בשבילכם, נצלו את ההזדמנות הקוסמית כדי לצבור רווחים חומריים: חשוב לכם למצוא את הדרך ולהתמיד במסלול שנקבע.

 

בעבודה החששות שלכם מוצדקים אבל אסור לכם לתת לעצמכם תירוצים להפסיק. ההחלטה האולטימטיבית היא טקטיקה של יוזמה אישית. אין צורך להיות תוקפניים אלא לעמוד על שלכם ולקבוע את לוח הזמנים הנוח לכם ולא להיפך. פעולה מיידית תתפרש על ידי הצד השני כנחישות החשובה מאוד בשלב זה. טיפ החודש: דבקות במטרה.

 

באהבה: השמש מדרבנת אתכם להציע הצעות רומנטיות ולהיות הראשונים ביוזמות אהבה: אין טעם להרהר ב"מה יקרה אם", אלא פשוט להסתער על היעד. הירח מבשר טובות לנשואים שביניכם, כמו גם לאלה החולמים על הרחבת המשפחה.

 

בפרישה כללית של קלפי טארוט עלה קלף ארבע מטבעות. המסר: צפויות שאיפות רומנטיות המגשימות את עצמן. כמו כן הוא רומז על היצמדות לערכים. לקבלת מסר אישי ניתן לבצע פריסת טארוט לאהבה.

 

מזל שור

בימים אלה כוכב אוראנוס מזרים אליכם רעיונות מוטרפים, וכך גם כוכב פלוטו. אם תתפתו לאנרגיה של אוראנוס, אתם עלולים למצוא את עצמכם קרחים מכאן ומשם: השקיעו יותר מאמץ בעבודה. בסופו של המהלך הנוכחי תזכו לתגמול ראוי, ומישהו שמנסה להכשיל אתכם - ייפול בבור שהוא כורה לעצמו. הפגינו ביטחון ביכולת האישית שלכם. האמת תצא לאור בעיתוי קריטי ואתם תקבלו את כול הקרדיט המגיע לכם בזכות ולא בחסד.

 

לקראת השבוע השלישי של החודש בירור נושא שנוי במחלוקת, יניב שיפור משמעותי ביחסים המשפחתיים.

טיפ: התבססו על ממצאים ועובדות ולא על שמועות ורכילות מיותרת.

 

באהבה: כוכב ונוס דוחק בכם ללכת בתלם ולא להמר על אהבות הרפתקניות: זה הזמן להשקיע בבני הזוג ולא להתייחס אליהם כאילו היו מובנים מאליהם. יש להצניע כל ביטוי של וכחנות, ולהרעיף שבחים על הפרטנרים שלכם.

 

בפרישה כללית של קלפי טארוט עלה קלף השטן: אל לכם להיות קדושים בעניינים הדורשים מהלכים מתוחכמים. הקלף צופה יחסים בעלי אופי עסיסי ופיקנטי. לקבלת מסר אישי ניתן לבצע פריסת טארוט לאהבה.

 

מזל תאומים

אתם נמצאים תחת השפעה של אנרגיות מנוגדות בתחילת החודש - כוכב נפטון משגר אליכם אנרגיות הצובעות את המציאות בגוונים ורודים מדי והירח גורם לכם להסגיר סודות אינטימיים: שמרו על הרעיונות שלכם ואל תמהרו לחלוק אותם, במיוחד עם אנשים שאינכם סומכים עליהם יותר מידי. החברה הנוכחית לא מורכבת מאנשים שיכולים לתת לכם תמיכה ממשית ולשתף פעולה בשום רובד, וחבל יהיה לפתח ציפיות בנדון.

 

בעבודה: אתם צריכים להיות יותר סבלניים בנושאים של העלאה בשכר: תהיה לכם הזדמנות טובה יותר בעתיד הקרוב וכדאי לחכות. מישהו שתלוי בכם מעיק עליכם בשאלות ללא פתרון. הבהירו את עמדתכם אחת ולתמיד.

 

באהבה: עולם הפנטזיות שלכם עובד שעות נוספות: התופעה מכניסה אתכם למצב רוח רומנטי, אך עלולה להוליד גם אשליות שאין להן אחיזה במציאות: כל הצהרת אהבה חייבת להיות מתורגמת אל מונחים מעשיים: אל תסתפקו במילים, דרשו לקבל עובדות ומעשים.

 

בפרישה כללית של קלפי טארוט עלה קלף אס החרבות: אתם מתישים את עצמכם מעל ומעבר לדרוש אולי כדי להשקיט את המצפון. לקבלת מסר אישי ניתן לבצע פריסת טארוט לאהבה.

 

מזל סרטן

בחודש הקרוב לא מעט כוכבים מנסים לאתגר אתכם, אך כוכב צדק שומר עליכם מכל רע. כוכב צדק מביא עימו אנרגיות חיוביות, אך תצטרכו ליזום כדי לזכות בהן: חוסר הסבלנות שלכם בעוכריכם אבל אתם - מי שאתם ולא יכולים לנהוג אחרת. או שתקבלו את העובדות כפי שהן עם כול שמשתמע מכך או שתחכו להתפתחויות מתוך הבנה לוגית שזה יהיה לטובתכם.

 

בקריירה ובעבודה: חדשות טובות יגיעו אליכם ויבשרו על תחילת תקופה של הצלחה. המציאות עולה על כול דמיון ואם משהו אמור לקרות זה יגיע ולא חשוב באיזו דרך. הגדירו את חלומותיכם אבל עם מרווח מספיק לשינויים בלתי צפויים.

 

זוהי תקופה מפלאה להענקת סיכוי נוסף לקשרים שנראו אבודים: כל מה שנודף ממנו ניחוח של שידוכים, ניצב תחת השפעתה של אלת המזל: אל תדחו הצעות רומנטיות רק משום שהן מגיעות מאנשים החשודים כהרפתקנים: ככל שהעניין נראה מורכב יותר, כך צפויה לכם עזרה כפולה ומכופלת מצד הכוכבים.

 

בפרישה כללית של קלפי טארוט עלה קלף הנאהבים: אתם חייבים להפגין בטחון. הפרשנות הניתנת ע"י אחרים אינה תורמת דבר ומוטב לא להקשיב. לקבלת מסר אישי ניתן לבצע פריסת טארוט לאהבה

 

מזל אריה

בתקופה זו של חילופי עונות הכוכבים (מאדים, נוגה וחמה) מנסים להעניק לכם יותר מכפי שאתם מסוגלים להכיל. גרמי השמיים טובים אליכם, אך גם שפע עלול לבלבל: צפוי חודש לא קל מבחינה אישית אולם סופו - מפתיע לטובה. התלבטויות רבות מעסיקות אתכם. כדאי לאזן את ההסתכלות ולא להעמיד אף אחד בניסיון – גם לא את עצמכם. יש לכם מספיק אתגרים להתמודד איתם וכדי להצליח עליכם פשוט לנסות לזרום בטבעיות.

 

באהבה: אין לשגות באשליות ויש להוביל את הצד השני ליטול אחריות על מעשיו: זוהי תקופה נפלאה למי שמתעתדים להציע את הידוק הקשר, עד כדי הצעת נישואין: במקביל, אין להזניח את הפן הכלכלי הנובע מהצעות מעין אלה.

 

בפרישה כללית של קלפי טארוט עלה קלף הכוכב. קלף זה מייצג מצב אשר לפיו אתם צריכים ללבן מחלוקות עם הפרטנרים ולהגיע עימם לפשרה כלשהי. לקבלת מסר אישי ניתן לבצע פריסת טארוט לאהבה.

 

מזל בתולה

יסוד האדמה מסייע לכם לייצב את חייכם בתקופה שזה קיימת תחושה של אובדן כיוון. יש לכם שאיפות רבות ואתם מנסים להגשים כמה דברים בעת ובעונה אחת, מה שלא כול כך ניתן. הגדירו לעצמכם תחום אחד אותו אתם רוצים לשפר והתקדמו לאט ובזהירות, עד כמה שאת יכולים לרסן את עצמכם. טיפ: הגישה הבסיסית שלכם מצוינת. המשיכו להיות חיוביים.

 

החל מאמצע החודש כוכב פלוטו יעניק לכם עוצמות שלא מן העולם הזה והשמש מבשרת על פופולאריות חברתית: הכוח הרגשי שלכם יעמוד לצידכם בהגשמת מטרות אישיות ואחרות. יש לכם עוצמה אדירה וצריך רק להתחבר אליה.

 

באהבה צפויות הצעות לא שגרתיות באווירה יוצאת דופן מצד טיפוסים בעלי נטייה לעיסוק בתורת הנסתר. תקלות במיילים ובשיחות טלפון, עשויות להתברר כמביאות מזל לקשרים רומנטיים: מה שיותר ספונטאני, כך טוב יותר.

 

בפרישה כללית של קלפי טארוט עלה קלף חמש מטבעות: אתם צפויים לתקופה סוערת הדורשת השקעה רבה. צפויה התרגשות רבה סביב פגישה רומנטית. לקבלת מסר אישי ניתן לבצע פריסת טארוט לאהבה.

 

מזל מאזניים

מיקום השמש ברקיע מעניקה אנרגיות הרמוניות לגזרת מזלכם. כמו כן, גם כוכב נפטון (רומנטיקה ויצירתיות) תורם לכם אנרגיות טובות במהלך החודש הקרוב. אתם מבינים שאינכם חייבים להיות מושלמים ולרצות כול הזמן אנשים אחרים. יש לכם תפקידים שאתם צריכים למלא ולעמוד בהתחייבויות. אל תחששו שלא יעריכו אתכם. בדיוק ההיפך.

 

בעבודה אתם נוחלים הצלחה: תוצאות מהירות ומשביעות רצון תתקבלנה מפרויקט בו תיקחו חלק ואתם צפויים לקבל הרבה פידבקים חיוביים במישור האישי.

 

בזוגיות אתם מתחילים לפרוח שוב אחרי תקופה ארוכה של יובש: נעים להיות מחוזרים, אבל בסופו של דבר תצטרכו להחליט האם אתם רוצים מערכת זוגית או להיות לבד.

 

בפרישה כללית של קלפי טארוט עלה קלף מלכת החרבות: זהו קלף בעל אופי חריג. מבשר על אהבות מהסוג השונה, המקורי ויוצא הדופן. לקבלת מסר אישי ניתן לבצע פריסת טארוט לאהבה.

 

מזל עקרב

זהו חודש מאתגר כאשר האנרגיה של כוכב מארס מעוררת חרדות שלא ממש מחוברות למציאות ולעומתו, כוכב נוגה מנסה להרגיע, אך אתם לא ממש משתכנעים: אתם חייבים להעריך יותר את ההישגים החדשים שלכם ולהשוות את מצבכם לעבר. ההתקדמות שלכם גדולה מאוד ואתם חייבים לעודד את עצמכם יותר.

 

בתחום החברתי אתם מבינים שיושר וכנות הם הכלים הטובים ביותר ליצור קשרים עם אנשים. מי שלא מגיב לתכונות אלה, כנראה לא אמור להיות באיזה שהוא קשר איתכם ממילא.

 

באהבה זוהי תקופה נפלאה עבור כל אלה אשר זה עתה סיימו פרשיית אהבים כלשהי ומבקשים לפלס דרך אל רומן חדש: יהיה זה מן התבונה לצעוד קדימה מבלי להתבונן לאחור. נראה שאתם נוטים להכאיב לעצמכם בגלל פרשיות שכבר מיצו את עצמן.

 

בפרישה כללית של קלפי טארוט עלה קלף העולם: אתם נמצאים בשגרה הזקוקה למעט ספונטאניות. לא יזיק להכניס מעט אקשן לזוגיות. לקבלת מסר אישי ניתן לבצע פריסת טארוט לאהבה.

 

מזל קשת

אנרגיות רבות וטובות זורמות אל גזרת מזל גדי במישרים ובעקיפים מן הכוכבים נוגה ושבתאי. כוכבים רבים "משתדלים" לשמח אתכם, אלא שהאנרגיות שלהם קוטביות אלו לאלו. זה אומר שיותר מידי אנשים מעורבים בחיים שלכם ולאו דווקא בתחומים הנכונים: אתם מתלבטים במישור האישי, החברתי וגם בעבודה. מוטב לסנן את מי שאינו תורם לאינטרסים שלכם, אך לעשות זאת במלוא הכבוד והרגישות הנדרשים מסיטואציות כאלה.

 

בכול הנוגע לעבודה, הגדירו את תפקידכם. לעיתים קרובות אתם נכנעים ואחר כך מרגישים מקופחים.

 

באהבה: זה הזמן לפרוק מן הלב משקעים שהכבידו על התחום שבינו לבינה. יש להישיר מבט ולומר את אשר אצרתם בבטנכם מזה זמן רב: זה לא הזמן להתפלסף. כל אשר הסתתר אל מתחת לשטיח, זה הזמן להוציאו אל האור... מצד שני, יש להימנע מהטחת מילים בוטות אשר אין להן מחילה.

 

בפרישה כללית של קלפי טארוט עלה קלף יום הדין: הקלף מייעץ לכם להיפטר מכבלי העבר ולצאת אל דרך חדשה ומהפכנית. לקבלת מסר אישי ניתן לבצע פריסת טארוט לאהבה.

 

מזל גדי

בסך הכל צפוי לכם חודש של התמודדות עם מצבים חיוביים כאשר המטרה שלכם היא ללמוד להכיל את ההצלחה ולשמר את ההשגים שלכם. כבר בתחילת החודש, גרמי השמיים מתייצבים לצידכם.

 

מיקומו של כוכב יופיטר, ביחד עם אנרגיות שהשמש מבשרים על מזל בתחרויות: סמנו 'וי' על היכולת שלכם להוציא מהכוח אל הפועל משימות ומטרות גדולות מבחינת היקף ומשמעות. אל תתנו לאף אחד לקלקל לכם את ההנאה. זוהי תקופה מורכבת אבל אתם צולחים אותה בקלילות.

 

חשוב שתקפידו על גבולות וחוקים ברורים בהקשר ליחסים המשפחתיים. יש מי שמנסה להיות בסדר, אבל לא מצליח וזה עלול לפגוע בכם או להיות על חשבונכם. אין סיבה להסכים למצב שכזה.

 

בפרישה כללית של קלפי טארוט עלה קלף אס המטות: צפויים הישגים שהם תוצאתם של מהלכים מניפולטיביים. שימו לב לפגיעה אפשרית בקרובים לכם. לקבלת מסר אישי ניתן לבצע פריסת טארוט לאהבה.

 

מזל דלי

החודש הקרוב הא בסימן התרפקות על השגי העבר כאשר הירח מביא עימו ניחוחות ישנים ואנרגיות נוסטלגיות: אתם עלולים להיזכר ברגעים יפים ולשכוח את האכזבות: בחודש הקרוב אתם מקבלים שפע של פרגונים מהסובבים ומחזירים את אותו יחס בחזרה.

 

בתחום החברתי הרמוניה נכנסת לחייכם ואתם יכולים לנשום לרווחה. עבדתם קשה כדי להגיע למצב זה וכול הכבוד לכם. נצלו את היכולת המיסטית שלכם להשפיע לטובה על עצמכם. טיפ: להתחבר לתת מודע ולחשוב בצורה חיובית גם על ההמשך ובמקביל... לא לקחת סיכונים כדי לצאת מהשגרה.

 

באהבה אתם תופסים יוזמה ומבצעים את הצעד הראשון: העתיד שמור לאלה שמוכנים לקחת צ'אנס. משחקי כבוד אינם תורמים לכם דבר, ולכן הגיע הזמן להיפטר מכל מסיכה מלאכותית ולהראות את האופי הטבעי שלכם.

 

בפרישת כללית של קלפי טארוט עלה קלף נסיך המטבעות: יש צורך לראות את המצב הפנימי ולטפל בו. קלף המצביע על יכולת ריפוי עצמית מפרשיות מהעבר. לקבלת מסר אישי ניתן לבצע פריסת טארוט לאהבה.

 

מזל דגים

האנרגיה המגיעה אליכם ממיקומה של השמש מאפשרת לכם להוציא אל הפועל את התכנונים שלכם: בימים אלה אתם חשים שנועדתם להגשים חלומות לעצמכם וגם לאנשים אחרים. העניין אצלכם הוא לא 'מה לעשות' אלא... מה לא לעשות. המהירות בה אתם פועלים שוללת מכם לעיתים את שיקול הדעת הנדרש. חוץ מזה, בעצם לאן אתם ממהרים? עברתם כבר לא מעט 'גלגולים' וניתן לחשוב שלמדתם לקחים מסוימים. נכון שאתם רוצים להוכיח לכול העולם את כישוריכם אבל חשוב לשים לב קצת יותר לאן שאתם רצים...

 

באהבה: זוהי תקופה שבה עליכם ללמוד כיצד להעניק וכיצד לקבל. הכוכבים מעודדים קשרים המבוססים על הבנה לצרכים של הצד השני, ובכלל זה גם צורות מעודנות של פרשיות רומנטיות ארוכות טווח.

 

בפרישה כללית של קלפי טארוט עלה קלף הכוח: קלף זה מבשר על התלבטות בין שתי אפשרויות. לקבלת מסר אישי ניתן לבצע פריסת טארוט לאהבה.

 

מה עוד מספרים הכוכבים על השבוע שלכם, החודש שלכם ובכלל? מסע בין הכוכבים

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: shutterstock
הורוסקופ חודשי
צילום: shutterstock
מומלצים