שתף קטע נבחר

יש לכם סיבות לחגוג: הורוסקופ חודש יוני

איזה מזל ימצא את עצמו מגשים חלומות, למי צפויה הפתעה טובה בתחום הקריירה ומי יבלה בחיק המשפחה ויגלה מה הדברים החשובים באמת? קראו את ההורוסקופ החודשי האישי שלכם לחודש יוני

 (צילום: shutterstock) (צילום: shutterstock)
(צילום: shutterstock)
 

מה עוד יקרה? בדקו את ההורוסקופ השבועי שלכם וגם את ההורוסקופ השנתי

 

חוששים ממה יילד יום? אולי קריאה בטארוט תוכל לעזור- היכנסו למחשבונים 

 

טלה

תחילת עד אמצע חודש: זה פרק זמן בו תצטרכו להפעיל את תעצומות הנפש ויכולת ההכלה שלכם. יש אתגרים גדולים בתחום הביתי. יתכן מעבר דירה, שיפוץ או שינוי אחר מרחיק לכת. אין זה הזמן להשקעות כספיות מפוקפקות. גם ככה, לא קל לכם. קשה לכם להסתגל לדרישות חדשות שמגיעות ממישהו קרוב שבאופן פתאומי התחיל להפעיל לחצים כבדים.

 

אמצע עד סוף חודש: יש לא מעט מתחים בבית ונראה שקשה מאוד להשיב את הסדר והשקט על כנו. גם בתחומים האחרים הקשורים לרומנטיקה ולעבודה יש מאבקי כוח וחיכוכים. בקיצור, צפוי פרק זמן לא קל שכדאי לנסות ולעבור אותו במהירות האפשרית. יש לכם הרגשה שכל מה שתעשו תמיד אתם במקום האחרון. טיפ: זה לא הזמן למהפכות. צפויה הצלחה לאלה מכם השואפים לקריירה המתבצעת תחת אור הזרקורים. האסטרולוגיה רואה אתכם כאנשים טובי לב ונדיבים. אמיצים, מסתערים קדימה, אינכם עוקפים מכשולים. יוזמים, נחשוניים ומתקשים לדחות סיפוקים.

 

בפריסת קלפי טארוט חודשית עלה בגורלכם קלף אביר הגביעים. המסר: צפויה תקופה של תוכניות והגיגים המבוססים על אמוציות ולא על הגיון. אין בזה שום רע.

 

שור

תחילת עד אמצע חודש: פרק זמן מעניין בו תקבלו יותר מהצעה אחת לבילויים ותצטרכו להחליט במהירות לאיזה כיוון אתם הולכים. עם כל הכבוד לנטייה שקפצה עליכם להיות מחוברים בטבור לבני המשפחה, מומלץ להתנתק ולצאת למקומות חדשים בהם לא ביקרתם עדיין. יש אנשים שמנסים להיצמד ולהיטפל אליכם בכוח. ההמלצה היא לבחור ביתר קפדנות את החברים שלכם.

 

אמצע עד סוף חודש: מצד אחד אתם קצת מרחפים ולא ממש מתפקדים ביומיום. מצד שני, דווקא הלך רוח זה מביא עמו שלל רעיונות יצירתיים ומקוריים. יש מי שירצה לשמוע מה יש לכם להגיד ואפילו "לשים כסף", אך זאת במידה ותצליחו לשכנעו בצד המעשי. יש לכם הזדמנות אמיתית לצאת מהבוץ. אל תפספסו אותה. זה הזמן להתפייס עם יריבים ומתחרים. האסטרולוגיה רואה אתכם כאנשים המתמודדים עם קשיים מבלי לאבד את הסבלנות. אינכם חשופים למצבי רוח הפכפכים, מגשימים את תוכניותיכם ונוהגים על-פי צווי החברה.

 

בפריסת קלפי טארוט חודשית עלה בגורלכם קלף אביר שש מטבעות – מייצג מצבים לפיהם תקבלו הרבה יותר מן המגיע לכם, אך רומז כי המעניק עלול להתחשבן בעתיד.

 

תאומים

תחילת עד אמצע חודש: פגישה עם אדם בעל קשרים ובעל השפעה תרשים אתכם ותפתח כיוון מחשבה חדש לגמרי. מצב העסקים אינו מזהיר אך יש סיכוי לשיפור בעקבות קשרים חדשים שמתחילים לצוץ. התחום המשפחתי והזוגי זקוקים להשקעה רגשית. מצידכם אולי נראה כאילו הכול בסדר, אבל יש מי שמתחיל להרגיש מוזנח ומתוסכל. שימו לב לאחרים. האסטרולוגיה רואה אתכם כאנשים מקסימים ושופעי תבונה ופיקחות המרפרפים בקלילות על-פני הדברים ולא מעיקים על הסובבים.

 

אמצע עד סוף חודש: אתם עלולים להיסחף לתוך רומן חדש ומלהיב שיתגלה בהמשך הדרך כבעייתי מידי. תוכלו לחסוך לעצמכם הרבה עוגמת נפש אם תתחילו בקצב מתון יותר. בענייני עבודה, אין לכם כרגע את המידע הדרוש כדי להחליט החלטות. התאזרו בסבלנות. עדיף להשקיע את המרץ והזמן בעצמכם, בלימודים או בקורסים מזדמנים שירחיבו את האופקים ויתנו מענה לצמא האינטלקטואלי. צפויה לכם הצלחה במניפולציות פיננסיות.

 

בפריסת קלפי טארוט חודשית עלה בגורלכם קלף אס החרבות. ענייני כספים ממשיכים להוות סלע מחלוקת. היכולת לנהל משא ומתן קליל, תאפשר לכם להגיע להבנות עם בעלי כוח ושררה.

 

סרטן

תחילת עד אמצע חודש: למרות שאתם מתכננים את זמנכם בקפדנות, התוכניות ישתנו בגלל אדם קרוב שיעבור פאזה ויודיע הודעה מפתיעה. כדאי לאמץ גישה סולידית וותרנית כדי לא להיכנס לוויכוח סרק. תנו לדברים לזרום בקצב הטבעי שלהם. שיחת טלפון שתגיע בהפתעה תגרום לכם לשקוע במחשבות הקשורות לעבר הרחוק. נסו להתנתק מהזיכרונות שרק מעציבים אתכם. האסטרולוגיה רואה אתכם כאנשים רומנטיים ומאהבים מופלאים הזקוקים להרבה חום ואהבה. רגישים ורגשניים. בעלי רגשות חמים. קשורים, ומאוד מזדהים עם ביתם ובני-משפחתכם.

 

אמצע עד סוף חודש: פרק זמן טוב בו אתם אומנם קצת מגזימים בדרישות מבני הזוג, אך בסך הכול המסגרת התומכת והחמה גורמת לכם לתחושה של אושר וריחוף. לא ממש בא לכם להתעסק עם הקשיים הפרקטיים והמשימות היומיומיות אבל תמיד אתם מוצאים 'מתנדב' שיעשה בשבילכם את רוב העבודה. בינתיים זה עובד. המזל יתדפק על דלתכם בחברת אנשים ודברים הבאים מארצות רחוקות.

 

בפריסת קלפי טארוט חודשית עלה בגורלכם קלף המגדל. אלמנט של חוסר יציבות נכנס לחיי הזוגיות. במידה ואתם במערכת יחסים קבועה, עמדו על המשמר. יש יותר מידי פיתויים.

 

אריה

תחילת עד אמצע חודש: בעיה של מישהו מבני המשפחה יושבת לכם על הלב. אתם מתקשים להפריד בין החיים הפרטיים שלכם לבין ההתמודדויות של אחרים. אתם יודעים להאזין וגם לנתח מצבים ולכן במידה ותתבקשו תוכלו לתת עצה טובה. אל תתערבו אלא אם כן התבקשתם באופן מפורש, על מנת שלא תמצאו את עצמכם 'אשמים' אם התוצאה לא תהיה תואמת לציפיות. האסטרולוגיה רואה אתכם כאנשים מרשימים ובולטים על רקע סביבתכם. מקרינים ביטחון עצמי. דרמטיים ובעלי כשרון משחק גם בחיי היומיום.

 

אמצע עד סוף חודש: אדם שצץ מן העבר מנסה להשיג מכם תשומת לב ולהפעיל עליכם מניפולציה. אתם נכנסים למלכודת בעיניים פתוחות אבל אחרי שהעניין גוזל מכם יותר מידי זמן, אתם מתחילים לחוש תחושות של התמרמרות וכעס. כדאי להחליט על סדר עדיפויות וגם אם בסופו של דבר מישהו יכעס עליכם- זה לא סוף העולם. שימו את עצמכם בראש הרשימה. המזל משחק לכם בגדול, צפויה התגשמות משאלות. בקשו ותקבלו.

 

בפריסת קלפי טארוט חודשית עלה בגורלכם קלף האיש התלוי. המסר: מצבים לפיהם צפויה הקרבה של דבר מה משמעותי, על מנת לזכות בדבר מה משמעותי יותר ממנו.

 

בתולה

תחילת עד אמצע חודש: בני הזוג זקוקים למילה טובה ולהרבה מאוד תשומת לב. פרק זמן זה יהווה הזדמנות מתאימה לבילויים, זמן איכות ולשיחה על כל מה שמטריד אתכם. הגיעה הזמן לפתוח את הקלפים ולהפסיק להסתתר מאחורי חומות של שתיקה. תגובה חכמה תביא לתוצאות מדהימות באווירה. בילויים רומנטיים שתיזמו יצליחו מעל ומעבר למשוער ויעלו את היחסים בעשר דרגות למעלה. האסטרולוגיה רואה אתכם כאנשים מאורגנים, מסודרים, נבונים, דייקנים וחרוצים, בעלי ביקורת ושליטה עצמית, טהורים בגופכם ובנפשכם.

 

אמצע עד סוף חודש: שיחת טלפון שמגיע ממישהו קרוב, ממקדת אתכם לגבי ההתמודדויות האישיות שלכם. אתם עסוקים בגישושים לכל הכיוונים במקום לעשות סדר בצורה שיטתית. יש לחצים רבים בעבודה שגם הם לא עוזרים למצב הרוח שלכם ומעלים את מפלס המתח. בגדול, זה פרק זמן לא יציב. נסו לשמור על פרופיל נמוך ולחשוב על התייעלות. ניחנתם בכוחות ריפוי, עשו בהם שימוש לתועלת הזולת.

 

בפריסת קלפי טארוט חודשית עלה בגורלכם קלף העולם. היציבות חשובה מאוד בתקופה זו. קשה לפתות אתכם לדבר עבירה, מה שלא מונע מכול מיני אנשים לנסות, הישמרו ואל תתפתו.

  

מאזניים

תחילת עד אמצע חודש: הזדמנויות מפתיעות לבילויים תגענה מכיוון בלתי צפוי. יחסי חברות עלולים להשתבש בגלל חוסר הסכמה לגבי תוכניות משותפות. אי הבנות ילוו גם את התחום הזוגי. שמרו על פרופיל נמוך והשתדלו להימנע מעימותים. הסיבה לחוסר התקשורת היא זיכרונות מן העבר. האסטרולוגיה רואה אתכם כאנשים שנמנעים מעימותים ומשתדלים להביא את הדברים לידי איזון, מקרינים חביבות, אהובים על כל הסובבים אתכם ובעלי חוש טבעי ליופי ולאמנות.

 

אמצע עד סוף חודש: את התסכולים והחרדות שלכם אתם מוציאים בימים אלה על האנשים הלא נכונים ועל מי שנמצאים הכי קרוב אליכם. מצד אחד אתם מפגינים חולשה ומצד שני עקשנות חסרת פשרות. יש מקום ללמוד לעמוד על העקרונות שלכם בשקט בלי לנסות ולהוכיח לכל העולם עד כמה אתם צודקים. אתם מרגישים שאין לכם עם מי לדבר ועל מי להישען. נסו לצאת מהראיה הצרה של העולם דרך העיניים שלכם. יש להתמקד בענייני הבית והמשפחה, גם אם צריך להקפיא תחומים אחרים.

 

בפריסת קלפי טארוט חודשית עלה בגורלכם קלף מלכת הגביעים. אתם מגלים להפתעתכם שהתנהגות חריגה של אדם קרוב, מרתקת ואפילו מלהיבה אתכם, במקום להכעיס אתכם.

 

עקרב

תחילת עד אמצע חודש: בימים אלה תהיה לכם הזדמנות אמיתית לנוח ולהירגע. התנתקות כלשהי מאדם כלשהו נותנת לכם צ'אנס לנקות את הראש. הסובבים אתכם ישתפו פעולה ויאפשרו לכם להתנתק. ספר טוב ושינה ימלאו את המצברים הריקים. בהמשך תוכלו להחליט ביתר קלות אם בא לכם לצאת לבלות או להמשיך את הערבים בנעלי בית. האסטרולוגיה רואה אתכם כאנשים רומנטיים, עמוקים, חכמים ומסתוריים, מגנטיים ובעלי כוח משיכה. משיגים את שלכם גם אם צריך להפעיל שיטות מתוחכמות.

 

אמצע עד סוף חודש: בדרך כלל אתם משתדלים לשמור על איזון והרמוניה ולהימנע ממריבות אבל נראה שבימים אלה יש מי שהצליחו להוציא אתכם מהכלים. המאבק, כך נראה לכם, הוא עניין חיוני ואתם נעמדים על הרגליים האחוריות כדי להגן על הזכויות שלכם. הצד השני, ייבהל וייסוג. אל תמהרו להגמיש עמדות. חכו לפשרה שתעמוד במבחן המציאות. ענייניכם יצליחו בגדול אם רק תדעו כיצד 'לשווק' את עצמכם.

 

בפריסת קלפי טארוט חודשית עלה בגורלכם קלף נסיך המטבעות. מסר הקלף: ההרגשה שלכם משתפרת. יש לכם סיבה לחגוג ובגדול. תנו לעצמכם הזדמנות לשמוח מכל הלב, ללא עכבות.

  

קשת

תחילת עד אמצע חודש: זה פרק זמן נעים שיעבור עליכם בבילויים אך גם במילוי התחייבויות שונות ומשונות. כדאי שתקציבו גם מעט זמן לעצמכם. בסופי שבוע צפויים שיבושים קלים בתוכניות. אל תאשימו את עצמכם בכל דבר שקורה. יש אפשרות ליהנות מהחיים גם כאשר לא הכול מושלם. האסטרולוגיה רואה אתכם כאנשים שופעי חום ושמחת-חיים המעניקים לבני-זוגם תשומת לב וידידות כנה. אינכם מהססים להמר על החיים ועל בכלל. יצר הנדודים מכתיב את חייכם.

 

אמצע עד סוף חודש: מסרים כפולים ולא ברורים מגיעים מבן הזוג. אתם עלולים לאבד את תחושת הביטחון החשובה לכם כל כך. גם אם נורא מתחשק לכם 'לקרוא לסדר' ולקיים שיחה לבירור העניין, לא כדאי לעשות זאת. עליכם לקחת בחשבון את הדינאמיקה והתהליכים שעוברים על אנשים אחרים ולמרות שאתם בעיקרון צודקים- יש לתת אהבה ללא תנאי ולחכות בסבלנות. אל תחששו מאנשים שאינם שבעי רצון מרעיונותיכם הייחודיים.

 

בפריסת קלפי טארוט חודשית עלה בגורלכם קלף עשרה גביעים. מסר הקלף: צפויים מצבים מדהימים ומלאי סיפוק ואושר, וזאת גם אם אינו שולל הישגים חומריים.

 

גדי

תחילת עד אמצע חודש: לפנויים צפויה הפתעה נעימה במסגרת מפגש חברתי רב משתתפים. קשרים חדשים שנרקמים וישנים שמתחדשים- יתנו לכם הרגשה שאתם שוב בעניינים. זה פרק זמן מתאים לנסות בו דברים חדשים ולא לשקוט על השמרים. הגיע הזמן להסדיר עניין לא סגור שמטריד אתכם כבר תקופה ממושכת. האסטרולוגיה רואה אתכם כאנשים שאפתניים, יציבים, עקביים, מפוכחים ומחושבים. אינכם מתרגשים מקשיים ומתכננים כל פעולה עד לפרט האחרון.

 

אמצע עד סוף חודש: קשיים מסוגים שונים משבשים לכם תוכניות ולא מאפשרים לכם לעשות דברים שאתם משתוקקים להם מאוד. אתם נמצאים בבדיקה של קשר רומנטי שמתסכל אתכם מהרגע הראשון. אז או שתעזבו – או שתקבלו את הקצב בו הדברים מתפתחים. פשוט אין אפשרות אחרת והיסוסים לא מקדמים אתכם אפילו קצת. להיפך. זכרו כי לפעמים יש להפעיל מרפקים ולהסיר את הכפפות בדרך אל ההצלחה.

 

בפריסת קלפי טארוט חודשית עלה בגורלכם קלף הירח. מסר הקלף: התקופה הקשה שעברתם עומדת להגיע לסיומה ויש צפי לאהבה חדשה באופק.

 

דלי

תחילת עד אמצע חודש: אדם שטיפחתם כלפיו רגשות שליליים, חושף בפניכם את מניעיו. גם אם לא מדובר בתחילתה של ידידות מופלאה, הרי שלפחות תבינו לרוחו. אירוע רשמי שנכפה עליכם מפגיש אתכם עם דמות מעניינת. ההתרחשות סביבכם עלולה לשעמם, אך השיחה עצמה תהיה מרתקת. אופייכם ההרפתקני אינו פוסל שום אפשרות. מישהו שקשה להשביע את רצונו, מציב בפניכם רף גבוה. אם תדלגו מעל המשוכה, תזכו באשראי גדול מצידו. האסטרולוגיה רואה אתכם כאנשים הכי מקוריים והכי לא שגרתיים. ידידותיים ביותר, לפחות כלפי חוץ, אף שבפנים אתם נותרים בודדים ומרוחקים.

 

אמצע עד סוף חודש: התחום האישי צופן מהמורות ופיתויים. גם אם מישהו תופס לפתע רגליים קרות, הרי שאין לכם מפני מה לחשוש בנוגע להזדמנויותיכם בעתיד. שיקלו היטב עד כמה אתם מעוניינים להדק את הקשר עם אדם אשר נעזרתם בו כדי לשפוך את הלב. בסיפור הזה תתקשו לאחוז במקל משני קצותיו, או כומר ווידוי – או קשר אישי. צפויים פריטים חדשים לאספנים שביניכם: נראה שאתם עולים על אוצר שלא התגלה לעיניכם עד כה. העיתוי בשל לעיסוקים במישור הרוחני, גם תמורת נטישת החומריות.

 

בפריסת קלפי טארוט חודשית עלה בגורלכם קלף הכוח. הקלף צופה ימים סוערים. הרבה מילים נשפכות כדי להגן על עמדתכם, אך זה אינו העניין. תצליחו להתמודד עם תשכילו להשתמש באינטואיציה הפנימית שלכם.

 

דגים

תחילת עד אמצע חודש: תחרות כלשהי מאלצת אתכם לדרוך על יבלותיו של אדם שאתם מחבבים. אם הוא קרוץ מן החומר הנכון, יש סיכוי שהוא יבין את מניעיכם. עבור הפנויים שביניכם זה פרק זמן מתאים לאירוח או לחילופין ליציאה לבילויים. יש מצב להיכרות חדשה. תנו צ'אנס. האסטרולוגיה רואה אתכם כאנשים יצירתיים, אמנותיים, ביישנים ומופנמים. טוב ליבכם הוא משהו שאפשר לעשות עליו אופרת סבון ומה שעומד בראש מעייניכם זו אהבה.

 

אמצע עד סוף חודש: אתם עלולים לחוש כי נטל משא הזוגיות מועמס על כתפיכם בלבד. במקביל, ייתכן שאתם עצמכם הרגלתם את הצד השני לנהוג כפי שהוא נוהג. דברי ביקורת לא יעזרו וכדאי שתמירו אותם בגישה מקורית, כגון. יצירת מוטיבציה אצל בן הזוג. זו תקופה טובה להענקת אהבה תמורת ייחס שאתם רוצים לזכות בו. אל תתאכזבו אם השינוי המיוחל לא יגיע במהירות לה קיוויתם. צפויים מפגשים עם אנשים שחלקו איתכם את ספסל-הלימודים.

 

בפריסת קלפי טארוט חודשית עלה בגורלכם קלף גלגל המזלות. מסר הקלף: עליכם להסתגל למצב חדש שנוצר. בגלל הגילויים המופגנים של עצמאות, יהיה מי שינסה לעורר מהומות.

 

מה עוד מספרים הכוכבים על השבוע שלכם, החודש שלכם ובכלל? מסע בין הכוכבים 

 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים