שתף קטע נבחר

לגלות את עצמכם מחדש: הורוסקופ חודש ספטמבר

שנה עברית חדשה בפתח וזה הזמן לבדוק מה מספרים הכוכבים על חודש ספטמבר מבחינת הצלחות, אתגרים, מערכות יחסים ושינויים בחיים. קראו את ההורוסקופ האיש שלכם לחודש זה

כיוון דרך בחיים (צילום: shutterstock)
(צילום: shutterstock)

 

 

טלה

תחילת עד אמצע חודש: אירוע מפתיע יביא אתכם לידי תובנות עמוקות יותר בקשר לעצמכם. אתם מגלים דברים ועולמות חדשים ונהנים מתכנים מקוריים אשר קודם לכן היו חסומים בפניכם. קצב ההתרחשויות מעלה את האופטימיות הטבעית שהייתה חבויה, במידה מסוימת, בתקופה האחרונה. זה פרק זמן ממוזל שבמהלכו תפגשו אנשים שמתאימים לתחומי ההתעניינות שלכם.

 

אמצע עד סוף חודש: בימים אלה נראה כי אתם נקלעים לוויכוח מתסכל עם חבר קרוב. התמימות שלכם לא ממש מועילה במקרה זה.

כשמישהו שולף ציפורניים עליכם להגיב בחזרה ולא להושיט את הלחי השנייה. הוויתור רק יביא להסלמה במצב. גלו אסרטיביות. מהפכה של ממש תתחולל בחיים שלכם אם תצליחו לשנות גישה. בדרך כלל, זה לא עובד לבד. שקלתם יעוץ מקצועי?

 

בפרישת קלפי טארוט חודשית עלה בגורלכם קלף גלגל המזלות. מסר הקלף: עליכם להסתגל למצב חדש שנוצר. בגלל הגילויים המופגנים של עצמאות, יהיה מי שינסה לעורר מהומות.

 

שור

תחילת עד אמצע חודש: האישיות הסוחפת שלכם מספיקה בדרך כלל כדי להשיג דברים בדיוק לפי הצורה אשר בה אתם רוצים אותם. הצורך בדרמטיות ומסתורין גורם לכם למשוך תשומת לב רבה ולהיות כוכבים בכל אירוע או קבוצה אליהם אתם מגיעים. אז נכון שלא תמיד אתם יכולים להוביל את כולם וכשזה לא קורה, מוטב שתקבלו את העובדות כפי שהן בלי להקים מהומה.

 

אמצע עד סוף חודש: אתם עלולים למצוא את עצמכם בסיטואציה בה מצפה לכם פיתוי גדול במיוחד. אתם צריכים להחליט מראש היכן 'עובר הגבול' כדי לא לעשות מעשים עליהם תצטערו מאוחר יותר. אל תסכימו בשום פנים ואופן שישדלו אתכם להנאה חלקית שעליה תדרשו לשלם מחיר כבד בעתיד. כדאי לכם להרחיב את פעילותכם העסקית אל מעבר לכול אשר הכרתם עד כה.

 

בפרישת קלפי טארוט חודשית עלה בגורלכם קלף הכוח. הקלף צופה ימים סוערים. הרבה מילים נשפכות כדי להגן על עמדתכם, אך זה אינו העניין. תצליחו להתמודד עם תשכילו להשתמש באינטואיציה הפנימית שלכם.

 

תאומים

תחילת עד אמצע חודש: נראה כי מצב הרוח שלכם לא בשיאו. תשמרו על עצמכם כדי שלא תושפעו יותר מידי ולא תאכלו את הלב בגלל עניינים רגשיים. אל תתחייבו לאנשים רק בגלל שלא נעים לכם לסרב. פרופיל נמוך בימים אלה, זה בדיוק מה שאתם צריכים. הרבה מנוחה ושלווה- הם מה שנחוץ לכם בתקופה זו. אל תדחו את הרמזים שגופכם ונפשכם מעבירים לכם.

 

אמצע עד סוף חודש: זה פרק זמן מרגש. אתם מגלים מידע חשוב שגורם לכם לדפיקות לב. אולי נוח לכם יותר להתעלם מן העובדות ולהמשיך להתנהל כאילו לא קרה כלום. קחו את הזמן שלכם אבל חשוב שתדעו שבסופו של דבר תצטרכו לעשות דין וחשבון עם עצמכם ועם הנוגעים בדבר. אתם שוקלים מספר אפשרויות פעולה אולם מתקשים להחליט. נא לא לאבד שליטה.

 

בפרישת קלפי טארוט חודשית עלה בגורלכם קלף הירח. מסר הקלף: התקופה הקשה שעברתם עומדת להגיע לסיומה ויש צפי לאהבה חדשה באופק.

 

סרטן

תחילת עד אמצע חודש: מצב רוח של קלילות והומור 'תוקף' אתכם בימים אלה במלוא העוצמה. אתם מעבירים פרק זמן כייפי במיוחד כאשר התקשורת והמגעים שלכם עם הסובבים אתכם מתנהלים בצורה חיובית ביותר. בבית יש מי שקצת מתלונן מסיבות אישיות, אך מצב הרוח הנפלא שלכם מאפשר תגובה נעימה שמשרה שלווה ותחושה של שיתוף פעולה.

 

אמצע עד סוף חודש: החששות משתלטים עליכם. פתאום נדמה לכם שמערכת יחסים שהייתה, מבחינתכם, מושתתת על יחסי אמון וקירבה, אינה בדיוק כזאת. רגשות של חשדנות מעכירים את האווירה. התנהגותו של אדם מסוים מוזרה ומעוררת בכם מחשבות המתייחסות גם לכיוון רטרוספקטיבי. אל תתנו לתחושת חוסר האונים לגרום לכם להגיע להחלטות שאינן מבוססות על עובדות - החיפזון מן השטן.

 

בפרישת קלפי טארוט חודשית עלה בגורלכם קלף עשרה גביעים. מסר הקלף: צפויים מצבים מדהימים ומלאי סיפוק ואושר, וזאת גם אם אינו שולל הישגים חומריים.

 

אריה

תחילת עד אמצע חודש: קחו בחשבון כי בכל מה שאתם עושים בימים אלה אל תיקחו סיכונים מיותרים. תחושה של עייפות עלולה לגרום לכם לוותר במקומות הלא מתאימים, במיוחד כשמדובר בעניינים כספיים. חוסר וודאות גורם לכם לדאגות מיותרות. בתחום הזוגיות והאינטימיות צפות מספר שאלות לא פתורות. טיהור האווירה לפני שממשיכים הלאה, חשוב ביותר.

 

אמצע עד סוף חודש: הניסיון שלכם לגונן על מישהו אשר אינכם אדישים כלפיו, חורץ את גורל הקשר עם אדם שלישי שמעורב רגשית עד מעל לראשו. עליכם לנקוט עמדה ברורה. אי אפשר לרקוד על שתי חתונות בבת אחת. עבורכם זה בהחלט עניין של עקרונות וחינוך הטבועים בכם עמוק מאוד. דיונים פנימיים והתייסרות- לא ממש יועילו.

 

בפרישת קלפי טארוט חודשית עלה בגורלכם קלף נסיך המטבעות. מסר הקלף: ההרגשה שלכם משתפרת. יש לכם סיבה לחגוג ובגדול. תנו לעצמכם הזדמנות לשמוח מכל הלב, ללא עכבות.

 

בתולה

תחילת עד אמצע חודש: אל תחשפו יותר מידי סודות. יש מי שמקשיב ועלול לנצל את המידע לטובתו האישית והכלכלית. אתם גם חשופים לשיטות ביצוע של משימות שונות, על ידי אנשים שמתחרים בכם בתחום הקריירה. אם אתם שוקלים שינויים מפליגים בחייכם, חפשו מקורות מידע נוספים ורק מאוחר יותר תוכלו להגיע למסקנות מגובשות.

 

אמצע עד סוף חודש: זה פרק זמן של כיף והנאה אם רק תשכילו להיות במקום הנכון בזמן הנכון. נוצר מצב מתאים מאוד לפעילותו של קופידון. התחושה שמשהו נפלא קורה לכם, נכונה. מותר ליהנות מאופטימיות גם אם בעיקרון אתם אנשים מציאותיים ורציונאליים וקשה לכם להאמין שיכולים לקרות לכם דברים טובים בצורה מרוכזת. בלי אמונה אי אפשר. תזרמו עם זה. מה כבר יש לכם להפסיד?

 

בפרישת קלפי טארוט חודשית עלה בגורלכם קלף מלכת הגביעים. אתם מגלים להפתעתכם שהתנהגות חריגה של אדם קרוב, מרתקת ואפילו מלהיבה אתכם, במקום להכעיס אתכם.

 

מאזניים

תחילת עד אמצע חודש: נושאי עבודה לא ממש פתורים, אבל תוכלו לנצל קשרים חברתיים לקידום העניינים האישיים שלכם. הקדישו זמן גם לבדיקת אופציות הקשורות למדינות שמעבר הים. אירוע חברתי עומד להתרחש ואתם אמורים לתת מענה בנוגע להשתתפותכם. נסו לתכנן ביעילות את לוח הזמנים שלכם. טיול הרפתקני יכול להוות אתגר גופני ורוחני.

 

אמצע עד סוף חודש: נדמה לכם כאילו כולם נמצאים במצב בלתי אפשרי ורק לכם יש את היכולת הווירטואוזית לצאת מזה. אתם מגלים חוזק ועוצמה שמרשימים את כל מי שעומד מולכם, כולל בני משפחה שמופתעים מהתנהגותכם הנחושה. למרות שיש לכם תוכניות מרחיקות לכת, עדיין לא הגיע הזמן לגלותן. חכו בסבלנות לשער כושר.

 

בפרישת קלפי טארוט חודשית עלה בגורלכם קלף העולם. היציבות חשובה מאוד בתקופה זו. קשה לפתות אתכם לדבר עבירה, מה שלא מונע מכול מיני אנשים לנסות, הישמרו ואל תיתפתו.

 

עקרב

תחילת עד אמצע חודש: צפויה אווירה נעימה בין בני המשפחה. נסיעה משמעותית עלולה להתבטל בגלל בעיה טכנית. למרות שהרגשתם צורך לצאת להתאוורר, יתכן ותיאלצו לשנות תוכניות. הפעילו את היצירתיות - זה יהיה לטובתכם בסופו של דבר. צפוי בילוי מפתיע ומעניין שיאפשר יצירת תחושה של קירבה. נראה שתצטרכו ללמוד כיצד לקבל מחמאות. לעיתים אתם חושדים באלה שמעניקים לכם אותן.

 

אמצע עד סוף חודש: אנרגיה רומנטית זורמת אל הפנויים שביניכם, אך גם אל מי שכבר נמצאים במערכת קבועה. מישהו מצליח לסובב לכם את הראש. למרות ההתלהבות הפנימית אתם מצליחים ליצור ריחוק רגשי על מנת לא להיפגע בהמשך. אין על מה לדבר ואין טעם לדיונים ולסיכומים. תיהנו מהחיים שלכם ותנו למה שצריך לקרות, להיות. זה פרק זמן שכולו ריגושים.

 

בפרישת קלפי טארוט חודשית עלה בגורלכם קלף האיש התלוי. המסר: מצבים לפיהם צפויה הקרבה של דבר מה משמעותי, על מנת לזכות בדבר מה משמעותי יותר ממנו.

 

קשת

תחילת עד אמצע חודש: אתם מצליחים להוציא מן הכוח אל הפועל תוכניות שנרקמו לפני זמן רב. עם זאת, מוטב שתיזהרו בכל הקשור לחוזים ולניירת מחייבת של הסכמים. אתם מרגישים את עצמכם על הדרך הבטוחה להצלחה. תנו לעצמכם להיות מרוצים ללא סייגים. כדאי להימנע מ – 'חפירות' ואנליזות מיותרות לגבי מניעים של אנשים לשיתוף פעולה איתכם.

 

אמצע עד סוף חודש: אתם מרגישים מבוכה כאשר מישהו שסמכתם עליו מתנהג בצורה מוזרה כלפי דמות אהובה. נראה שאין מנוס אלא להגיע לעימות פרונטאלי עם אותו אדם. אולי הרגשות שלכם מוגזמים במידה מסוימת, אבל אין ספק שהגיע הזמן 'לפוצץ את הבועה'. התגובה שלכם צריכה להיות חריפה במידה מספקת כדי שהיחסים יסתיימו לחלוטין או שתקבלו הבטחה מפורשת שסיטואציה מסוג כזה לא תחזור בעתיד.

 

בפרישת קלפי טארוט חודשית עלה בגורלכם קלף המגדל. אלמנט של חוסר יציבות נכנס לחיי הזוגיות. במידה ואתם במערכת יחסים קבועה, עמדו על המשמר. יש יותר מידי פיתויים.

 

גדי

תחילת עד אמצע חודש: אתם מרגישים אופטימיות ושמחת חיים בלתי ניתנת לעצירה. העובדה שאתם עסוקים לא עוצרת אתכם ואתם מרגישים צורך בלתי נשלט לצאת, לבלות ולרקוד- העיקר לא להישאר בבית. צפויים לכם בילויים מענגים ומרנינים. תזרמו עם קצב ההתרחשויות ולא תתאכזבו. בהמשך נראה כי אתם כבר תמצאו את הדרך הנכונה להתמודד עם העייפות.

 

אמצע עד סוף חודש: זה פרק זמן מתאים לבלות עם חברים. לפעמים נדמה לכם שאתם חיים באיזה סרט. זה לא כל כך בריא להקיף את עצמכם באנשים כל הזמן, רק כדי לא לשקוע במחשבות. מתחת לפני השטח מסתתרים הרבה רגשות שאתם פשוט לא מוכנים להתמודד איתם. אל תנסו לפתור את כל הבעיות ולפצח את כל הסודות בבת אחת. זה ייקח זמן.

 

בפרישת קלפי טארוט חודשית עלה בגורלכם קלף אס החרבות. ענייני כספים ממשיכים להוות סלע מחלוקת. היכולת לנהל משא ומתן קליל, תאפשר לכם להגיע להבנות עם בעלי כוח ושררה.

 

דלי

תחילת עד אמצע חודש: שיתוף פעולה מצד הסביבה הקרובה יסייע לכם לעבור את פרק הזמן הזה. אתם מרגישים לא ממש על הסוס ואין לכם יותר מידי כוח להתמודד עם אחרים, בעיקר עם אלה שמפגינים כוחניות. הגמול החומרי כבר לא מהווה פיתוי מספק כדי להיכנס לעימותים. כאמור, תמיכה תגיע ממקור לא צפוי ותכריע את הכף לטובתכם.

 

אמצע עד סוף חודש: תהליך של שינוי עובר על אדם אשר קרוב אליכם מאוד. אתם מקבלים את אורח החיים החדש שלו ולא שופטים אותו, כמו הרבה אחרים. בזה אתם מוכיחים חברות אמיצה ומהווים מקור של תמיכה ועידוד. האם ייתכן כי אתם חושבים בעצמכם על שינוי משמעותי ? השתמשו באינטואיציה ותנו לעצמכם חופש חשיבה ובחירה לפחות כמו שאתם מעניקים לאחרים.

 

בפרישת קלפי טארוט חודשית עלה בגורלכם קלף אביר שש מטבעות – מייצג מצבים לפיהם תקבלו הרבה יותר מן המגיע לכם, אך רומז כי המעניק עלול להתחשבן בעתיד.

 

דגים

תחילת עד אמצע חודש: אתם מצליחים לראות את המציאות כפי שהיא ואף ליהנות מראיה קצת יותר הגיונית שמאזנת את מצב הרוח. אל תתנהגו כאילו הבעיות אינן קיימות. תתמודדו איתן בצורה הטובה ביותר שאתם יכולים ובמקרה הצורך פנו לאדם קרוב לעזרה. מה שקורה בהווה ישרת אתכם בעתיד. מישהו ינסה לברר איתכם עד כמה איכפת לכם מאדם כלשהו בסביבתכם. זכרו שהאמת היא השקר הטוב ביותר.

 

אמצע עד סוף חודש: אתם כמהים לתשומת לב ויש לכם אלף ואחת דרכים להביע זאת. בן הזוג משתף פעולה. אל תתפלאו אם תקבלו מספר רב מאוד של שיחות טלפון בקטע של תשומי. המציאות מפתיעה אפילו אתכם והמחוות מרגשות במיוחד. לפנויים יש מצב לאהבה, רק תשחקו אותה בצורה הנכונה. אל תנדבו יותר מידי מידע במקום שהוא לא דרוש. מידה של מסתוריות רק תתרום.

 

בפרישת קלפי טארוט חודשית עלה בגורלכם קלף אביר הגביעים. המסר: צפויה תקופה של תוכניות והגיגים המבוססים על אמוציות ולא על הגיון. אין בזה שום רע!

 

מה עוד מספרים הכוכבים על השבוע שלכם, החודש שלכם ובכלל? מסע בין הכוכבים

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים