שתף קטע נבחר

זמן לקבל החלטות: הורוסקופ חודש נובמבר

חודש חדש מתחיל, ולמרות - או אולי בגלל - שאנחנו רגע לפני סוף שנה אזרחית, זה הזמן לקחת החלטות ולצאת לדרך חדשה שתוביל אתכם למחוז חפצכם. מה צפוי לכל מזל החודש? קראו את ההורוסקופ האישי שלכם לחודש נובמבר

שינוי לטובה לשנה טובה ובריאה יותר (צילום: Shutterstock)
זמן לקחת יוזמה ולקבל החלטה(צילום: Shutterstock)

 

 

טלה

תחילת עד אמצע חודש: צפוי לכם פרק זמן סוער. אתם נוקטים יוזמה לקידום עניינים שברוח אבל במקום להתקדם לכיוון הנדרש, בכול פינה מתפתחים ויכוחים. עליכם להגדיר בצורה מדויקת מה אתם רוצים ולא לתת לאנשים סביבכם להסיט אתכם מהמסלול. הדרישות שמציבים בפניכם הן לא מציאותיות ועליכם ללמוד כיצד לעמוד על שלכם ביתר נחישות.

 

אמצע עד סוף חודש: נראה כי אין לכם יותר מידי סבלנות עבור אדם מעיק שמנסה לצוד את תשומת ליבכם. מצד שני, באופן מפתיע, אתם נכנעים למניפולציות של אדם אחר שמנסה 'להלביש' עליכם סממנים מאורחות חייו. הראיה החודרת שלכם אינה עוזרת לכם עתה לראות את הדברים בצורה שקופה וברורה. להתייעץ עם חבר/ה קרוב, יכול להקל עליכם מאוד.

 

בפרישת קלפי טארוט ריידר שבוצעה עבור ילידי מזל טלה עלה בגורל קלף תשע מטבעות. המסר: אתם שבעי רצון מן הקיים, אך דבר מה משמעותי פוגם באווירה הפסטורלית. כדי לדעת מה העתיד שלכם צופה, מומלץ לבצע פרישה אישית בקלפי טארוט

 

שור

תחילת עד אמצע חודש: מצב הרוח שלכם לא מרקיע שחקים, אבל אתם לא נותנים לעצמכם לגלוש לתהומות עמוקים מידי וטוב שכך. עליכם לצאת מתחום הדיבורים ולעבור לתחום המעשים, בעיקר בכול מה שקשור בבני משפחה. פידבק חיובי מגיע מכיוון העבודה. אתם מקבלים מחמאות ונראה כי הרבה אנשים נותנים לכם להרגיש שלוקחים אתכם ברצינות.

 

אמצע עד סוף חודש: נראה כי לא מעט מאותם דברים שתכננתם לעשות בימים אלה, לא היו אמורים להתרחש כלל. נסו לראות בגישה פילוסופית את מה שקורה. זה יעזור לכם להתגבר על האכזבה ולמצוא את הכוח ליצור תוכניות חלופיות. זה פרק זמן שמהווה אתגר רגשי ומוכיח לכם שאתם פתוחים לשינויים, למרות הכול. צפויות בשורות נפלאות לאדם שאתם אוהבים ומטפחים.

 

בפרישת קלפי טארוט ריידר שבוצעה עבור ילידי מזל שור עלה בגורל קלף שלוש חרבות. המסר: אתם משביעים נחת את הסובבים אתכם, אך כלל לא בטוח שאתם עצמכם נהנים ממנו.

 

תאומים

תחילת עד אמצע חודש: תחושה של חשדנות מעכירה את מצב רוחכם. נסו להתגבר על ההרגשה המעיקה על מנת לתת לאירועים להתפתח בקצב טבעי. אף אחד לא חותר תחתיכם ואין לכם מפני מה לחשוש. אתם חשים כך, כפי הנראה, בגלל זיכרון מן העבר שעלה בדרך אסוציאטיבית. במהלך הימים ישתפר מצב הרוח ותגלו כי מי שהייתם בטוחים שהוא יריב, הוא בעצם לטובתכם.

 

אמצע עד סוף חודש: בימים אלה תהיה לכם הזדמנות טובה לראות כיצד ההשקעה הרבה שלכם מן עבר, נושאת פירות. אתם מוערכים בעבודה ויש מי שמלבד מילים טובות, מוכיח גם באופן מעשי את הערכתו. עליכם לתרגל הבעת תודה בדרך שונה וחדשה. עבדתם קשה מאוד ומה שאתם מקבלים בהחלט מגיע לכם. אל תרגישו מחויבים בתחום האישי.

 

בפרישת קלפי טארוט ריידר שבוצעה עבור ילידי מזל תאומים עלה בגורל קלף שלושה גביעים. המסר: צפויות לכם אנרגיות עליזות ותוססות, שמחות וחוגגות – אך הכל מתרחש ללא מסגרת וללא התחייבות במקביל עליכם לשים לב למה שקורה סביבכם בתחום החברתי.

 

סרטן

תחילת עד אמצע חודש: מצב הרוח חיובי. בימים אלה מתאים לכם להתמקד בכול מה שקשור ליצירה וליצירתיות, בין אם מדובר בהכנת ארוחת גורמה או עיסוק בתחום אומנותי כל שהוא. בתחום הרומנטי נראה כי קשרים קיימים מקבלים ממד של עומק וללא ספק יש התפתחות משמעותית. תנו ביטוי לרגשות שלכם ללא מעצורים מיותרים. הרווח יהיה כולו שלכם.

 

אמצע עד סוף חודש: הפרטיות שלכם מאוד חשובה לכם ואתם עלולים להגיב בחריפות כלפי אדם שנדמה לכם שעלול לסכן אותה. עדיף לא להיכנס לעימותים ולעבור הלאה, גם אם יש מי שמעיר הערות לא נעימות. בסך הכול, זהו פרק יעיל ומוצלח, בעיקר בכל מה שקשור לעבודה. טוב שאתם עסוקים וכך הזמן שנותר לכם לחשוב על התחום הבין אישי- קצר למדי.

 

בפרישת קלפי טארוט ריידר שבוצעה עבור ילידי מזל סרטן עלה בגורל קלף מלכת החרבות – מייצג מצב חריג ומקורי. מנבא הצלחות בסיטואציות שלא מהעולם הזה. קלף נפלא בטווח הקצר אך עליכם לשים לב לאנשים שרוצים להכשיל אתכם.

 

אריה

תחילת עד אמצע חודש: ההתקפה היא ההגנה הטובה ביותר. אולי. לאור הנסיבות, מוטב לכם לנקוט בווריאציה של טקטיקה זאת. לפני שיגיעו הטענות והביקורת לכיוון שלכם, פיתחו בשיחה ורצוי שתהיה הכי כנה שבעולם. בתוך תוככם, אתם יודעים שאתם מגיבים לנסיבות ולא פועלים על פי מה שהיה ראוי לפעול. הרקיע מיטיב עם זוגיות יציבה, אך מתרה ומזהיר את ההרפתקנים שבחבורה.

 

אמצע עד סוף חודש: הפתיחות והרצון שלכם ללימודים הולכים וגוברים. העיתוי מתאים מאוד ואתם יכולים למצוא את הזמן הדרוש כדי להשקיע בתחום חדש ולפתח בו מיומנות. דמיון ותעוזה יכולים לסייע בפתרון הנושאים העומדים על הפרק. צפוי פרק זמן דרמטי אך מעניין במיוחד. התקופה שופעת מזל והצלחה בכל הנוגע למסעות ולקשרים עם מדינות שמעבר לים.

 

בפרישת קלפי טארוט ריידר שבוצעה עבור ילידי מזל אריה עלה בגורל קלף אביר הגביעים – מייצג שפע עצום של תוכניות רומנטיות, אך מאיץ בכם להוציא את הדברים מן הכוח אל הפועל. תובע יותר אקשן ופחות דיבורים בתחום הזוגי.

 

בתולה

תחילת עד אמצע חודש: התרחקו מחנפנים שמרכלים מאחרי גבכם. מידע שמגיע לאוזניים הלא נכונות עלול לסבך אתכם. אתם נדרשים להתכונן ולהיות בערנות גבוהה מהרגיל. יכולת אלתור תסייע לכם לצאת מהפלונטר אליו נכנסתם בלי כוונה. צפוי משבר שייפתר לאחר שתספקו הסברים מספקים. היזהרו מפליטות פה. השאלות שהתלבטתם בהן יצטיירו לכם עתה בפרספקטיבה הרבה יותר מציאותית מאשר בעבר.

 

אמצע עד סוף חודש: בימים אלה תגלו כי יש לכם רצון בלתי נשלט לטפל ולעסוק בעניינים שברוח. התחושה המיסטית גורמת לכם לראות סימנים ואותות בכל מיני דברים לא מוסברים שמתרחשים במהלך חייכם. אתם גם מצליחים למצוא את הקישורים והקשרים בין הדברים. אתם מתחילים בתהליך מעניין שיכול להפוך לעיסוק בפני עצמו. השאלה היא עד כמה תפתחו את הלב.

 

בפרישת קלפי טארוט ריידר שבוצעה עבור ילידי מזל טלה עלה בגורל קלף שתי מטבעות – מייצג מצב אשר לפיו אתם מתלבטים בין שתי אפשרויות מבלי לקבל החלטה כלשהי. ייתכן שהזמן משחק לטובתכם אך ההצלחה אינה בטוחה.

 

מאזניים

תחילת עד אמצע חודש: חוסר וודאות מכניס אתכם למצבים של דאגנות יתר. עיסוק בספורט יעניק לכם תחושה פיסית וכללית טובה יותר. אתם מתלבטים זמן רב מידי במספר נושאים משמעותיים שמעסיקים אתכם. הגיע הרגע לקבל החלטות ולעמוד מאחוריהן. התבוננות מציאותית ומחיקת האשליות והפנטזיות, הכרחיות להמשך התהליך הרגשי שאתם עוברים.

 

אמצע עד סוף חודש: איפוק רגשי שאתם מגלים תורם לתדמית הרצינית שאתם מנסים לשדר. כושר הארגון שלכם, גם הוא מרשים במיוחד. אתם מגלים בגרות ועצמאות ומתקדמים בנחישות לעבר המטרות שהצבתם לעצמכם. עבודה קשה מעולם לא הרתיעה אתכם, כל עוד אתם רואים בצורה ברורה את המטרה באופק. מתמוססים מחסומים שהכבידו על המופנמים שביניכם.

 

בפרישת קלפי טארוט ריידר שבוצעה עבור ילידי מזל מאזניים עלה בגורל קלף הירח – מייצג מצב אשר לפיו אתם עלולים ליפול קורבן לחרדותיכם. הקלף מציע לכם להתנער מפחדים שאין להם קשר עם המציאות ולהתייעץ עם חבר/ה קרוב.

 

עקרב

תחילת עד אמצע חודש: קריסה של גבולות ומחסומים אישיים שהקמתם לעצמכם בדמיונכם, תאפשר לכם לחוות חוויות חשובות שיסמנו את האירועים העתידים להתרחש בחייכם בתקופה הקרובה. סוף סוף אתם מרשים לעצמכם לעשות ככול העולה על דעתכם. אתם מרגישים שמותר לכם הכול ושאתם בתהליך של בחירה מודעת בכול התחומים. אל תשפטו את עצמכם בחומרה.

 

אמצע עד סוף חודש: נצלו את כל אפיקי התקשורת העומדים לרשותכם. אל תחכו שמישהו אחר יעשה זאת עבורכם. יש לכם את הכלים הנחוצים כדי להוציא מהכוח אל הפועל תוכנית משמעותית שעבדתם עליה זמן רב. רצוי להיעזר באדם עתיר ידע וניסיון לקידום האינטרסים הכלכליים שלכם. עשו את הטוב ביותר שאתם יכולים ואחר כך המתינו בסבלנות.

 

בפרישת קלפי טארוט ריידר שבוצעה עבור ילידי מזל עקרב עלה בגורל קלף השמש – מייצג הצלחה גדולה וכבירה בכל תחומי החיים, אך רומז כי ההצלחה הינה הודות לגורם חיצוני כלשהו והיא חומרית בעיקרה.

 

קשת

תחילת עד אמצע חודש: צפוי פרק זמן לחוץ בעבודה. התנהגות שבאה מהלב ולא מהראש תעזור לכם להתמודד. עניינים שבלב נמצאים משום מה בשלב של עיכובים. הדברים לא זורמים ואתם מרגישים חנוקים. גלו התחשבות ואמפטיה לגבי מה שהצד השני מרגיש. במקרה הזה, ספונטאניות והפעלת הצד הרך שלכם- תעזור לשיפור ההרגשה ההדדית. צפויות שמחות אצל הסטודנטים שביניכם.

 

אמצע עד סוף חודש: נראה כי אתם מאבדים את הסבלנות ברגעים קריטיים, מה שיכול להתפרש על ידי אחרים כזלזול וחוסר רצון לשיתוף פעולה. מצב הרוח לא סימפטי ואתם נתונים לתנודות. רגיעה תגיע באמצעות אדם שיעזור לכם לראות את ה"צד השני של המטבע". אל תהססו ליזום קשרים עם אנשי שררה, כמו גם עם גורמים ב"חלונות הגבוהים".

 

בפרישת קלפי טארוט ריידר שבוצעה עבור ילידי מזל קשת עלה בגורל קלף הכוכב – מייצג מצבים ורודים ומלאי אופטימיות, אך רומז כי עדיין צריך לעשות דבר מה על-מנת להבטיח את גודל ההישג.

 

גדי

תחילת עד אמצע חודש: מערכת יחסים שמעניינת אתכם, מתנהלת בעצלתיים וזה לא בדיוק משמח אתכם. שגרו רמז עבה לצד השני על כך שאינכם מתכוונים לחכות לנצח. אתם זקוקים ליותר פעילות וריגושים. אקשן הוא שם המשחק. יש להפסיק את ההתלבטויות ופשוט לצאת אל הדרך. אל תזלזלו בערכו של מקצוען הבקיא בתחום שאינכם מבינים בו. צפויות בשורות טובות לאלה מכם שתחום עיסוקם קשור במדעי ההתנהגות.

 

אמצע עד סוף חודש: הכללים שקבעתם לעצמכם בעבר, כבר לא כל כך עובדים בימים אלה. אירועים בשטח שמתרחשים במהירות מסחררת, גורמים לכם לשנות את דעתכם בנושאים חשובים. אתם עסוקים בפתרון בעיות אישיות. הפעילו את היצירתיות ואת ההשראה. למרות העומס, נסו למצוא זמן גם עבור אנשים קרובים שמבקשים את עזרתכם. צפויים ימים מרתקים וסוחפים.

 

בפרישת קלפי טארוט ריידר שבוצעה עבור ילידי מזל גדי עלה בגורל קלף המרכבה – מייצג מצבים טובים ויציבים, קבועים ועקביים. במקביל, הוא רומז כי המושכות אינם בידי האדם עצמו אלא בידי גורם אחר.  

 

דלי

תחילת עד אמצע חודש: יש לכם הזדמנות להגיע לרמה של אינטימיות ביחסים הזוגיים, בין אם מדובר בשיחה פתוחה וגלויה עם בן/ת הזוג או בילוי מקורי משותף. במידה ואינכם נמצאים בקשר, אתם עשויים להיות מופתעים לטובה. קיימת אפשרות להגשים פנטזיות ומאווים שרציתם להתנסות בהם אבל לא היה לכם עם מי. שיחות עם אדם נשוא פנים תדרושנה מכם גילויים של אסרטיביות עיקשת. אל תחששו ללכת עם צו ליבכם.

 

אמצע עד סוף חודש: ציות לנורמות ומוסכמות זה לא בדיוק ה-"כוס תה שלכם". חוסר היכולת להיות קונפורמיסטיים גורם לכם לנקוט בצעדים שנראים לאחרים כחסרי אחריות. חוסר היציבות נובע משפע של רעיונות במקביל שמתרוצצים לכם בראש. כדי להתאפס, עליכם להחליט מה הכיוון הרצוי לכם ולא לטפל ביותר מתחום אחד בו זמנית. צפוי פרק זמן לא קל אך מרתק.

 

בפרישת קלפי טארוט ריידר שבוצעה עבור ילידי מזל דלי עלה בגורל קלף שש מטבעות – מייצג מצבים אשר מישהו מפגין נדיבות ומעניק לכם מעצמו או מכספו: במקביל, הקלף רומז כי "המישהו הזה" עלול להתחשבן איתכם.

 

דגים

תחילת עד אמצע חודש: ימים אלה מאפשרים לכם להפגין את כישרונותיכם היצירתיים. אתם חייבים להרבות בתנועה ולצאת מהפסיביות שתקפה אתכם לאחרונה. שיפור התנאים הסביבתיים מעניק לכם ביטחון להמשיך. אתם צפויים לקבל סכום כסף לא מבוטל. השתמשו בו בתבונה. אל תתרגשו מתגובות של אנשים שממילא אין לכם שום תוכניות להיות במצב של קירבה אליהם, בטח לא לאורך זמן.

 

אמצע עד סוף חודש: באמצעות מערכת הקשרים החברתיים שלכם אתם מפעילים השפעה על מספר גובר והולך של אנשים. אתם מתחילים לראות את הכוחות הגלומים בתוככם. עליכם לקבל החלטה מחייבת ולדבוק בה. הנטייה שלכם להתעייף באמצע התהליך לא מקדמת אתכם אלא להיפך. לא תוכלו להשביע את רצון כולם, השביעו את רצונכם שלכם לפחות.

 

בפרישת קלפי טארוט ריידר שבוצעה עבור ילידי מזל דגים עלה בגורל קלף הנזיר – מייצג מצבים הזקוקים לפסק-זמן ולהתבודדות. זקוקים לו אלה המבקשים להשתחרר ממצב מורכב שמטריד את מנוחתכם.

 

מה עוד מספרים הכוכבים על השבוע שלכם, החודש שלכם ובכלל? מסע בין הכוכבים

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: shutterstock
דרך חיים אסטרולוגיה
צילום: shutterstock
מומלצים