שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  צוקול ביקר את מלול
  שוער מכבי פתח תקווה נותח הלילה והוא צפוי להעדר כחודשיים. איציק לוזון: "דודו גורש הוא שוער הנבחרת האולימפית והוא יוכיח את עצמו"

  כפיר צוקול, קשר מכבי נתניה, הגיע הבוקר לבית החולים "בילינסון" כדי לבקר את שוער מכבי פתח תקווה, גולן מלול, המתאושש מניתוח. אתמול נפצע מלול, לאחר שבירכו של צוקול פגעה, ללא כוונה, בפניו. השוער שבר ארבע עצמות בפניו ובלילה עבר ניתוח לאיחוי השברים.
  מנהל מכבי פתח תקווה, איציק לוזון, אמר היום כי ההערכה הרפואית קובעת שמלול יוכל לחזור למגרשים בעוד כחודשים. אתמול עוד כעסו בפתח תקווה על צוקול, אך היום כבר נרגעו הרוחות. לוזון: "הסברתי לגולן שלא היתה כוונת זדון בפגיעה והרגעתי אותו. בסך הכל צוקול הוא ילד שרוצה להוכיח למאמן שלו שהוא טוב. אנחנו לא כועסים עליו וגולן קיבל בשמחה את הביקור שלו".
  בעקבות פציעתו של מלול, ישותף במשחקה הקרוב של הקבוצה שוער המשנה, דודו גורש. יכולתו של השוער, הנמנה על סגל הנבחרת האולימפית, תימדד בשבועיים הקרובים ואז יוחלט אם הקבוצה תצרף שוער אחר. אגב, בעונה שעברה שיחק גורש רק במשחק אחד, ואילו כבר בסוף השבוע צפוי לו משחק דרבי, מול היריבה העירונית.
  היום עלה שמו של אלכסנדר סאריץ' כמועמד להצטרף לקבוצה, אך בפתח תקווה סירבו לאשר את הדברים. לוזון: "אנחנו לא מחפשים כרגע שוער. יש לנו את שוער הנבחרת האולימפית והוא יקבל הזדמנות להוכיח את עצמו. סאריץ' גם פצוע, פגשתי אותו במחנה האימונים בחו"ל". סאריץ' שוהה כרגע בחו"ל, לאחר שהמשא ומתן שניהל עם עירוני ראשון לציון עלה על שרטון. סוכנו של השוער, עמית קופלמן, אמר היום: "הוא רוצה להתחיל את העונה. עדיין לא היתה פנייה, אבל אם פתח תקווה יפנו אליי אז יש על מה לדבר".

  לפנייה לכתב/ת
  צילום: רונן לידור
  מלול. סלח לצוקול
  צילום: רונן לידור
  מומלצים