שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  באשדוד מקווים שטרודלר יחזור בו
  גם בעבר הודיע טרודלר על רצונו לעזוב, אבל לבסוף התרצה

  במ.ס אשדוד מקווים שהודעת התפטרותו של יו"ר הקבוצה גלעד טרודלר, איננה סופית. גם בעבר הודיע טרודלר על רצונו לעזוב, אבל בסופו של דבר התרצה ונשאר בתפקידו.
  מישל אזוגי, נשיא הקבוצה, ומי שנחשב למספר 2 במעמדו באגודה, נמצא בחו"ל ויחזור לארץ רק בתחילת השבוע הבא, ויגאל ארביב, דובר האגודה, נמצא בחופשה משפחתית באילת.
  חבר ההנהלה, מנדל דווידוביץ': "אני כמו כל אחד הבנתי לפי העיתונים היומיים שהוא רוצה להתפטר וזהו. לא היתה שום ישיבת הנהלה שבו הודיע לכולם שהוא מתפטר. בכל אופן, בקרוב נחליט לגבי המשך דרכנו".
  ואם אכן הוא יודיע לכם על התפטרותו?
  "אני מאוד אצטער באופן אישי אם הוא יעזוב, אבל אי אפשר יהיה לעשות שום דבר כדי להניא אותו מהחלטתו. זה מה שהוא רוצה ונכבד את ההחלטה שלו. בעבר הוא הודיע מספר פעמים על כוונתו להתפטר, אבל לא עשה זאת".
  גם מאמן הקבוצה, מירו בן שמעון אמר כי היו"ר כלל לא שיתף אותו בהחלטתו, והוא קרא על כך רק בעיתונים. גם אם טרודלר אכן יממש את כוונתו להתפטר, הוא אינו מתכוון לעזוב את חברותו בהנהלה, אלא רק להשאיר את תפקיד מספר 1 בקבוצה למישהו אחר. עדיין לא מדברים על יורש, אבל כבר היו דיבורים על הרצתו של ג'קי בן-זקן, האיש הממונה על הספורט באשדוד, כמועמד אפשרי.

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים