שתף קטע נבחר

פוטר או לא פוטר?

ב-12:30 הופיעה באתר הרשמי של הקבוצה ידיעה שלפיה שרף פוטר, אולם לאחר דקות אחדות פורסמה הכחשה נמרצת. הסיבה: עלות פיטוריו של שרף היא עצומה, ובמכבי עדיין מקווים שהמאמן יתפטר בעצמו

בשעה 12:30, המועד בו אמורה הייתה להיפתח מסיבת העיתונאים של מכבי תל אביב, התפרסמה באתר הרשמי של הקבוצה (ראה קישור מצורף לידיעה זו) הודעה רשמית על פיטוריו של שרף, כולל ציטוט של הבעלים של הקבוצה, לוני הרציקוביץ'. כותרת המשנה של הידיעה ציטטה את הרציקוביץ': "אני מודיע בזאת על סיום דרכם המשותפת של שלמה שרף ומכבי ת"א". בידיעה עצמה נאמר, כביכול מפיו של הרציקוביץ' גם כן: "שלמה שרף הוא מאמן מקצועי מהרמה הגבוהה ביותר בישראל ואין לי ספק ביכולותיו האישיות והמקצועיות. עם זאת, חילוקי דעות מקצועיים בינינו הביאו אותנו להכרה משותפת כי לטובת כל הצדדים עדיף להיפרד בשלב זה. בימים הקרובים ייבחנו חלופות שונות למאמן חדש ובקרוב ימונה מאמן חדש במקום שלמה".
למרבה ההפתעה, דקות אחדות מאוחר יותר הוסרה הידיעה מהאתר, ומכבי תל אביב פירסמה הכחשה הודעה שלפיה שרף לא פוטר מהמועדון. הסיבה לכך שמכבי אינה ממהרת לפטר את שרף למרות שברור לכל הצדדים כי הוא סיים את דרכו במועדון נעוצה בעלות חוזהו של המאמן. לשרף חוזה לשנתיים עם אופציה להמשך, בעלות של כ-300 אלף דולר לעונה. בעיה נוספת שמקשה על פיטוריו היא הצוות המקצועי שהביא עימו, ושעתידו עדיין לא ברור. מדובר בעוזרו של שרף, אבי שרף, במאמן הכושר אברי מונצ'ר, וברופא ד"ר מרק רוסנובסקי. מנכ"ל מופת, אייל כהן, אף הוא חבר קרוב של שלמה שרף, אמר היום ל-ynet כי כרגע עדיין לא הוחלט מה ייעשה בנידון. "כל אחד מהצוות יפעל לפי השיקולים שלו".
במכבי עדיין טוענים כי סירובו של שרף לקבל את החלטתו של הרציקוביץ' בפרשת נימני כמוהו כהתפטרות. מאידך, המאמן עצמו, בעצת עורכי דינו, ממשיך להחזיק בדעה כי בעקבות ההתערבות המקצועית בענייני הקבוצה הוא פוטר למעשה, ועל מכבי לשלם לו פיצויים.

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
שלמה שרף עוזב את אימון מכבי
מומלצים