שתף קטע נבחר

שלמה ואבי שרף לא הגיעו לאימון מכבי ת"א

לפי גורמים בקבוצה, הסיבה ששרף עדיין לא פוטר באופן רשמי היא מחלוקת על גובה הפיצוי לו יזכה. את האימון העבירו אלי דריקס ואלכסנדר אובארוב

מכבי תל אביב עדיין במצב של אי בהירות בנוגע למעמדו של מאמנה, שלמה שרף. הקבוצה החלה ב-16:30 את אימון אחר הצהריים, שנקבע מראש. שחקני הקבוצה הגיעו לאימון, וביניהם גם אבי נמני, שנקנס היום במאה אלף שקלים על ידי הנהלת הקבוצה.
מי שנעדר מהאימון הוא המאמן שלמה שרף ועוזרו אבי שרף. מנכ"ל הקבוצה, שמעון קורק, סירב להכניס את כלי התקשורת שהגיעו למקום, ואמר: "החלטנו על אימון סגור ולכן איני מאשר את כניסתכם".
מגורמים המקורבים לקבוצה נמסר ל-YNET כי ככל הנראה לא ימשיך שרף לעבוד בקבוצה בעונה הנוכחית. לפי אותם גורמים, במוקד המחלוקת בין האגודה למאמן עומד גובה הפיצוי לו יזכה שרף במידה ולא ימשיך את עבודתו. משכורתו של שרף היא קרוב ל-300 אלף דולר לעונה, והוא חתום לשנתיים עם אופציה לעונה נוספת, כך שהפסקת עבודתו תלווה בכל מקרה בעלות כספית גבוהה לאגודה.
פיטוריו של שרף, אם אכן יתממשו, לא מגיעים בשל פרשת נימני לבדה. גורמים במכבי הדגישו כי בין שרף לבין לוני קיימים חילוקי דעות קשים עם לוני הרציקוביץ' על סגנון ותרבות הניהול במכבי תל אביב".
עניין נוסף שעדיין דורש הבהרה הוא המשך עבודתם של אנשי מפתח אותם הביא שרף לקבוצה, ושמקורבים לו באופן אישי: עוזר המאמן אבי שרף (בנו של שלמה שרף שברור שלא ימשיך ללא אביו), מאמן הכושר אברי מונצ'ר אותו הביא שרף מחיפה ורופא הספורט מרק רוסנובסקי, המקורב מאד לשרף ועבד איתו שנים רבות בנבחרת ישראל. מנכ"ל חברת "מופת" (חברת הניהול של מכבי תל אביב), אייל כהן, אמר בהתייחסו להתפתחויות האחרונות: "שכל אחד יעשה מה שמתאים לו וידאג לעצמו".
ב-17:10, לאחר אסיפה קצרה, החל אימון הקבוצה, אותו העבירו אלי דריקס ואלכסנדר אובארוב. מחוץ למגרש האימונים התגודדו עשרות אוהדים, והתווכחו בינם לבין עצמם על האירועים האחרונים במועדון. לטענת האוהדים, האשם העיקרי במהלך העניינים הוא המאמן הקודם, אברם גרנט, המקורב לנימני.
ל-ynet נודע כי שעת האימון המקורית שקבע שלמה שרף הייתה 18:00 בערב. שרף התייעץ עם עורכי דינו והתכוון להעביר את האימון, לאחר שהבין כי אם לא יעביר אותו סיכויין לקבל פיצויים קטנים. אולם משנודע לשרף כי האימון הוקדם ללא תיאום עימו לשעה 16:30, החליט שרף לא להגיע. בנו של שלמה שרף, אבי שרף, הגיע לקריית שלום מעט לאחר תחילתו, אך לא עלה על כר הדשא ואף לא לבש את בגדי האימון.

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים