שתף קטע נבחר

שרף סיים את דרכו במכבי ת"א

לוני הרציקוביץ', הבעלים של מכבי, מבהיר כי העזיבה של המאמן אינה בשל פרשת נימני בלבד, אלא על רקע חילוקי דעות על תרבות ניהול. הרציקוביץ': "שרף מסרב לקבל את הדרך שבה פותרים בעיות במכבי תל אביב". ספקולציות בנושא המאמן הבא כבר החלו לעלות. בין השאר, הוזכרו שמותיהם של זלצר ושפיגל כמועמדים אפשרים

שלמה שרף סיים את דרכו במכבי תל אביב. לאחר שני מחזורים בלבד מוצא את עצמו המאמן הלאומי לשעבר מחוץ למועדון התל אביבי, על רקע חילוקי דעות קשים עם הבעלים, לוני הרציקוביץ', הנוגעים לסגנון, סמכויות ותרבות ניהול. את אימון הקבוצה היום העבירו אלי דריקס ושורה אובארוב, ועדיין לא ברור מי ייאמן את מכבי תל אביב בשבת. השמות שכבר עלו בהקשר הם של זאביק זלצר וגיורא שפיגל, אולם כרגע מדובר בספקולציות בלבד.
בראיון לרדיו 103fm אמר הבעלים של מכבי תל אביב, לוני הרציקוביץ': "שלמה שרף לא פוטר. הוא מסרב לקבל את הקו שאני מנחה בקשר לדרך שבה פותרים בעיות במכבי תל אביב. ברגע שהוא אינו מקבל את התנאים שלי, משמעות הדבר היא שהוא התפטר. כל אדם הנמצא בארגון חייב לעשות את הנאמר לו בדרך שבה זה נאמר לו".
הרציקוביץ' הדגיש כי נימני אינו הגורם לפרישתו של שלמה שרף, אלא חילוקי דעות עם המאמן על סמכויות ותרבות ניהול: "האישיו הוא לא אבי נימני. אני חושב שאבי נימני עשה פאול רציני. לשחקן אסור את מה שהוא עשה, והוא התנצל. אבי שחקן ממושמע, והוא בהחלט סמל במכבי תל אביב. אני את הבירור שלי עשיתי איתו, ופסקתי את מה שפסקתי. מהות הוויכוח עם שרף היא איך פותרים בעיות במכבי תל אביב".
על הפגישה הדרמטית בין המאמן לבעלים אתמול (שני) בערב העיד הרציקוביץ': "התקיימה בינינו אתמול פגישה, וכשהודעתי לו את החלטתי, שרף אמר: 'במצב הזה אני לא יכול לאמן את מכבי תל אביב', קם, ועזב את החדר".

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
ארכיון ידיעות אחרונות
לוני הרציקוביץ`
ארכיון ידיעות אחרונות
צילום ארכיון ידיעות אחרונות
שלמה שרף
צילום ארכיון ידיעות אחרונות
מומלצים