שתף קטע נבחר

מכבי ביקשה משרף לא להגיע לאימון

המאמן כבר היה בדרכו לאימון הערב של מכבי תל אביב, כאשר קיבל את ההודעה. עורך דינו: "מכבי מבקשת להיפטר משרף ולהפסיק את עבודתו במועדון"

שלמה ואבי שרף קיבלו הערב (חמישי) הוראה שלא להגיע לאימון מכבי תל אביב והם מתייחסים אליה כאל הודעת פיטורין רשמית. זאת לאחר שבמהלך היום נפגשו המאמן ובנו עם עו"ד אפרים ברק (מטעם מכבי), במטרה לבחון את ההשלכות הכספיות של פרידה מהמועדון. נציגו של שלמה שרף בדיון, עו"ד זאב ליאונד, טען כי המאמן פוטר, בעוד שעו"ד ברק טען כי שרף התפטר.
לאחר שהצדדים לא הצליחו להגיע להבנות, החליטו שלמה ואבי שרף להגיע לאימון הערב של מכבי תל אביב, אך בדרכם למתקן האימונים בקריית שלום, קיבלו את ההודעה מטעם הקבוצה שלא להגיע לאימון ושעצם אי הגעתם לא תהווה ראיה לנסיבות ולא תשמש נגדם כאילו התפטרו. עו"ד ליאונד: "אנחנו פירשנו את ההודעה הזו ורואים אותה כעוד אחת מהפעולות של מכבי המבקשת להיפטר משלמה שרף ולהפסיק את עבודתו במועדון". למעשה, לטענת עורך הדין, המפוטר היחיד כרגע הוא שלמה שרף, ואילו אבי שרף קיבל הוראה שלא להגיע לאימון, אך עם זאת עדיין לא פוטר.
ממכבי תל אביב לא התקבלה תגובה. הידיעה אושרה על ידי שלמה ואבי שרף, שציינו כי כעת נותר לדון רק על גובה הפיצוי הכספי המגיע להם בעקבות ההתפתחות האחרונה.

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
שרף. היה בדרכו לאימון
ארכיון ידיעות אחרונות
הרציקוביץ`. ישלם
ארכיון ידיעות אחרונות
מומלצים