שתף קטע נבחר

הרציקוביץ': "אני מחפש מאמן שיביא אליפות למכבי"

במכבי תל אביב מנסים להתגבר על אירועי השבוע שעבר. הרציקוביץ' מצידו מחפש אחר מועמד לאימון הקבוצה ומטיל את מלוא האחריות למשבר על שלמה שרף: "כשיש פערים כה גדולים בנושא של תרבות ניהול נוצרת בעיה. שלמה שרף הוא זה שגרם למשבר ולא אבי נימני"

במכבי תל אביב קיבלו את ההפסד למכבי נתניה בשיוויון נפש, לאור המאורעות שחוו שחקני הקבוצה במהלך השבוע האחרון. במסיבת עיתונאים אחרי המשחק נשמע הבעלים לוני הרציקוביץ מעודד: "ראיתי חבורה שלחמה וניסתה, אבל אי אפשר להתעלם ממה שאירע השבוע - גם גדי ברומר שנפצע, וגם החדשות המעוותות לגבי טל בנין". בנוגע למינויו של מאמן חדש, הוסיף הרציקוביץ: "אני מחפש מאמן שיביא למכבי אליפות. צריך לארגן את השורות וללכת קדימה".
בראיון לערוץ 5, התייחס הרציקוביץ' בהרחבה לפרשת שרף: "הקריטריון לקביעת פתרון של משבר נתון בידי ולא בידי שלמה שרף. שרף איים שלוש פעמים ברציפות תוך 36 שעות, כי יעזוב במידה והוא לא יהיה זה שיקבע את הפתרון למשבר. אנו מתמודדים עם מציאות מאד קשה. כאשר יש פערים גדולים בנושא של תרבות ניהול נוצרת בעיה. שרף הלך, כי הוא אמר, שאם זו הדרך, אני לא נשאר במכבי תל אביב. לא נימני גרם למשבר, אלא העובדה ששרף אמר, שבתנאים הללו אני לא מוכן להמשיך במכבי".
הרציקוביץ' הוסיף באותו נושא: "נתתי גב לשלמה שרף. שרף הוא היחיד שאחראי למשבר. האיש לא השכיל להפנים פתרון מיידי. יש לי בעיה עם אדם שלא מוכן לקבל מרות, למרות שהוא מצפה שכולם ישמעו למרותו".
זמן קצר לאחר תום המשחק מיהר הרציקוביץ לפגישה, ככל הנראה עם אחד מהמועמדים לאמן את הקבוצה. אלי דריקס ואלכסנדר אובארוב, שהדריכו היום את הקבוצה, התבקשו להמתין בחדר האירוח של הקבוצה בבלומפילד, ולא חזרו יחד עם האוטובוס של הקבוצה.
בלם הקבוצה, גדי ברומר, שנפצע בשבוע שעבר בפניו, הגיע למשחק, ומחר הוא אמור לעבור בדיקה נוספת, שלאחריה יוחלט מתי יוסרו התפרים.

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
ארכיון ידיעות אחרונות
לוני הרציקוביץ`
ארכיון ידיעות אחרונות
מומלצים