שתף קטע נבחר

קוביקה: מכבי ת"א מנעה את בואי להפועל

החלוץ הפולני, אנדז'י קוביקה, מתכוון לתבוע את הפועל תל אביב על הפרת הסכם, וטוען כי כל הידיעות על שיחרור שלא הגיע מופרכות. קוביקה: "החוזה שלי נגמר ולא היה צורך בשיחרור". סרגיי קלשצ'נקו יחתום היום בקבוצה לשנתיים ויחל כבר מחר להתאמן

אנדז'י קוביקה, החלוץ הפולני, לא ישחק כנראה בהפועל תל אביב, לאחר שהקבוצה תחתים היום (ג') את המולדובי סרגיי קלשצ'נקו. בשיחה מפולין אמר היום החלוץ: "הפועל תל אביב חייבת לקחת אחריות על החוזה שהיא חתמה איתי לשנתיים. היא צריכה לכבד את זה. לדעתי, לחץ גדול שהפעילה מכבי תל אביב מנע את הגעתי לקבוצה. עשיתי הכל כדי להגיע להפועל".
לדברי מקורות בהפועל תל אביב, הקבוצה המתינה עד אתמול ב-22:00 בלילה שעון יפן לקבלת השחרור של השחקן, אולם השחרור לא הגיע, ולכן הוחלט לממש את האופציה שהיתה בידיהם ולסכם עם קלשצ'נקו. גורם בקבוצה אמר: "ההרגשה היא שהסיפור הרבה יותר מורכב בעניין קוביקה. הוא לא קיבל שחרור ולא ברור לנו מדוע, אבל לא יכולנו להמתין יותר".
קוביקה עצמו מבטל את טענות הפועל תל אביב בקשר לשיחרור. "ב-1 ליולי הסתיים החוזה שלי ביפן, ולכן כרגע אין לי איפה לשחק. חוץ מזה, אין בעיה עם השיחרור מכיוון שאין לי חוזה בקבוצה, לכן כל הדיבורים על אי הגעת השיחרור לא נכונים. מישהו לחץ מהצד על הפועל להחתים את קלשצ'נקו ולא אותי. הייתי אמור כבר להגיע לישראל, אולם בהפועל לא שלחו לי כרטיס טיסה או הזמנה, ולכן אני יודע שמדובר בלחצים על הקבוצה. העורך דין שלי ואני נצטרך להחליט איך לנהוג, וככל הנראה נתבע את הקבוצה שתקיים את החוזה. הפועל צריכה לשלם על ההחלטות שהיא עושה".
משה תאומים, מבעלי הפועל תל אביב, אישר את החתמתו של קלשצ'נקו: "הוא יחתום לשנתיים בקבוצה, וכעת נותר רק לטפל בסידורי ההעברה שלו", אמר היו"ר. קלשצ'נקו יצטרף ככל הנראה כבר מחר לאימוני הקבוצה.

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
גיל נחושתן
קלשצ`נקו: יתאמן כבר מחר עם הקבוצה
גיל נחושתן
ארכיון ידיעות אחרונות
קוביקה: הפועל תשלם
ארכיון ידיעות אחרונות
מומלצים